IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
26. bře 2010

ja se teda fotím dost nerada a hlavně ted mam uplně šíleny vlasy, takže se musím objednat ke kadeřnici 😵
leni david tam byl celou dobu semnou, ale na samotnej porod utekl, jenže než za sebou stihnul zavřít dveře, tak už na něj volala sestra, at si jde zkontrolovat dceru 😀 😀

coko.joko
26. bře 2010

janysku,ale to se nechces fotit jen ty chapes dadousek urco ma nejakou ve fotacku schovanou pro nas 😵
leni,mol to ja teda nemam doma aspon myslim...
dad,to ja uz nevim....se podivam jestli to najdu nekde v tom mem receptari,ale fakt si nepamatuji..... 😕

dadous
26. bře 2010

ne ne ja fakt nemam žadnou fotku s malou, ja vím je to ostuda 😅 ale ted jsem teda mrkla na coko u ryna, a maš teda pořadnej pupík 😵

janysek70
26. bře 2010

Čokoušek je naše modelka 😵 . Dad, ty jsi můj člověk, já jak se fotí tak jsem celá nesvá.

coko.joko
26. bře 2010

250g mekkeho tvarohu
250g pol.mouky
250g masla
200g cukr krupice
5 vajec
1 vanilkovy cukr
prdopec,citronova kura

Zmekle maslo utreme s cukrem a pridame tvaroh,vejce a nakonec mouku a prdopec.Testo dame do formy a peceme 45minut.....

lenkacar
26. bře 2010

já tu čoko fotku z mola nevidim ... 😕

coko.joko
26. bře 2010

dad,mas recepis 😎 jestli myslis tohle...
janysku to teprve budu modelka az porodim 😀 to uvidis ty eroticky fotky......
dad,to je brisko,doufam,ze uz neporoste,protoze me je uz vse male a uz nechci kupovat nic....

dadous
26. bře 2010

jee coko děkuju jsi zlato, ja ty vejce přehlídla 😀
jany ja hlavně nevím jak se mam tvařit, pže vždycky pak stejně vypodam jak trotl 😖

dadous
26. bře 2010

no jo holka ale maš to ještě sedm tejdnu, to asi ještě povyrosteš 😕 ja taky musím jít omrknout šatní skřín co mi vlastně je a není 😅

coko.joko
26. bře 2010

nemas za co,hlavne at se povede...ja jsem delala ty buchty kynuty a Vrata vse snedl a me nechal jen dve 😵 😵 tak premyslim,ze asi neco udelam na vikend....no bez vajec by to neslo asi udelat 😅
ja taky vypadam jak trotl,ale chci mit pamatku na ten bruch a hlavne at vidi pak nas mlady jak jsem trpela 😀 😀

janysek70
26. bře 2010

Čoko, je to dost řídký do té formy? Určo je dost vláčná..., tak si taky píši 🙂
Dad, přesně 😀

janysek70
26. bře 2010

Já si taky jednu vorvaní nechám na památku udělat a schovám si ji 😀

coko.joko
26. bře 2010

a dadousku,uz sis zvykla,ze nemas brisko...na to se tesim ja az si lehnu na bricho a poradne se vyspim 😀 no ja doufam,ze pak obleknu svoje veci co jsem nosila driv,asi to nebude hned,ale doufam.....

janysek70
26. bře 2010

Jsem si včera koupila v Rosmannu dva balíky pampersek, mají tam na ně akci, tak si pomalu dělám zásobu, aby mě to pak nezrujnovalo. Jen nevím, jaké ty vložky pak do porodky pořídit.... Dad poradíš?

coko.joko
26. bře 2010

jo je janysku,ale je vlacna jak pises a neni sucha a moc chutna aspon me chutna..ja nemam rada suche buchty to pak musim hodne zapijet a to neeeee 😉 no jo vidis musis mit nejakou pamatku na ten krasny pupicek,tak se preci budes fotit 😀

lenkacar
26. bře 2010

napíšu vám recept na brmborák na plech a mizim do fachy ..už dost filosofovýání ,stačí ,že se z toho poseru až uvidim co mě v práci zase čeká .. 😝 takže
90dkg brambor
30dkg sýru cihly
30dkg dietního salámu,bo točenýho libovýho
vše nastrouhat na hrubo,osolit ,pepř,3hrstičky majoránky ,8větších stroužků česneku a 3vejce..promíchat
v hrnku hrubé mouky rozmíchat prášek do pečva a asi tak půl hrnku oleje ,můžeš méně ..zamíchat všechno a vylít na plech ,péct asi 40min. při 200stupních..

coko.joko
26. bře 2010

janysku jakou velikost kupujes ja totis nevim jak je to rozdeleny,nekde to maji na cisla a nekde na kila 😕 jsem na to vcera zrovna koukala a ty palky to je taky uzasny.....a to nemluvim o tech vlozkach do podprsenky atd....no s stema vlozkama mezi nozky ti neporadim,protoze tady je dostavas a i ty krasny hadrove kalhotky 😀 😀

janysek70
26. bře 2010

Čoko, jo vzpomínám si na tvé "malé" tiramisu na srazíku 🙂

coko.joko
26. bře 2010

no to me ani nerikej,protoze me pak bylo tezko,ale jen do te doby nez Helca v Tescu rekla,ze ma zase hlad a sly jsme do toho bufetu jak tam je a dala jsem si dalsi chod 😀 😀 ted muzu jeste, za chvilku s tim koncim,tak toho jeste musim vyuzit 😀

janysek70
26. bře 2010

Leni nám to rozsekla.... 🙂 a jsme zase u žrádýlka

Čoko, kupovala jsem 3-6 kg jedno žluté 80ks a jedno bílé 72 ks balení

lenkacar
26. bře 2010

tak páčko holky .. 😵 😵 😵 😵

janysek70
26. bře 2010

Páááááááá 😵

coko.joko
26. bře 2010

leni pa pa a ukaz se tu zase........
jo,tak to si pisu janysku a mrknu na to......taky bych mohla pomalu zacit kupovat tyto veci,at mam doma najakou zasobu....

dadous
26. bře 2010

jany ty vložky : tady v porodce, měli erar, takva ta buničina v sítce, no a na doma mam vložky z lekarny, hlavně musej bejt prodyšny, žadna folie, nebo lepící pasky.
coko, pupík ještě trochu zustal, ale ani ti nevím jestli už jsem na něm ležela 😅 to zas než si zvyknu, že je 😵 pupík prazdnej

coko.joko
26. bře 2010

dad,to je vid,taky si neumim predstavit,ze ho za chvilku nebudu mit...to bude pekny nezvyk....
tak ja jsme po jidle a jdu ven podivat se na ty pliny 😎

dadous
26. bře 2010

jee no konečně už pereš 😀 vono jako pupík ti zustane, jen už nebude tvrdej, spíš to je pěkny blatičko 😀

tulik1
26. bře 2010

ahojky holky, dadousku, obr gratulace k nikolce, je nadherna a jsem rada ze jste v poradku pekne doma 😉

meduna
autor
26. bře 2010

Ahoj holky,zdravím všechny.Dadoušku,vítej doma s Nikolkou,koukala jsem na fotky a je jak David 😎 😎
Coko,tak pupík je teda obrovitej 😕 😕 😕 aby ses nepřevrátila 😕

coko.joko
26. bře 2010

Zdar medu,nemam k tomu daleko 😀 😀 skoda,ze bydlis,tak daleko...bych se ti prisla ukazat 😀 😀

meduna
autor
26. bře 2010

zdar coko,bych měla strach ,že nedojdeš 😀 😀 jako s tímhle se snad nemůže dát chodit 😀 😀 By tě Cokotáta měl vozit na rudliku 😀