IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
28. bře 2010

jak ty to delas dad,ze stihas konika,malou a jeste okolo prace.....jsem zvedava na sebe jestli pak budu mit cas na konika...tak mrknu vecer ted jdu ven je tam docela krasne,tak toho vyuziji.....zatim pa

blazenkaa
28. bře 2010

to by mě taky zajímalo jak to děláš že to všechno tak stíháš já miminko nemám a nestíhám 🙂

lenkacar
28. bře 2010

ahojík holky ,čoko mě to nabídlo těch asi 8fotek a já to dál neotvírala víš ,až ted a koukám ,že jich tam je ghodně ..chyba byla u mě ..jsem hnup .. 😉 ,ale čoveče moc ti to sluší ..no já dneska žehličkuju a zašívam a myla jsem, schody ,prostě takový chutovky domácí 😝

dadous
28. bře 2010

tak mame další miminko, koblížek píše: ahoj tak včera v 6.15 jsem poprve spatřila tento svět, jmenuji se Ludmilka a važím 2280g a měřím 48 cm 😵 😵 😵

dadous
28. bře 2010

no když spinka tak mam čas i na koníka 😵 ted jsme si všichni trochu dachly, pač jsme šly včera pozdě do hajan 😅 a žehličkovaní mě taky večer čeka 😝

lenkacar
28. bře 2010

no ty bláho ,tak kobli má už taky mimíska .. 😵 😵 😵 😵 😵

lenkacar
28. bře 2010

to se jmenuje po koblížkovi? ani nevim jsem ostuda

lenkacar
28. bře 2010

dadu takový společný dýchánek musí být bezva

dadous
28. bře 2010

leni ne , koblížek je Marketa 😵 no hele vytuhly jsme do tvrda, mlada ještě dochrupuje, ale začína mě pnout koza tak by se mohla už vzbudit 😅

lenkacar
28. bře 2010

to seš ráda ,když můžeš kojit co? tak na to nemysli a nebude tě bolet kozenka .. 😎 už jezdíte venku?

dadous
28. bře 2010

leni ještě ne, kočar přijde až tenhle tyden 😵

lenkacar
28. bře 2010

to je pěkná fotečka ,takovej uzlíček...jo áháááá vy nemáte ještě povoz tak to jo ...no aspon se malá trochu zaklimatizovala

coko.joko
28. bře 2010

ahojda,
jsem se ted vratila z nakupu a mam plnou tazku vecicek...cokotata ma dobrou naladu a tak pustil korunky a ja kupovala... 😀 😀
leni,to ti teda dekuji,ze me to slusi...hahaha si pripadam jak vorvan.....hrozny.....
dad,ty vypadas uplne jinak na te fotce nez co mas v pase....moc vam to slusi holky....jsem mela jinou predstavu.....
Koblizkovi moc gratuluji k holcicce a je super,ze jsou zdrave a konecne ma malou uz taky u sebe.....

coko.joko
28. bře 2010

A jinak ja taky nevim jak se kdo jmenuje jmenem,jen ty nase prezdivky a kdyz jsem mela sraz poprve s Arletkama,tak trapas nevedela jsem kdo je kdo 😀 😀 😀 ted,ze se schazime pokazdy,kdyz jsem v CR,tak uz se zname.....ale tady vim jen medunku.... 😕 😕

lenkacar
28. bře 2010

čoko a představ si ,že se jmenuju Lenka 😀 😀 😀 😀 😝 ,já bych taky Renču nepoznala ,čekala jsem blondýnku a ona ne.. 😉 😀

coko.joko
28. bře 2010

no jo leni,me by to mohlo napadnout,ze jsi Lenka 😉 ta moje hlava dubova........no,ze jo...uplne jinej clovek........taky jsem myslela,ze je blondynka.......

dadous
28. bře 2010

no jo mam to jak rousy 😀 melíry nikde, a ten zbytek mam jak slamu 😝

lenkacar
28. bře 2010

dadu změna je život ,neřekly jsme ,že ti to nesluší ,ba naopak jen jsem tě poznala podle kukadel 😀 😀 😀 😀

coko.joko
28. bře 2010

dad, jak rousnak to vubec ne,prave,ze ti to slusi i s tmavym odstinem.....to ja ted vypadam jak idiot,mam to na tmavo a vubec me to neslusi......zlaty melirky moje.......
jsem po vece a ted si dam cajik a neco udelam na PC a asi zalehnu jsem nejak zmozena 😀 😀 malej dnes bouli jak o zavod to jsou hrozny prdy 😎

lenkacar
28. bře 2010

čoko ty máš prdy jo chudáku 😀 😀 😀 😀

coko.joko
28. bře 2010

leni...ja ne,ale malej bouli na brichu a kdyz kopne tak to boli..... 😀 😀

lenkacar
28. bře 2010

čoko tak mu přečti pohádku a nebo mu tam pošli něco dobrýho .. 😉 ty jo jak ta morgoša porodila dítě do latríny a šla spokojeně spát ,to neni už možný jak se něco stane tak jsou to cikáni ,no je toto možné?já nejsem rasista ,ale tohle už mi hlava nebere ..

coko.joko
28. bře 2010

leni...pohadku 😀 😀 cokotata mu zpival a tak asi uz usnul chudak 😀 😀
jo to jsem cetla na netu ted jsou to fakt lidi debilove a nechapu jak muze jit na WC a porodit do zachodu aniz by to vedela a mysli si,ze to je panenka co tam hodila jeji dcera...krava bych ji zavrela az by z cernala....ja kdyz tohle ctu,tak se hrozne rozciluji a vadi me to.....

lenkacar
28. bře 2010

čoko ta už víc zčernat nemohla ,když vidim každou chvíli ty zprávy co dělaj s dětma ,ty úrazy a neštěstí tak mám pocit ,že to neni až tak pravda co se řiká ,jak maj rádi svoje děti

coko.joko
28. bře 2010

to mas pravdu ja vzdy u toho brecim,jak me je lito tech deticek....svine si toho nevazi a pak jsou lidi,ktery chteji a nejde jim to....

dadous
28. bře 2010

bych ji do ty latríny hodila taky 😠 leni oni maj radi jen ty dávky na ty děti 😅
coko už si ano neumím představit to boulovaní 😅

lenkacar
29. bře 2010

holky tak rychle zdravím a běžím do fachy ,nesu ještě balík na poštu tak musim o chlup dříve ,tak jsem tu zase nadrobila do klávesky a jdu ..mějte se hezky s bříškama i bez ... 😉 😵 😵 😵 😵 😵 hezký den!!!!!!!!!!!!!!

coko.joko
29. bře 2010

Ahojda,
leni teda ty jsi ranni ptace ja uz ani nevim jaky to je takhle brzo chodit ven 😵
dad,ja bych ti klido to moje brisko dala,aby sis to vyzkousela znova 😀 😀

dadous
29. bře 2010

ahoj, my jsme si dneska pěkně pospaly 😅 na dvanactou se pojedem zvažit k dr, tak jsem zvědava kolik jsme přibrali 😵 😵

liptonek
29. bře 2010

zdravím vespolek. dadu, moooooooc gratuluju ke krásný holčičce! Je kouzelnááááá! 🙂