IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
29. bře 2010

ahoj lip.moc děkuju, teda holka ty si tady pěkně dlouho nebyla, jak se maš?co novyho?

liptonek
29. bře 2010

Nojo, furt se v tom nějak plácám. Ale ted začalo být konečně líp. MS zatím chodí bez léků a ovulace podle teploty taky je. O čemž se mi mohlo předtím leda tak zdát. Takže jsme se už pustili do snažení. Tak uvidíme, jestli se to povede normální cestou, nebo bude zas IVF.

dadous
29. bře 2010

no tak aspon se ti srovnalo tělo, a to je přece zaklad 😵

liptonek
29. bře 2010

Tojo, mám z toho radost. 🙂 Tak teď co nejdřív otěhotnět. Pak celejch 9 měsíců prospat, abych se nemusela furt nervovat ..... a ve výsledku jedno krásný zdravý mimčo. A budu na vrcholu blaha 😀

dadous
29. bře 2010

😀 no to ti věřím 😀

liptonek
29. bře 2010

A co ty? Jak si užíváš roli novopečený maminy? 🙂

janysek70
29. bře 2010

Ahojky Dad, dělala jsi bábovici z tvarohu? Já ji v sobotu upekla a hned mi ji sežrali. Jen jsem do těsta přidala ještě mléko, aby šla nalít do formy a chutnala.....

dadous
29. bře 2010

ale jo užívam, jsme z ní oba pěkně zesrany, teda dadouš víc 😀 při každym zaknouraní k ní hned letí 😀 furt ji chova 😅 ji ted rozmazlí a ja se z toho tady pak pos..u až bude chodit do prace 😀

dadous
29. bře 2010

jany dělala jsem ji v patek a v sobotu už nebylo 😀 ale ja dělala na plech 😵 je fakt vyborna 😵

coko.joko
29. bře 2010

Dad,tak vazit jo????Ja jsem ted zkoukla pojistovnu stesti a premyslim co delat...kdyz je takove poco venku......
janysku tak babovka dobra jo???To jsem rada,ze aspon neco...jeste mam super na kynute knedle a kolacky testo a to delam rada a vzdy to hned snime......

janysek70
29. bře 2010

Čoko, jen nás tu nerozmazluj sladkým nebo praskneme 🙂

coko.joko
29. bře 2010

dad,to bude i u nas...protoze cokotata ma volno v tu dobu a tak uplne vidim jak bude porad u postylky a bude hlidat prcka a kdyz knourne tak bude hned u nej a bude ho chovat.... 😀 😀 ale vis jak to je.prvni mimi a jeste po takove dobe,tak se ani nebudu divit.....

dadous
29. bře 2010

coko ja ted potřebuju hubnout, tak si pište recepty do ip jo? 😀

coko.joko
29. bře 2010

janysku neboj nerozmazluji a dadousek uz ma recept na buchty uz taky delala....ja je ted budu delat ve stredu do kanclu,protoze me porad nosi cokotata vecicky od jedny pani a ja toho mam,ze nevim kam to bude prcek nosit....jsem premyslela co nam bude malicky,tak ti klido v lete dovezu at mas na zahradu a na doma....jestli teda chces.....

dadous
29. bře 2010

to jo coko, ještě kdyby je tak ty chlapi mohly kojit 😀 😀 jo a karel ten je ještě víc hlídací než dadouš 😀

liptonek
29. bře 2010

však tak to má být 😀 Tak kouzelnýmu mimču se prostě odolat nedá 😉

dadous
29. bře 2010

😀 tak nam je zatím všechno velky a to dost 😀 😀

dadous
29. bře 2010

no lip pořad ji pusinkuju a vona se tomu směje 😀

janysek70
29. bře 2010

Jo čoko, klidně dovez, až se bude v létě plížit v trávě po zahradě, tak to unosí 😀 😀 😀
Já už chci taky pusinkovat jako Dad 🙂 😵

dadous
29. bře 2010

jany vydrž 😀 😀 je to fakt krasny ji furt ňuchňat 😅

coko.joko
29. bře 2010

dad,hubnout to me taky ceka drina po porodu,mam co davat dolu a tak se na to uz ted hrozne tesim...ale treti patro bez vytahu si myslim,ze bude az dost makacka.....no kojit to by taky mohl ten muj a ja bych odpocivala 😀 😀
lipt ahoj......
janysku jeste par tydnu a mas taky prcka na svete.....ja se uz taky tesim....a musime jeste vydrzet...
jinak jsem si vcera koupila flasku na piti a je to prave na to,aby kluci nemeli to boleni briska,ze pije jen mlicko a nejde mu vzduch a nema ty koliky,tak jsem zvedava jak to bude fungovat.... 😎

janysek70
29. bře 2010

To věřím, já se pořád snažím rozpomenout na nějaké věci kolem narození Lukáše a když byl pidísek a dá to zabrat. Snad si pak na vše vzpomenu.... 🙂

janysek70
29. bře 2010

Čok, jakou flašku, vždyť budeš vorná kojná 🙂 . Já si tu antikolikovou taky koupila od T.T., tak uvidíme, zda použijeme...

janysek70
29. bře 2010

vorná=vzorná ne vorvaná 😀

liptonek
29. bře 2010

ahooj coko 🙂 No holky, s tím hubnutím to je kříž. Já měla navíc 10kg. V nemocnici mi zustaly 3kg a zbytek dávám horko těžko dolů. Teď mám sice už jen jedno kilo navíc....ale několikatery kalhoty neoblíknu ani nahodou ☹ Vůbec nevim, co s tím.

dadous
29. bře 2010

jany mužu ti říct že je to ted uplně jiny, než tenkrat, no nejsme už takovy telata 😀
coko ted mam tělo jako blato, jak bylo pěkně napnuty od ty vody, tak ted si připadam jak amaroun 😀 , za to kozy ty teda jsou, obr a nality 😀

dadous
29. bře 2010

jasně coko, musíš kojit, tím se hubne nejvíc 😵

janysek70
29. bře 2010

😀 😀 😀 amaroun 😀
Já si myslím, že nyní si to budu užívat úplně jinak, dřív jsem si tak nějak nic nepřipouštěla...

coko.joko
29. bře 2010

janysku tak to asi mame stejnou...treba to bude fungovat...no nikdy nevis jestli budu kojit,treba to nepujde co muzes vedet,tak jedna doma muze bejt......ta se nestrati a pak ji muzu mit i na cajik je na vsechno.....akorad musim vystudovat a prelozit ten navod k tomu jsou tam nejaky kapicky ktery se oddelavaji nevim......mas mozna jinou 😉
a jinak vorvana jsem taky...........
liptonku nestras ja uz mam moccccc nahore,ale pry to dela u me voda,tak nevim,ale pripadam si jak nechci ani pisnout.....ale bude to asi boj s tim hubnutim,ale proste to musim pak dat dolu at se libim tatkovi.....

dadous
29. bře 2010

tak ja jdu podojit a vyražíme k dr, tak pa a odpo nakouknu 😵