IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
1. dub 2010

😀 no medu ja mam hruzu z toho až příjde od kamošky holka že chce vozit, a ja ji prostě nepujčím 😅

meduna
autor
1. dub 2010

Dadoušku a co Lukáš na ségru?

dadous
1. dub 2010

no coko horší by bylo kdybys napsala bíla jak cigan 😀 to by se jich asi dotklo víc 😀

lenkacar
1. dub 2010

aha já myslela že buřt gulage na sladko ... 😝 😀 ,sice jsem si tady málem ukroutila hlavu ,ale ted už vim ,to byla fintička ...tak na krupicovku bys mě teda nesbalila .. 😝 😝 😝 😝 hele a ty kraťasy fakt pěkný se líbily hlavně mě...

dadous
1. dub 2010

😀 dneska jsem mu ji vrazila do ruky , že jsem šla do kramu, ta at jako hlída😀 no čuměl jak puk, ale choval 😀

dadous
1. dub 2010

leni tak proč sis taky nekoupila?

lenkacar
1. dub 2010

dadu mimi se nepůjčuje ..se někde zakecá a někdo jí šlohne a nebo jí vyklopí ,mě by měli říkat ,,černá kronika ,,

lenkacar
1. dub 2010

hroší jsme nedostaly!!!!!!!!!!!!

dadous
1. dub 2010

no holce je 10 roku, a ja si pamatuju jak jsme jako maly haranti taky otravovaly matky že chcem vozit kočary 😀 Lukaše jsem na sídlišti pujčovala , ale hvězdu teda nepujčím 😅

dadous
1. dub 2010

😀 😀 si pako 😀 😀 jako vladís je jak proutek nebo co?

lenkacar
1. dub 2010

ty bláho 10let je malá .... 😕 😕 😕 😕 neriskovat ,takovou pěknou by jste si už v caru nekoupili,tahle byla prohnaná centrifugou ...,aby ti jednou nezdrhla k Třískum ... 😀 😝

lenkacar
1. dub 2010

vladís je jako malý slůně ,ale tyhle velikosti došly ,ale dámský máme docela malý

dadous
1. dub 2010

ted jsem za bloncku 😕 kdo jsou třískovi? 😕

lenkacar
1. dub 2010

😀 😀 😀 😀 z poutě .. 😀 😀 😀 😀 😝

dadous
1. dub 2010

to je v prdeli vid, hezky věci dělaj jen na vychrtliny 😖

dadous
1. dub 2010

😀 jo jako kolotočaři?! 😀

lenkacar
1. dub 2010

je to v prdeli ,tak jdu ordinovat moje krásky ,bedna mě volá ... 😉

dadous
1. dub 2010

tak čus, ja pak ještě nakouknu 😵

lenkacar
1. dub 2010

jojo kolotočáři ,maj tam tu centrifugu..aby se jí to jednou nevybavilo ..

meduna
autor
1. dub 2010

no jo,malá se točila vlastně 😀
tak holky já si pamatuju,že jsem jako 10letá vozila sousedkám kočáry.Taky jsem si mimi vyndala na deku i 😕 😕 😕 jako chápete to?ale dříve se ty matky nebály

coko.joko
1. dub 2010

to ja si taky pamatuji jako mala jsem si pujcovala u nas na vesnici deti a vozila je v kocarku a porad jsem je tahala ven a nosila.....hrozny ted kdyz si na to vzpomenu.....a nejhorsi je,ze kdyz prijedu za nasima na ves,tak ty deti uz jsou okolo 20 let 😀 😀

coko.joko
1. dub 2010

tady asi vsechny koukaji na telku,tak ja jdu dat sprsku........

dadous
1. dub 2010

😀 no jo tak proto vona furt koulí vočima 😀

blazenkaa
1. dub 2010

tak jsem zase nachvilku tu .
Usnula jsem ani nevím jak
Koukám že s tím vozením jsme na tom stejně taky jsem odvozila půl vesnice

meduna
autor
1. dub 2010

Dadoušku,vždyť jí se ještě teď točí hlava z tý jízdy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
1. dub 2010

Coko,tak já určitě ne,ale vlastně počkej,že dávaj modelíny na PRO7?

coko.joko
1. dub 2010

tak mam sprsku za sebou....jo medu davaji,ale ja jeste nevidela nemam cas na to.....porad ten konik tady a tak to nestiham sledovat,ale asi na to pujdu mrknout

meduna
autor
1. dub 2010

no já na to ráda koukám,obdivuju ty holky,že do toho jdou.Já bych to nepodstoupila nikdy ani kdybych byla obrkrasavice.Já jsem strašnej bobkař

lenkacar
1. dub 2010

tak holky já vozila snad celou naší rodinku ..všechny sestřenice a bratrance a ještě v botech našich tet na vysokým podpatku ..abych aspon viděla přes boudu...a dneska lítam jenomv botaskách a na podpatku bych se zabila ..ale chápete jsem byla jako dospělá 😀 😀 😀 😀 😝 a naivně jsem si myslela ,že by mě jako mohl někdo považovat za bio matku 😀 😝

coko.joko
1. dub 2010

medu tak jsem na to koukla a je to hruza.....ta zrzka furt rve nechapu to...a ty ostatni no nevim....zatim se me tam nelibi ani jedna.......ja jsem ty rady pred tim taky sledovala ,ale ted najak nemam cas 😀