IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
3. dub 2010

medu vy uz musite mit uplne ty kohoutky odreny 😀 jak je porad lestis......chytry to pejsek....
dad,a jaka byla rajda.......jsem na ni taky dostala chut,ale musim se spokojit jen s ptakama 😵

meduna
autor
3. dub 2010

a to by ti teprva zatlačil na pánev 😀

coko.joko
3. dub 2010

medu no co ty na kohoutky a ja na WC,takze kazdy ma neco........no ja jeste nechci,aby sel ven...mam cas a nejsem na to vubec pripravena...

dadous
3. dub 2010

coko jako rajda byla ukazkova 😵 jak od maminky 😉

coko.joko
3. dub 2010

pockej,jak si te tady vychutnam ja,az budes tehulka a budes psat,ze ti je tak a tak.....tak si taky budu delat prdelky 😀 😀

meduna
autor
3. dub 2010

😀 😀 😀 prej nejsem připravená,no on se tě Lenny tak bude ptát a čekat až budeš 😀 😀 😀

meduna
autor
3. dub 2010

jo to jsem zvědavá,jestli se dočkáme.Jestli jo,tak já vím,že budu hysterka jako kráva

dadous
3. dub 2010

😀 coko na to není nikdo připravenej 😀 tak mlada si zabejčila a snad da chvíly pokoj 😠

coko.joko
3. dub 2010

jakoooo od maminky,vzdyt jsi maminka a to dokonce dvojnasobna 😀
ty blaho,ten nad nama luxuje a porad tam necim boucha......ted v tuto hodiny magor cernoch 😒

meduna
autor
3. dub 2010

rajda 😀 😀 se mi vybaví vždycky nějaká žena lehčích mravů 😀

dadous
3. dub 2010

medu od toho maš nas aby jsme tě kočírovaly 😀

meduna
autor
3. dub 2010

hele,tak mladá od italský sousedy,bejčí už skoro 4měsíce 😕

dadous
3. dub 2010

hele to je takova héérečka, nejdřív hroznej plač a ted se tam chechta 😀

coko.joko
3. dub 2010

no,fakt nejsem a preci ma jeste cas a vy me tady strasite..jen at si tam je jeste,ale neublizuje me tak...me to fakt boliiiiiii
medu,neboj budes......
dad,Nikolka chce at jdes taky spat.....

meduna
autor
3. dub 2010

jsem zvědavá jak mě tady ukočírujete.dok říkal,že budu pravděpodobně mít deprese jako kráva,když na to tak trpím,no je se na co těšit 😀

meduna
autor
3. dub 2010

Dadoušku a divíš se,je to kolotočářka 😀 😀

dadous
3. dub 2010

houby , nikolka je přetažena a ted nemuže zabrat 😅
no medu tak to budeš muset bejt pořad na příjmu 😀

coko.joko
3. dub 2010

dad,po kom to ma holka jedna sikovna....... 😀
medu,to taky musis mit veselo v baracku......Italove....slusna to rodinka 😵

meduna
autor
3. dub 2010

neboj Coko,to on se tam Cokoušek jen tak rovná a protahuje 😵

dadous
3. dub 2010

hovno hovno, je rozcapena, pže jen trochu békne tak dadouš k ní letí 😠

coko.joko
3. dub 2010

medu,to budes muset poridit notas a budes porad napojena a my ti budem rikat co a jak,aby si byla v poho.....a zvladnes to neboj.....a treba depky nebudou vubec co muzes vedet

dadous
3. dub 2010

😀 coko ja ti tak rozumím ☹ ale musíš to vydržet 😕 budete mít pěknyho divocha 😀

coko.joko
3. dub 2010

dad,tak mala a uz rozcapena to snad ne??? 😀

meduna
autor
3. dub 2010

Coko,poslední němka co tu bydlí se stěhuje,říkala mi že je to tady katastrofa,Egypťan se rubal s manželkou prej hrozně a ty naši Italové ani nemluvím 😀 no a ona mi říkala,že je to tady samej Auslender a že tady nebude a říká to mě 😀 😀 já taky auslender 😀 ale omlouvala se mi a říkala,že mě k nim nepočítá,že jsme slušná rodina 😵 🤐 ale pochopila jsem,že nenáviděj rusáky,turky,egypt atd atd

coko.joko
3. dub 2010

holky ja to vydrzim,ale nevim jak dlouho....fakt me to zmaha a proc myslis,zeto bude divoch ja chci klidny miminko a ne jak je tatinek........

meduna
autor
3. dub 2010

Coko a kde tě to bolí?

meduna
autor
3. dub 2010

a nemůžeš to mít namožený?psala jsi že kašleš,to taky může být od toho

coko.joko
3. dub 2010

tady bydli medu 18 rodin a z toho je tu profesorka cista nemka,pak nasi sousedi oba a to je vse......jinak mix magoru a mas videt profesorku jak to tu rychtuje.....

coko.joko
3. dub 2010

medu,boli me to tak 5 hodin teprve,ale nejdriv jsem nemohla dychat,to uz muzu trochu a ted me to boli v podbrisku a jde me to do zad.......no kaslu to jo,ale to nebude od toho......taky jsem si myslela,jestli to nejsou ty poslicci jak o tom kazdy pise,ale nevim........

dadous
3. dub 2010

coko tak až tě top bude bolet, tak si běž pustit na zada teplou vodu a když to přejde tak to jsou poslove 😵