IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

tulik1
7. dub 2010

ahoj holky, zdravim vas z lazni, uz se mi to tu chyli ke konci, jedu dom v nedeli, tak pak uz budu casteji na netu ..., rozhodli jsme se ze jdem v cervnu do dalsiho boje, tak ted mame 15.4. pohovor v Pronatalu, tak se uvidi ...., letim na dalsi procedury, tak zatim pa a mejte krasny prosluneny den

coko.joko
7. dub 2010

Ahoj tuliku,to teda uteklo vid....hlavne jestli se ti tam libilo a uzivala sis to...ja si pamatuji jak jsem byla ja v laznich a ty 4 tydny a jen co jsem se tam rozkoukala,tak jsem jela domu..... 😵 to je super,ze jdes do dalsiho boje a ted to klapne uvidis......tak az budes doma tak se tu ukaz.....

lenkacar
7. dub 2010

čus holky..čoko jdu k normální českej pani co posledně,jsem zvědavá ..hlavně už se těšim až mi to zkrátí ..

liptonek
7. dub 2010

coko, tak to je super, že ti to pomáhá. To jsem moc ráda. Ale s rýmou ti neporadim. S tou jsem si taky nevěděla rady. A byl to vopruz největší 😖

meduna
autor
7. dub 2010

Ahoj zdravím všechny,
tak lázeňačce se už blíží návrat dom 😉
Coko,už je lépe,to je dobře
Leni,taky bych potřebovala nové nehýtky,jelikož já žádné nemám 😝

meduna
autor
7. dub 2010

My byli v lese,tak jsem vorvaná jak samice

lenkacar
7. dub 2010

medu a co se ted dělá v lese? 😕

lenkacar
7. dub 2010

tulík přijede vylázňovanej a to by bylo ,aby nebylo ..ty jo já mám zase migrenu jak bejk ,jak jsem seděla poslušně u nehtařky i to mi stačí ,jedna poloha 2,5hod. a rozjede se mi hlava od krční páteře ,řikala ,že půjde na zmenšení prsou kvůli páteři ,šla bych hned..

lenkacar
7. dub 2010

nevim jak je to dlouho co jsem ti medu pslaa o tý bolesti lopatky ,ale furt mi to bolí ,nejvíc v noci ..tak si asi skočim k mudře ..jestli mám vyhozenej obratel nebo co ..já už se ze sebe poseru fakt ..

meduna
autor
7. dub 2010

fotečka z lesa 🙂

meduna
autor
7. dub 2010

no tak snad se mi to podaří teď,jsem trošku lálina 😠

meduna
autor
7. dub 2010

jé a to já bych zase šla na zvětšení 😀 dneska jsem se koukala na video z izraele,jak jsem si tam chodila v plavkách a kde je předek jsem poznala jen díky obličeji 😀

meduna
autor
7. dub 2010

jo to si skoč,ať ti na to něco daj,nebo ti napíšou nějaký rehabko

coko.joko
7. dub 2010

Ahojda,
ty jo medu to je krasna fotecka a tobe to slusiiiii a fufince taky..... 😵 😵 😵 jsem musela zavolat cokotatu,at se jde podivat na peknou babu....
jinak devcata tolik caje jsem jeste snad nikdy nevypila jako ted,ale pomaha me to...uz tolik nekaslu,ale ta ryma na hovno..
leni,zajdi si k dr.at ti pisne rahabko,aspon si odpocnes.....
Jdu do vany musim hodit strnicte dolu,protoze zitra odpolko me ceka dr.tak jsme zvedava jak dopadnu.............

meduna
autor
7. dub 2010

coko,no hlavně,že ten kašel je v tahu,rýma odtáhne taky už brzy 😉 tak shod bobra,aby se doky zítra neleknul 😀

coko.joko
7. dub 2010

medu jsem se rozhodla,ze az zitra me se nechce nic uz delat....byla jsem chvilku venku a sedim ti v parku cumim na kaceny jak se cakaji ve vode a ted na sebe koukam do zrzadla a mam pekne rudej krk a ruce....ze by se na me chytlo slunce 😕 😕 to je divny.....

coko.joko
7. dub 2010

zitra vyfotim pupendo a dam ho sem,at se pokoukate 😀 😀

coko.joko
7. dub 2010

tak ja jdu zalehnou a poustim sem cokotatu chodi tu a ceka az vypadnu 😀 😀

meduna
autor
7. dub 2010

tak dobrou ty opálená Čokoládičko 🙂 🙂

lenkacar
7. dub 2010

hm medu jsi kočka i v lese ty jo a ta vaše fifka je teda už nějaká veliká 😕 😕 😕 😎

katy81
7. dub 2010

dadoušku, moc gratuluju k holčičce Nikolce, nějak jsem zaspala dobu, a až teďkom mi došlo že už si asi porodila 😀

meduna
autor
7. dub 2010

jo Leni,už jí táhne na 7měsíc.

liptonek
8. dub 2010

holky moje, kde jste kdo? 😅

coko.joko
8. dub 2010

Ahojda holky,
tady prsi a tak mam po nalade 😎

meduna
autor
8. dub 2010

Ahoj holky,
Coko,to je blázinec a tady zase svítí sluníčko a má být prej docela hodně teplo 😕 zítra taky,prej bezmráčkové nebíčko,ale na víkend se to má krapet srát 😠
Lipánku,pracuješ,nebo jsi doma?

coko.joko
8. dub 2010

Medu to je divny teda 😕 na vikend tu hlasi az okolo 25-28st.tak ja nevim,ale dnes teda hrozny...ale je tam teplo....ja varim a potim se v kuchyni.... 😀

meduna
autor
8. dub 2010

co klohníš.
hele to je jasný,my vám to tam pošleme pěkně na víkendík 😠

coko.joko
8. dub 2010

jo medu posli nam to slunicko uz ted....at je krasne a ja se muzu opet v parku opalovat 😵
ty blaho jsem si dnes dala ukol a delam kure na paprice a houskovej knedlik a polevka se bude podavat nudlova.....a do toho tady luxuji,a peru ruco deky pro prcka a zavinovacky,takze me uz boli zada......pak musim ja do vany a dat se do hromady,at se me dr.nelekne...

meduna
autor
8. dub 2010

ježíš ty blázne,vona si nedá pokoj 😖 no hlavně nezapomeň oholit bobřisko 😀

dadous
8. dub 2010

ahojda tak tady nam taky od včerejška svítí puchejř 😵
medu mooooc vam to s fufinkou sluší 😵
coko teda ty jsi pilna jak včelka, takhle vyvařovat 😵
my byly včera v poradně a mlada žere jak zjednana, přibíra 400g za tyden 😅