IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

liptonek
8. dub 2010

tojo..ale snažit jsme se měli až příští měsíc. Po týhle mrše, co má zítra přijít. Jenže nikdo neví, proc to minule nevyšlo...Možná je chyba ve mně... nikdo neví. O to víc je ten strach větší. Mám "slibený" jen ležení a zašití čípku...ale i tak to není zaruka, že se to nebude opakovat...

lenkacar
8. dub 2010

já taky přeju jenom sílení ducháčka ..

liptonek
8. dub 2010

coko - joo, kéž by rostla 🙂 A co ty? Už je líp?

coko.joko
8. dub 2010

lip,neboj ted to klapne...musis verit..... 😵

liptonek
8. dub 2010

děkujuuuu leniii 😅

liptonek
8. dub 2010

coko, snad jo. A jestli, tak tu budu otravovat od rána do večera, když budu muset jen ležet 😀

coko.joko
8. dub 2010

lip,no jak se to vezme....kasel dobry sem tam zakaslu,ale uz to jde...ale ta ryma se drzi jako stenice...ucpany diry obe a nemuzu dychat a ted jsem to hodila i na cokotatu,takze noc je super...kdyz nefrkam ja tak on.....

coko.joko
8. dub 2010

jasne klidne tu muzes bejt ja jsem taky porad na netu,kdyz jse mteda sama doma,protoze jinak musim uvolnit misto cokotatovi 😀 😀

liptonek
8. dub 2010

coko a máš nějaký kapky? tenkrát jsem sehnala nějaky, co se muzou v tehu. Ale uz nevim, jak se jmenovaly... ☹

meduna
autor
8. dub 2010

coko psala,že si prohání ďurenky snad nějakou vodou ne?

coko.joko
8. dub 2010

lip ja byla v lekarne a tam rekl pan,ze zadny by se nemeli brat kvuli mimi,ale kdyby bylo nejhur,tak pry nejaky by me dal,ale tak ja to zkousim bez nich.....je to lepsi nez do sebe neco cpat.....

liptonek
8. dub 2010

Pinosol se to jmenuje. Přípravek mohou bez rizika užívat těhotné a kojící ženy. Nečekej sice žádný zázraky, ale krapet to pomohlo 😉

coko.joko
8. dub 2010

medu jo je to morska voda,ale je stiplava jako prase a me po ni tece z nosu krev,takze jsem to prestala strikat,protoze pak si nekde venku frknes a tece ti hned cervena a to neee.....takze se snazim predluct to jen tak.....

coko.joko
8. dub 2010

no,muzeme se poptat jeste na tohle v lekarne,ale pochybuji,ze to budou mit tady v nemecku 😀 😀 😀

liptonek
8. dub 2010

mořskou? 🙂

lenkacar
8. dub 2010

pinosol jsem taky měla ,smrdí něja po jehličí tušim ,tajkový mastný .. 😉

liptonek
8. dub 2010

nojo, to je taky pravda. uuplně mi vypadlo, že tu nejseš 😅

liptonek
8. dub 2010

leni - přesně vystižený 😀

meduna
autor
8. dub 2010

tak jen inhaluj,třeba majoránka je dobrá ale to nevím jestli to není teď škodlivé,nebo jen vodu a do ní sůl a palici pod utěrku

lenkacar
8. dub 2010

já mám všelék francův nápoj 😀 😀 😀 😝

meduna
autor
8. dub 2010

no ten je taky gut

coko.joko
8. dub 2010

medu dobrej napad vyzkousim vecer..... 😉 😉
jehlici bych si pripadala jako v lese 😀 😀

meduna
autor
8. dub 2010

tak já snad půjdu do vany,je mi zima jako kráva

coko.joko
8. dub 2010

leni,myslis jako francovku 😀 tu jsem jednou mela na lzicku s cukrem,kdyz jsem byla mala a moc to palelooooo
ale znam lidi ktery to po ranu piji jako prevenci misto slivky 😀

coko.joko
8. dub 2010

medu,zima jak zima,vzdyt u vas sviti pupen a tak ti ma bejt teplo..........

liptonek
8. dub 2010

medu - zima? máte ošklivo? tady je azuro

meduna
autor
8. dub 2010

ne je tady 16 stupňů,ale mě je fakt zima,no ale jak říkám,já se zahřeju až v krematoriu 😀

liptonek
8. dub 2010

tak to jsem tvůj pravej opak 😀

coko.joko
8. dub 2010

medu,tak tam se ohrejem vsechny 😀 😀 ale jeste mame casu nez tam pujdem 😀

coko.joko
8. dub 2010

ja mam rada,zase spis zimu...protoze kdyz je moc teplo,tak se potim,ale to se vlastne potim i kdyz je zima 😀 ale je to pro me lepsi....