IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
8. dub 2010

medu 16stupnu je kosa .. 😕 😕 😕 já mám v krámu 20a je mi zima a chodim přitápět ..tajně ovšem a ten pako chce mít otevřený dbveře to úplně zdechnu ..

liptonek
8. dub 2010

coko, tak to jseš můj člověk. Taky mám radši zimu 😀

coko.joko
8. dub 2010

leni,teda k tobe a k medunce jit na navstevu,tak jedine v plavkach 😀
l

meduna
autor
8. dub 2010

taky mám ráda teplíčko leni.Když jdu spát,tak mám veleteplé pyžamo,ponožky až nad lejtka,péřovou peřinu a někdy i chlupatici deku 😕

lenkacar
8. dub 2010

hurá po 3nedělích jsem si sama zapla řetízek a náramky ..zlatý krátký nehty ...takl jsem si vzala silnější fusky ,do těch dřeváků budu myslim kočka a vyrazim ,sna d se někde nezabiju ..

meduna
autor
8. dub 2010

coko,tady ba ti bylo dobře,protože v tomhle bytě je furt zima.Ty jejich minitopeníčka,to nevyhřejou ani kdybych se posrala vzteky 🙄

lenkacar
8. dub 2010

no já mám ráda přes den teplo a na noc snesu chladněji,ale to zase řve vladís ..ale holky 16st. doma když prd děláš je fakt kosa 😕 😕 😕

lenkacar
8. dub 2010

tak mizim prdelky moje tak se hezky sluňte a nezlobte ...

liptonek
8. dub 2010

medu, jak můžeš? 😀 v ložnici je otřevřeny okno furt..at je leto nebo zima. A ponožky na noc, to bych asi neusnula 😀

liptonek
8. dub 2010

měj se hezky, leni

coko.joko
8. dub 2010

medu ty mas na spani ponozky 😀 😀 😕 😕 to neeeee
u nas je zima taky a hlavne kazda navsteva nadava,ze tu mame jen tolik a tolik stupnu,ale ja chodi mv tricku a je me porad teplo...asi jsem blazen.....
leni tak nevim kdo se bude slunit,ale ja teda nee

lenkacar
8. dub 2010

čoko já taky ne ..na slunce z krámu vidim ,ale tam slunce nevpáchne za celej den...fakt je tam kosa ..tak pa a už vážně mizim..

meduna
autor
8. dub 2010

Coko,ale dříve jsem nebyla tak zimomřivá,okno v ložnici taky máme furt otevřené,já potřebuju na usnutí čerstvej vzduch.Ale asi to je tím,že mám abnormálně nízkej tlak.

liptonek
8. dub 2010

teda coko, ty mě těšíš čímdál víc 😀 nejsem sama blázen 😀 A to jsi měla i před těhu?

coko.joko
8. dub 2010

medu,to je mozna tim a na ten tlak nic neni....
leni,ták to jsem na tom jako ty......taky neni slunce......
lip ja jsem od mala na zimu.....proste teplo me nedela dobre,myslim teda v mistnosti a venku me taky nevadi.....ja chodim porad i bosa bez ponozek doma 😀 😀

liptonek
8. dub 2010

jááá takyyy 😀 ale já vedro nemusím ani venku 😀 Všichni se radujou, když je v létě krásně a já jsem totálně znechucena 😀 Když je do těch 20, tak je to ideální 😀

coko.joko
8. dub 2010

no ja to taky nemam rada.......potim se jako vratka...musim mit porad cisty veci jak se potim...takze 5 tricek denne nedela problem....mam alergii na slunce,takze mozna i proto nemam rada vedro......

liptonek
8. dub 2010

coko - já takýýýýýýýýýýýýý 😀 Nejseš ty nakonec moje dvojče? 😀

coko.joko
8. dub 2010

lip.....dvojce to nevim,ale treba v minulem zivote jo?? 😀
medu,sla asi fakt do te vany.....

liptonek
8. dub 2010

coko - i to je možný. Každopádně člověka potěší, že není jedinej takovej exot 😀
už to tak vypadá 😵

coko.joko
8. dub 2010

no,driv jsem si to taky myslela,ze jsem blazen,ale ted uz ne...pres leto mam krem z lekarny,ktery me vzdy namichaji a je to...a muj cokotata si uz zvykl,ale byl z toho taky baf,kdyz me poznaval..... 😀 😀

liptonek
8. dub 2010

coko - já tu alergii nemám asi tak silnou...stačí mi Daylong. Sice je taky z lekarny, ale obyč 😀 Není to sice stoprocentní, ale můžu s ním být od rana do večera u moře na sluníčku. Tak to bud rada, mě nechápe dodneska nikdo... 😀

coko.joko
8. dub 2010

a to je masticka,kterou si koupim v lekarne......to vyzkousim az pojedu do Cr.tak koupim.....no chape musi...a to je uplne jiny typ nez ja....kdyz lezi na slunci,tak se krasne opali.....a ja vedle nej jak ruda zare 😀 😀 a stajne nic....

liptonek
8. dub 2010

herdek, ty mi mluvíš z duše 😀 a to jseš ještě přírodni blond, ne? Já jsem hnedovlaska..hnedoočka...a stejne vypadam jak rak 😀

coko.joko
8. dub 2010

lip....blondyna fakt nejsem 😀 😀 jsem kastan a to staci....... 😵 😵 modry ocka.....

liptonek
8. dub 2010

na ty fotce, co mas v profilu to vypada na blond 😅

coko.joko
8. dub 2010

jo lip,to jsem na blond teda spis melirky,ale jinak moje vlasy jsou kastan..... 😵

liptonek
8. dub 2010

tak aspoň že nejsem barvoslepá 😀 teda, medu si to nějak protáhla 😎

coko.joko
8. dub 2010

jo medu urco usla ve vane a nebo pak hned zalezla pod deku k telce 😀 😀

liptonek
8. dub 2010

😀 tak já se pujdu taky zahřát 😀 ...jdu koupit něco k snědku. Venku to šajnuje, tak se určitě zahřeju 😀 Tak zatím ahoooj