IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

liptonek
10. dub 2010

coko - no, doufám, že nám moc nevynadá. Ofiko snažení mělo začít až ted, po ty MS, co už nepřišla 😅
Jééé, tak to je supeer. Dlouhá dovča. To by se mi taky líbilo 😀

meduna
autor
10. dub 2010

no já právě taky nemůžu usnout,mám nerva,kdyby někde upadnul,nebo něco,protože je po operaci,sice je to už dávno,ale jednou šel a ožrala ho nakopnul a pak měl krvácení do dutiny břišní a málem zaklepal kopytama.tak já mám nerva,kdyby se natáhnul,že si to protrhne.no ale neprotrhne,protože ožralové mají štěstí 😝 Coko,tak tohle mě už dávno netankuje,odpověď:přijdu do dvanácti 😀 😀 protože,to dostává teprve pořádnou chuť kalit 😀 Ten bude taky dnes hajat a pak hekat.teď chrápe,že duní barák,jsem mu už flákla do zad takovou,že jsem mu málem vyrazila dech 😀 😀

meduna
autor
10. dub 2010

Lip,co by ti nadával,tělo to tak chtělo ,tak co 😎

coko.joko
10. dub 2010

ja myslim,ze ti nebude nadavat a kdyby jo,tak mu to vysvetlis,ze to byla nehoda 😵 no dovca je dlouha a to jsem vzdy v CR..touhle dobou bych uz balila a jela smer CR,ale ted nemuzu nikam....ja tam pak zustavam jeste do zari,takze si uzivam CR jak se da.....a pak na zimu zase jsem tady..... 😉

meduna
autor
10. dub 2010

tak jsem se vohákla , jdu do sklepa pro oře a jedu směr město pro přání.

liptonek
10. dub 2010

jéééé, vy je i bijete? 😀 U nás je vždy jen tichá domácnost 😀
medu - snad jo medu, ale stejně tam pujdu se staženym zadkem 😀

coko.joko
10. dub 2010

medu,to mas pravdu ty maji stesti ozralove jako prase....no to by mel bejt ten tvuj vic opatrny....ale ten muj jednou dodrzi a pak ulitne,ale ja si porad rikam,ze kdbych tohle udelala ja tak se posere asi....odejit v 5 odpolko a prijit v 5 rano jako prase....by me zajimalo co by delal....

coko.joko
10. dub 2010

lip ja ho nebiju to je chlap jak hora by me flakl nazpatek a uz bych nevstala 😀
ja uz jsem taky hotova a mizim,protoze se to tu nejak probouzi a tak nemam naladu se hadat tak radsi utecu.....poslouchat a vis a kluci chteli a ja jsme nemohl a porad do kola....br.....

liptonek
10. dub 2010

tak ať pořídíš, medu 🙂
coko - no tak to každopádně byla nehoda 😀 .Teda, máš ty to ale vychytaný. Do čr se podíváš už s malym prďolou. O to to bude hezčí 😉

meduna
autor
10. dub 2010

tak utíkej a nech ho ať si tam trpí sám 😝 tak u nás,kdybych vypálila já je to v poho,jen by mi volal a ptal se:Momo,kde jsi a kdy přijdeš,mě je smutno,jsem tady sám a nechanej 😀

meduna
autor
10. dub 2010

tak pa odpo 🙂 Lip a ty si nedělej nerva z doka.co ti je po něm,je to tvoje tělo.stalo se,stalo a buď za to neskonale vděčná

coko.joko
10. dub 2010

medu,necham ho bejt musim bejt v klidu,me pak boli bricho a tvrdne takze radsi fakt mizim......kouka na me a nevi co a ted si napustil vanu a zalezl do ni.......smrdi to tu jako v lihovaru.....tak ten muj by me asi nevolal,ale nevim jeho reakci...ja totis nikdy nikam nejdu a jsem jak pipik doma.a kdyz nekam jdu tak jen na kafe a za 2 hodky dom..... 😉

meduna
autor
10. dub 2010

hoj ,tak jak je?

dadous
10. dub 2010

ahoj medu 😵 ja jsem ted bojovala s mladou 😅

dadous
10. dub 2010

po hodině straveny u kozy konečeně zabrala, takže jsem zvědava kdy budem koupat 😅

meduna
autor
10. dub 2010

ahoj dadoušku,co to má malá na obličejíčku?

dadous
10. dub 2010

jsem sežrala jahodovej jogurt, tak se po tom asi osypala, tak to zkouším léčit pudrem 😀 nebo ji vyskakaly potničky, ale nevím co ji na to mam dat 😕

dadous
10. dub 2010

vypada jak indianka 😀

meduna
autor
10. dub 2010

trochu jo 😀 možná má jen potníčky.ještě to má dobrý,zatím to neřeší,nějakej ten pupenec 😀
jdu do vany,jinak se zlomím v zatáčce zimou 😖 pak juknu

coko.joko
10. dub 2010

Zdar,je Nikolka je indianka 😀 dad,to se asi fakt nesmeji jist jahody,kdyz kojis 😕 jsem myslela,ze muzes vse a ono prdlacky......tak to jsem zvedava jakou pak budu jist ja stravu,ale marhul,ty uz to mate vyzkousene tak poradite....
medu,koupila si pranicko......
ja jsme koupila povleceni na postylku,jeste jeden oblecek mozna bude do porodky ....tak mam radost......
ted dam jidlo a pak taky vanu teda jen sprsku 😎 😎

meduna
autor
10. dub 2010

Coko hojda,jo koupila,srandovní,že jsem se musela tlemit.jo koukám na VOX,to je maso.Povolání šlapka 😝

coko.joko
10. dub 2010

hoj medu,tak to se bude urco libit....ja nekoukam na nic jsem otravena a znicena.....takze pujdu asi smer loze ke knizce......tady je ticho pred bouri 😕

meduna
autor
10. dub 2010

tak zabouři a bude klid,pěkně to ze sebe dostaň 😝 já hodila pár blesků 😀 😀 a ten se tady plíží jak slimák 😀

meduna
autor
10. dub 2010

tak pokus o foto s vrtulníkem

meduna
autor
10. dub 2010

a ještě jedna

dadous
10. dub 2010

jee vaše autí 😅 teda vy tam mate akce 😵

dadous
10. dub 2010

hele to jsou docela velky baraky 😕 to mate hodně sousedu 😅

meduna
autor
10. dub 2010

tak ta první je u našeho autka a ta druhá z jiné perspektivy.ty dvě okénka v pravo ode dveří jsou naše

meduna
autor
10. dub 2010

v prvním patře 😎

meduna
autor
10. dub 2010

u nás ve vchode je 8 rodin