IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

liptonek
11. dub 2010

asi na tom něco bude...halt příroda je všemohoucí 😵

dadous
11. dub 2010

no jasně a my budem držet palce 😵

lenkacar
11. dub 2010

lip prosimtě a předtim to bylo přírodně nebo z ivfka?

liptonek
11. dub 2010

z ivf...první pokus...a hned to vyšlo

lenkacar
11. dub 2010

ty jo já musim vyžehlit aspon pár hadrů ,furt jenom peru a samo se nic nevyžehlí to je život tohle 😝

liptonek
11. dub 2010

děkujuuu, dad 😵

lenkacar
11. dub 2010

lip a ví proč jsi o to přišla ? aby se to neopakovalo?

liptonek
11. dub 2010

koukám, že plán dnešního dne máme obě stejnej, leni 😀 jak já nenávidim žehlení

dadous
11. dub 2010

leni ja to mam taky tak, halda nevyžehlenyho 😝 se na to dneska taky budu muset podívat 😀

dadous
11. dub 2010

😀 takže jsme na tom všechny stejně 😀

lenkacar
11. dub 2010

já mám úplně jinek plán ,ale přísští týden budem určo chajdovat a tak zase žehličkování nebude ,tak abysme měli v čem chodit 😕 😀 😝 ,tak jdu aspon na pár kousků..pa zatim

liptonek
11. dub 2010

leni - to se právě neví. Od doktora jsem slysela jen to, že mám možná nedostatecny delozni hrdlo, nebo že treba byly nejak postiženy a priroda si takhle sama poradila. ...

liptonek
11. dub 2010

ať žijou nedělní žehlící odpoledne 😀

dadous
11. dub 2010

lip a ted ti to vynahradila 😵
ja ted nemužu nic dělat, dadouš chrape po noční, tak jsem s nikčou zavřena v kuchyni 😵

liptonek
11. dub 2010

ta je kouzelná, dad 😅
no, doufejme. mám jen strach, že chyba byla ve mně a že se to muže opakovat.

dadous
11. dub 2010

a tady je ten ostříhanej karel 😀

dadous
11. dub 2010

lip nad tím vubec nepřemejšlej 😵

liptonek
11. dub 2010

chudák malej 😀 má z toho očividnou radost 😀

liptonek
11. dub 2010

snažim se, ale červík tam furt někde hlodá

dadous
11. dub 2010

😀 no jo , byl trošku nasranej 😀

liptonek
11. dub 2010

prej trošku 😀

dadous
11. dub 2010

😀 😀 😀 no jo paníček se rozvášnil 😀 tak veget skončil, hvězda se probudila, tak zatím a drž plod 😵

liptonek
11. dub 2010

hezkej den dad 🙂 držim, držim 😀

tulik1
11. dub 2010

ahojky, tak jsem zpet z lazni, bylo to uzasny a kazdemu kdo nebyl to doporucuju - kdyz na to mame narok, tak proc se nenechat rozmazlovat, vsechny procedury byly v pohode, vetsina prijemny, nektery srandovni. zitra jdu po mesici do prace, to me asi smejkne ... no ale co se da delat. ve ctvrtek jedem do pronatalu na "pokec" co dal, tak se uvidi ....

vsechny vas zdravim, jdu provetrat hlavu na prochajdu s pejskem, papa a pekny vecer

lenkacar
11. dub 2010

čus holky zdravím tulíka ..ty dadu ten karlos má dobrou šlehu .. 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
11. dub 2010

ahoj holky,Dadoušku ten karlos 😀 asi nám David ošmiká Fufinu,ta je jak prapes 😀

meduna
autor
11. dub 2010

mi opět smáznul někdo mojí krásnou fotku 😠 a přitom jsem na ní byla JÁ,jako malá 😠 😠 😠 😠

meduna
autor
11. dub 2010

Nikolka je boží 😵

lenkacar
11. dub 2010

nikča je tady největší krasavice i s pudrem na hubince 😵 😵 😵 😵 ,ty medu to je sprostota toto ..sebrat ti tvé úžasné fotky ,ty jsi jedna z mála kdo z té hezkosti nevyrostl,tak dámy večer jsem si zadělala na langoše na zítra a jsem takovej debžo ,že jsem si zase málem zlomila prst v mixeru ..ulítla mi metla ,ale ještě se točila a já tam strčila pazouru ..jsem byla líná měchačkovat ..bože mě to vaření jednou přivede do invalidního důchodu 😝

meduna
autor
11. dub 2010

no teď jsi mě rozesmála s tou hezkostí 😀 😀 😀 viděla jsi tu fotku dobře,proto jsem jí tam dala,jsem vypadala jako koule