IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
12. dub 2010

medu ja dnes udela rizek,kasi a okurkovej salat s kefirem....nejak na to ted ujizdim kefir..... 😀 taky jsem uklidila ten mrdnik doma co je a povesila pradlo a jeste musim zehlit........a nejak me boli bricho a malej porad kope a tlaci me hrozne zada 😖

coko.joko
12. dub 2010

a co provadis ty.... 😉

meduna
autor
12. dub 2010

no zrovna nic,sedim, čumim a čadim.ještě jsem se nedokopala k vaření.venku je hnusně a zima,jsem zapla topení 😕 hmmm,řízeček bych dala dala,asi přijedeme na obídek k Cokům 😀

coko.joko
12. dub 2010

medu,tady sviti slunicko a je docela dobre....teda aspon za oknem to tak je. 😀 no ja to resim kazdy den co varit,ale ze jsem to maso uz rozmrazila,tak jsem udelala rizek,ale muzes prijet mam toho hodne ja varim ve velkym..... 😵 zitra u nas bude stehovani...budou se vyhazovat gauce a stehovat postylka a trochu seten byt predela a taky pojedem do IKEi a chci se podivat na nejakou komodu na veci pro prcka jeste a koukala jsem a stala 25 euro to jde......

meduna
autor
12. dub 2010

tak to je dobrá cena.my musíme zajet koupit sprchu,opět praskla 😠

coko.joko
12. dub 2010

to je super za ty prachy nekup to,ale vis jak treba uz to nebudou mit.....tak mame smulu a budu vybirat jinou 😉 nechci,ale drahou....jinak koukam,ze sprcha to nam taky porad praska a porad menime.....

coko.joko
12. dub 2010

jo a jinak me rikal cokotata,ze ten ze zimaku platil ve statni nemocnici 3000euro a neco a ty leky mel z Holanska a tam to pry prodavaji v lekarne a levneji....takze si jezdili pro ne tam......

meduna
autor
12. dub 2010

3000Euro je pálka jako kráva

coko.joko
12. dub 2010

no to je palka,to mas to same v CR jak si chtela jit ty.......nevim se posrali proc to maji tak napalkovany.....ale porad jak to ctu a hledam,tak asi ten Kostelec je levny.....

meduna
autor
12. dub 2010

jsou to paka,rejžujou na neštěstí lidí,jsem už z toho unavená 😝 tak ti nevím,jak poznám,že bude ta Fufina hárat,ale má jí nějakou opuchlou a i pupíky má zvětšený.už jsem měla i nerva,jestli jí někdo nevojel,ale to bych snad věděla

coko.joko
12. dub 2010

medu,tak to nevim,ale muzu se zeptat mamky az s ni budu mluvit maji dve feny a tak me treba rekne jak to pozna ona 😉 a kdyby ji nekdo vojel,tak to vis,protoze si porad sni ne venku..... 🙂

meduna
autor
12. dub 2010

tady už to všechno spí,tak jsu sebou prásknout k bedně.dobrou holky 😔

blazenkaa
12. dub 2010

kdepak medu nespí

lenkacar
13. dub 2010

no medu to už se ti můýe hárat ,vulvu má nateklou a bzude si jí furt lízat ,ted je hárací obdobíčko ,tak bacha na vošousty

coko.joko
13. dub 2010

ahojda,
tak koukam medu ty pekne ponocujes,ale ja vcera taky ponocovala....bricho jak beton bolesti do zad a tak jsem porad odpocivala a nebo chodila....
za hodku nabehne k nam 5 chlapu a budou odnaset nabytek a konecne ten stolni fotbal,ktery byl pres celou kuchyn....a bude tady prostor a odpolko se bude davat do hromady postylka a jedem pro pracku tak se tesim konecne se neco deje.....

meduna
autor
13. dub 2010

ahoj holky,
Leni máš recht,má jí jak puklou broskev 😀 a dnes to začalo,takže už je mezi náma 😀 už je z ní baba.líže si jí jak zběsilá,ale nasadím jí kaťata co jsem pro ní koupila spešl na hárání a mini peška dostane 😝 ale na venek abych jí asi dala pás cudnosti,pže je to tady samej vošoust 😠
Coko,tak to máš dneska co dělat,ale naštěstí samé příjemné věci 😵 pak vlož fotečku 😎

meduna
autor
13. dub 2010

jako tady je to sodoma gomora dneska,sousedi se rvou jak koně,už je tady i její rodina,já se poseru 😀 😀 😀

meduna
autor
13. dub 2010

Dadoušku a ty jsi jako kde 😎 😎 😎 😎

lenkacar
13. dub 2010

no medu na venčení klacek do ruky .. 😎 oni jsou ty psi jak debilové ,jen abys nevenčila tim stylem ,že budeš mít fifku nad hlavou a kolem tebe samej vošoust nadrženej

meduna
autor
13. dub 2010

jéje,aby ještě nevojel nějakej mě 😀 😀 to by z toho byl dobrej prasopes 😀 😀

dadous
13. dub 2010

no medu ja nějak nestíham, mě připada že fakt furt kojím 😀 dneska tata poprve koupal 😅

dadous
13. dub 2010

mlada z toho byla nějaka vykulena 😀 😀
tak my jdem prdět do peřin, zejtra se snad ukažu, dadouš jede makat, tak se snad dostanu i k pc 😵

liptonek
14. dub 2010

dobré dopoledne 😵

coko.joko
14. dub 2010

Ahojda,
medu,fcku dam,ale az to bude vse hotove....vcera teda odnesli ty veci a postylka je zatim ve sklepe,protoze ten muj uz nechtel pracovat...ted jel pro tu pracku a zjistili jsme,ze musime prakopat celou kuchyn,takze musime schanet jeste truhlare,aby nam udelat nejakou desku ci co..to zase bude.....
dad,mala je krasna se porad koukam na ni 😵 😵

dadous
14. dub 2010

ahoj čoko, no my taky furt koukame na fotky 😀 panečku to bude přestavba 😀 doufam že to cokotata stihne 😅

dadous
14. dub 2010

ještě jedna ze včerejšího koupaní

liptonek
14. dub 2010

ahoj , ahoj 🙂 Teda coko, to jste se ted vrhli do takových předělávek? 🙂
dadu, dneska jsi mi normálně vlezla do snu. Objevila jsem ve snu nějakou knížku, která se jmenovala Dadoušek. Tak jsem si ríkala, že až se probudim, tak ti to budu muset říct 😀

coko.joko
14. dub 2010

hojda,
no znate cokotatu na vse dost casu,ale ja si to ted prosadila a tak se snazi a maka a maka......a to vcera byl uplne KO.....jsem ho tu honila jako blazen....a i okna pucoval a fakt se snazi...... 😵 😵 😵
je ta je uzasna Nikolka fakt...to se nedivim,ze porad koukate ja bych asi taky porad pozorovala.....jsem zvedava na to nase zlaticko az na nas koukne......

liptonek
14. dub 2010

tak to chce využít, dokud má tolik elánu 😀

dadous
14. dub 2010

coko taky bude nadhernej uvidíš 😵hoj lip, nop prosímtě, ja tě takhle v noci starším jo? 😀