IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
16. dub 2010

no jo, chtěli jste fenku, tak ted musíte hlídat 😵

meduna
autor
16. dub 2010

akorát teď nějak víc chodí chcát 😕 to asi aby jim dávala znamení,kde bydlí 🙄 jako dnes jsem byla u doka se objednat na krev,pže mě furt brněj ty pazoury a musím tam v jeden den dvakrát a ještě nalačno a pak budu chlastat nějakej hnus,aby vid+li jak mi klesá a stoupá cukr bo co 😝

dadous
16. dub 2010

no tak to jdeš asi na cukrovkovej test, jako jsme byli my 😵 a to tě brní tak hodně 😕

meduna
autor
16. dub 2010

jo,ale já si myslím,že to mám stejně od těch zad,jak chodím,tak mě to začně brnět,ne furt ale často a taky mě někdy brní levá ruka,ale to jen k ránu.to doky ještě neví,snad nejsem už z toho žrádla a hulení ucpaná 😀

dadous
16. dub 2010

ty jo zada v prdeli, ruce taky 😅 at tě koukaj dat do kupy 😀 dneska došla korba 😵

meduna
autor
16. dub 2010

říkala,že tam budu muset hnít dvě hodiny a po tom nápoji,mi vemou znova krev.a sestra se mě ptá,vydržíte to tak dlouho nejíst,tak jí říkám,no když mi pak teda dáte něco sladkého vypít,tak to neomdlím.a ona nooo,ono to neni moc dobré a vylezla ta co mi to bude připravovat a ta se tlemila a říká,ale co to říkáš,já dělám jen dobré nápoje,tak to si pani pošmákne 😀 no mě je to jedno,hlavně že něco do sebe naperu.Já mám nízkej tlak a jak nežeru,tak padám 😀

meduna
autor
16. dub 2010

moc pěkná 🙂 a podvozek dorazí kdy?aby pak nemusel Dadouš nějakej svařit 😀

dadous
16. dub 2010

😀 😀 no myslela jsem že ještě dneska, ale asi až po neděli 😠

dadous
16. dub 2010

neboj to vydržíš, je to fakt hodně sladky, takže to zasytí 😀

meduna
autor
16. dub 2010

no to už je za pár a pak můžete drandit.
člověče ta od naproti nemá furt kočár,ale má to vymykaný,otevře okno dokořán 😀

meduna
autor
16. dub 2010

vymykaný zrovna ne,ale řekla bych,že vymakaný 😀

liptonek
16. dub 2010

leni, tak tady je ten recepis na langoše - 1 bílý jogurt, 1kg hladký mouky, 50g droždí, 4 lžíce oleje, 1 lžička jedlé sody, 500ml mléka. Uděláme kvásek, smícháme se všema surovinama a dáme na 2 hodky do lednice. 😝
Tak to zkus a dej vědět. Protože my jen tak langoše zase dělat nebudeme. Včera to byla totální přežíračka 😀
😀 jo, lupínek? copak, lipánek už se ti přejed? :D Jinak testík už byt tmavší snad ani nemuže. 😅 mám ho v blogu. Ale na kontrolu až za 14 dní, tak uvidíme.

liptonek
16. dub 2010

a ahooooj medu a dad 😎

dadous
16. dub 2010

hoj lip 😵

meduna
autor
16. dub 2010

ahoj,tak tady se zase žralo 😀 ale langoše to je bomba co

dadous
16. dub 2010

ježíš tady je tak krasně 😎 , už chci vyjet s karou, nebo mě tady už šlehne 😠

dadous
16. dub 2010

medu kdy přijedete?

meduna
autor
16. dub 2010

až Fufák dohárá,jinak by ji Karlos vojel.No ale já vlastně nevím,jestli můžeme přijet i s ní?

liptonek
16. dub 2010

neskutečná bomba 😀 lahoda největší. Tak já jdu s tou naší taky hárající bestií ven. Snad nepřijde k uhoně. Tak zatím 😵

meduna
autor
16. dub 2010

lip,trvá to fakt tři týdny u feny?a pak po těch třech týdnech se už nemusím bát,že by ji někdo vojel?

dadous
16. dub 2010

medu to víš že jo, nějak je tady srovname 😀

dadous
16. dub 2010

tak jim zašpuntujte pipky 😀

meduna
autor
16. dub 2010

to ona si s ním bude chtít hrát a ráda vyhrává jak jsem zjistila,každýho psa musí položit na lopatky a běda jak je to obráceně. 😀 je tady vedle míša,taky jorin a ta mu dává,to jsou zvuky,jen to chrčí,prdí a funí 😀

dadous
16. dub 2010

však jo karel potřebuje dosta pořadně za uši 😀

meduna
autor
16. dub 2010

se jí bude asi ale bát,ona je proti němu už docela hovado.
jako teď jak s ní jdu ven,tak pokaždé skáče na takové desky z kamene,je jich asi 10 za sebou a přeskakuje z jedný na druhou,si krapet připadám jako s cirkusáckým psem.dělá to za žrádlo,jak jinak.ale lidi stojej a čuměj 😀

dadous
16. dub 2010

no tak ja nevím že nevybíraš vstupny 😀

dadous
16. dub 2010

karel je pako, si tady dovoluje na ty velky hafany 😀 pak stačí když štěknou a je v prdeli 😀

meduna
autor
16. dub 2010

ajo,normálně je budu kasírovat,když tak čuměj a hekaj u toho,jééé,ta je sladká,jééé,jak je chytrá. 😀 😀 mě je vždy trapně,si pak říkám,škoda,že to neni nějakej baskervil 😀

dadous
16. dub 2010

mazej koupit klobouk a mužeš vydělavat 😀

meduna
autor
16. dub 2010

tak ten mám,roman si koupil dokonce dva a přišel mi v tom naproti,ještě v začátcích,to byl šok,málem to ohrozilo vztah 😀 😀 vypadal jak koblih v tom 😀 😀