IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
16. dub 2010

jako nikču nevzbudí pes, když štěka, ale cvaknutí vypínače jo 😠

dadous
16. dub 2010

přechod? 😕 to maš i navaly a takovy ty příznaky?

meduna
autor
16. dub 2010

no to zrovna né...ale když o tom tak přemýšlím,tak asi jo 😕 ale ms mám divnou,takovou jako ,že ani by nebyla 😠 a teprve teď mě začínaj bolet prsa a to bylo normoš předtím.myslím jako než to dostanu

dadous
16. dub 2010

medu ja musím jít, mlada řve, tak zatím pa

meduna
autor
16. dub 2010

no pže na psa je zvyklá 🙂

meduna
autor
16. dub 2010

tak pa a dobrou po nakrmení divé zvěře 😵

coko.joko
17. dub 2010

Ahojda,
berusky prodavaji ja jsem je videla v drogerce v CR....takze dadousku mas moznost koupit a davat Nikolce.....
medu u nas jedou hity od rana a cokotata u toho pracuje luxuje,meje okna a fakt si dava zalezet 😵 ja jen chodim a kontroluji 😀 ve 13 hod.prijde truhlar omeri si to vse a v tydnu prijde a namontuje to a taky dnes odpolko jedem do IKEI chci nejakou komodu na vecicky mam sice skrin,ale je uz plna a jeste mam veci v tazce a ty nemam kam dat.....pak jeste policku a sedak do vany a je to...... 😎 😎
jinak vam vsem preji krasnou sobotu,protoze tady je nadherneeeeeee.......

dadous
17. dub 2010

ahoj coko, teda manža je vzornej cokotata 😀 my se taky snad už příští tejden dostanem do ty ikey 😕 a po beruškach se určo mrknu 😀

coko.joko
17. dub 2010

dad,ahojda......to vis me uz nenecha nic delat,tak musi on,ale je moc hodny....me od rana picha bricho a malej se tam nejak moc mele....mam takovy divny pocit..... 😉

dadous
17. dub 2010

jako žeby porod?

coko.joko
17. dub 2010

dad,ja nevim co to je 😕 ale docela me to boli a kdyz si sednu,tak mam tlaky do pipky a do zad tak nevim..... 😵 to muzou bejt ty psolicci jsem ted o tom cetla 😀
co schanis ty,ze potrebujes do IKEI 😵

dadous
17. dub 2010

no taky musím koupit ještě jedny šuplíky, a ted do neděle na ně maj akci 😠 ale je to rozdíl jen dvě stovky 😖

coko.joko
17. dub 2010

aspon neco dve stovky........je taky hodne penez...

dadous
18. dub 2010

ahojda hlasím se od tchanovcu, dadouš jel s mamkou do nemocnice za tchanem a ja tu vegetím s nikčou 😵 tak se mi bouřej hormony, že mi na čele vyskočila puberta 😝 ale pořadna 😀 a nebo že by parohy? 😀

dadous
18. dub 2010

cokoušku co pak jste nakoupily v ikee? 😅

coko.joko
18. dub 2010

Ahojda dad,ja jsem se dala do oken...venku je takkk krasne,ale bohuzel me se to moc netyka....cokotata vcera neco snedl a ted objima WC jak spodem tak vrchem..chudak jeden....bydlime v baraku kde se plazi kytka po nem,tak jsem ji ted ostrihala a dala do pucu okno a jsem hotova,tak si davam pauzu..
vcera v IKEI tolik lidi noc na me,ale koupila jsem tam komodu krasnou a docela i penezne sla a pak jeste jednu skrinku na chodbu a zaluzku,protoze jsem ji znicila a myslela jsem,ze se dnes bude stavet a prdlacka.....tak snad zitra...pak vyfotim a dam sem.....a uz se tesim az se postavi postylka.......

dadous
18. dub 2010

no tak to se těším na fotečky, 😅 😵 to ja se v ikee taky vyřadím, dostali jsme zas nějaky kačky tak je utratím tam 😵 ted potahnem domu dvě krabice hraček, po neteři, tak jsem rada že nemusíme kupovat 😵
hele opatrně s těma oknama, víš jak jsem dopadla ja 😀

coko.joko
18. dub 2010

no,ja koukam ted a ta komoda je i na CR strankach.....IKEA tak porovnavam ceny...... 😀 ......je tak to je super nemusis nic kupovat,my teda zatim nemame ani jednu hracku,ale myslim,ze treba neco dostaneme a kdyz ne,tak se to da pak koupit hned....jo ja vim ty si pucovala a pak to na tebe prislo....no me stejne boli takkkkk zada a bricho a malej se tam porad mele,takze kdyz pujde ven,tak pro me lip....a podle dr.jsem 37tt,tak to uz nevadi,kdyby na nas vykoukl 😀

dadous
18. dub 2010

no tak šup, umej ještě jedno a zejtra jedeš 😀
no jo to jsou hračky až bude trošku větší 😵

coko.joko
18. dub 2010

aha,tak to jo,ja myslela,ze to mas na ted....no to uz nemuzu,protoze cokotata me vynadal,ze meju okna a ze ted tu sedim a hekam 😀 tak ho nechci provokovat......
jsem taky delala album pro prcka...tak si porad neco vymyslim......aby me to utikalo...... 😎

coko.joko
18. dub 2010

tak cokotata lezi cely den,jak lazar a ja se tu flakam cely den 😀 a ted jsem si byla pro jidlo,bo se me nechce varit a tak se nacpu a pujdu asi taky spat,protoze me to nebavi,bejt tu potichu 😵
a kde jste vsechny......

dadous
18. dub 2010

😀 tak nebud potichu, cokotatovi třeba zaspívej 😀

dadous
18. dub 2010

hele co ted řešíme na čekatelkach 😀 Ahojte, nechci prudit, ale poslednich par dnu jsem dostala Ip od nekolika ruznych uzivatelek, ze uz se tu bavi jen same tehotne zcela mimo tema a ze uz neslouzi k puvodnimu ucelu a ze kdyz je sem my adminky odkazeme, jejich dotaz vetsinou zapadne. Proto by mozna bylo fajn, kdyby si tehotne zalozily extra tema ve Volne diskuzi

Dekuji za pochopeni

coko.joko
18. dub 2010

dad,ty jsi tu.ja myslela,ze kojis 😀 jo cokotata ten je rad,ze lezi a jeste mu do toho zpivat 😀 😀
co to je za kravinu se po.....ne...co jim porad vadi...fotky mazou z pasu a vubec porad se navazeji do nas......

dadous
18. dub 2010

😀 no asi maj pocit že je malo diskuzí 😀
no ted snad ještě dvě hodky kojit nebudu 😀

coko.joko
18. dub 2010

no taky me to tak pripada....fakt jsou prdli.........jo mas ted pauzu na dve hodky 😀 😀

dadous
18. dub 2010

https://www.modrykonik.cz/bazar/202-golfky/mswd... to mě mrzí že ho neprodavala dřív 😀 😀

coko.joko
18. dub 2010

jsem se byla na sebe podivat do zrcadla a uplne jsem se lekla..jak dnes nejsem na malovana,tak mam uplne opupinkovany ksichtik a jsem jak pubertak no to je hnusssss.......

dadous
18. dub 2010

třeba maš potničky jako nikča 😀 😀

coko.joko
18. dub 2010

dad,tak ten je uplne super.....v tom jsem jezdila ja kdyz jsem byla mala 😀 😀 i tu sedacku jsem mela a segra mela jeste hluboky a tam byli okynka po staranach 😀