IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
19. dub 2010

ještě dva týdny 😠 😠
no to snad ne proboha,bych pak chtěla alespoň na víkend vypadnout a při té příležitosti sfouknout kávu u vás

meduna
autor
19. dub 2010

coko,abys pak nebyla hned znovu těhotná 😀

dadous
19. dub 2010

kavu 😕 to ja myslela aspon na víkend 😅

meduna
autor
19. dub 2010

jo,ty toho máš málo jo 😕 a ještě si tam nakýblovat dva lidi se psem 😀 😀

meduna
autor
19. dub 2010

bych mohla hrát v nějaký kapele,jak se nadechnu to je pískot 😀

dadous
19. dub 2010

no dyt ja jen kojím a přebaluju 😀 nic jinyho na praci nemam 😀 no občas uvařím 😕 a kohoutky mi přece naleštíš ty ne?

dadous
19. dub 2010

no jo a ja si snad na stary kolena budu muset nechat napsat antiko 😨

dadous
19. dub 2010

my to jdem s karlem pochcat tak né že mi utečete 😅

meduna
autor
19. dub 2010

asi taky za chvilku vyrazím s paní nasranou.jak má ty kalhotky,tak je na mě nasraná imrvére

meduna
autor
19. dub 2010

a proč myslíš,že antiko?jako že teď by to už šlo 😕

dadous
19. dub 2010

jsem tu 😕 😅

dadous
19. dub 2010

no tak když tam par spermii ma, tak se bojím že by se jak na potvoru zrovna chytly 😀

dadous
19. dub 2010

fufina ma kadutky jo?! 😀

meduna
autor
19. dub 2010

jo má,chodí v tom jak chlap v tangách 😀

dadous
19. dub 2010

😀 tak ji vyfot 😀

meduna
autor
19. dub 2010

no roman jí koupil jedny v česku,celej natěšenej jak jí je pak dáme až bude hárat,no tak začala a já vyndám kalhotky,nasadím a měla je až pod krk 😀 tak koukám a říkám mu,ty vole,to jsou kalhotky na dobrmana 😠 jako on si to nemohl přečíst.Tak jsem rozstříhla moje a vystříhla díru na ocásek a na stranách jsem jí je zavázala 😀 😀 no a to pasovalo,ale ode dneška má nové a pasující,jeho rodiče přivezli

meduna
autor
19. dub 2010

normálně tam máš otvor na kapesníček,nebo minivložku 😀 a na stranách to má jak bikinky 😀

meduna
autor
19. dub 2010

zítra jí vyfotím,když bude pozovat.vona je na mě nasraná jak jí to nasadim,uši má až na zádech a je nahrbená a pak jde jako by ho tam měla 😀

meduna
autor
19. dub 2010

jdu ven,už čumí chudinkově 😀

dadous
19. dub 2010

no tak to se těším na foto 😀

dadous
19. dub 2010

tak ja jdu do hajan, pa pa

meduna
autor
19. dub 2010

tak já asi rychle taky 😎 ,r ještě sleduje telku
dobrou noc

bobbule09
20. dub 2010

Tak jsem vás dočetla a nasmála jsem se teda do zásoby 😀
medu, to je legrace, pes v kalhotkách. Naše psina nosila ty úplně nejmenší slipy po synkovi a bylo jí to šumák. Ona by v tom šla snad i ven 😀 Teď je vykastrovaná a je klid.
Někdy jí to i závidím, aspoň má od všeho pokoj 🙂

dadous
20. dub 2010

krasne ranko, i když tady je upršeny 😨 bobu jo jo tady je po večerech sranda 😀

coko.joko
20. dub 2010

ahojda,
dad,nevis co pomaha na prujem a bliti......celou noc objimam WC a nevim co driv do neho delat.....jsem uplne hotova.....a nevim jestli na to neco muzu......tlak mam jak krava vysoky a to maji dnes prijit ty truhlari.....

bobbule09
20. dub 2010

dadous, u nás je teda sluníčko, zatím 🙂
coko, nejlepší je po lžičkách studená coca cola. Ale v tvém stavu by bylo asi nejlepší zajít si k doktorovi 😖

dadous
20. dub 2010

coko ja nevím, hořka čokolada, sušeny boruvky, coca cola, nebo černy uhlí, 😕

dadous
20. dub 2010

ale jak píše bobu, zajdi radši za dr, pže s tím vysokym tlakem si moc nezahravej 😕

dadous
20. dub 2010

pamatuješ , že ja jsem s vysokym tlakem, musela do nemocnice a stěma otokama 😕 radši honem upaluj za dr

coko.joko
20. dub 2010

ahoj bob,ted jsem volala dr.a ten rikal cerny uhli nejaky specialni,takze manzel sel do lekarny a pry kdybych mela prujem cely den tak do nemocnice,protoze si muzu vyvolat porod.....