IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
21. dub 2010

Ahojda,
leni,teda to mas jak cokotata,ten ma porad u nosu kapesnik jak mu tece z nosu,taky ma tu debilni alergii....to je pekne blby...
dad,uz to je lepsi..to uhli s tim pridavkem me pomohlo,takze se citim dobre,ale dnes jeste nic nedelam a budu odpocivat...

bobbule09
21. dub 2010

Ahojky coko, to je dobře, že je ti už líp 🙂
dadous, už budete kočárkovat?

dadous
21. dub 2010

jo jo jen co se tata vyspí po noční tak ho dame do kupy a razíme 😀

coko.joko
21. dub 2010

bob,taky jsem rada,ze trochu funguji
dad,tak vem fotak a pak vyfot karu s Nikolkou,at vidime jak ji to slusi v kocarku 😵 😵

dadous
21. dub 2010

no to je jasny coko 😀

coko.joko
21. dub 2010

tak to uz se ted tesim na fotecky.. 😵 😵
ja taky chodim koukat do sklepa na kocarek 😀 😀

dadous
21. dub 2010

😀 😀 už brzy 😀

bobbule09
21. dub 2010

Jé, to je super, já chci taky kočárkovat 😀
Už se těším na fotečky 😵

dadous
21. dub 2010

hele bobu, pěkně popořadě, nejdřív oplodnit, pak porodit a pak až kočarkovat 😀

coko.joko
21. dub 2010

dad,mas pravdu pekne poporadku.....ty jo vam je uz mesic to utika 😵

dadous
21. dub 2010

medu tohle je to jsem objednavala tady z bazarku, jak se ti to nezobrazilo, přišlo nam to akorat k měsíčninam 😀

dadous
21. dub 2010

jsem z těch tříčtvrtaku uplně hotova, jsou nadherny 😅

coko.joko
21. dub 2010

dad,ty jsou uplne super 😎 😎

dadous
21. dub 2010

dyt to říkam že nebudem mít co žrat, hlavně že princezna bude vohakla 😀

coko.joko
21. dub 2010

to je jak u nas...vse pro prcka a zbytek je jedno 😀 😀 ja pokazdy,kdyz jdu do mesta,tak neco koupim na nej a cokotata je hotovej a porad me rika,ze to nikdy nemuze unosit to bych ho pry musela prevlekat 10 krat denne 😀 😀 ale kdyz je to pekny,tak to nekup 😀

bobbule09
21. dub 2010

dadous, ty jsou super 😀
Já vím, že to musí jít popořádku, ale kdo má to čekání vydržet 😠 Už bych si to mimčo taky zasloužila ☹

bobbule09
21. dub 2010

Tak jsem udělala výborný těstovinový salát, už vidím, že se s ním budu cpát až do večera a pak budu umírat, jak mi bude blbě 😀

coko.joko
21. dub 2010

je testovinovej salat je taky moc dobry 😎 ja mam dnes jen ryzi a kureci masicko...takvoa dietka.... 😵

dadous
21. dub 2010

a my mame v mrazaku holandaky tak jen udělam kaši 😅

coko.joko
21. dub 2010

je dad,holandaky ty jsem nemela ani nepamatuji,to asi taky vyzkousim 😀

lenkacar
21. dub 2010

hele bambulko hod mi ten recepis na ten těstovinovej salát a polopatiko prosím 😕 😀 😝

lenkacar
22. dub 2010

holanďák je co?ty jo si tu vyžíram anglickou a vespod mi ta mrcha dala kyselou starou ,tak to jí příště něco povim.. 🙄 😝 ,tyhle posraný prodavačky co se bojej a prodávaj zkažený věci mi lezou krkem..já salámy prodávala taky ,ale to jsem si teda nelajzla tohle někomu dát..prostě jsem vedoucímu řekla ,že tohle prodávat nebudu,že si akorát kazí dobrý jméno..

coko.joko
22. dub 2010

Ahojda,
leni,holandak-holansky rizek,mlete maso,syr a upatlany jako karbanatek......a pak se to obali a je to moc a moc dobry........no taky znam prodavacky,ktery to delaji..je to hnus a hlavne ty za to davas penize a pak to doma s chuti papas a pak ti je akorad zle....

lenkacar
22. dub 2010

jo tak tyhle karboše dělam taky ,akorát nevim ,že se tak jmenují 😀

coko.joko
22. dub 2010

leni,to ja taky kolikrat nevim co jak se jmenuje 😀 😀 hlavne,ze to je dobry

lenkacar
22. dub 2010

dneska mi upadne hlava ,ted jsem hodinu odháněla bobra ode všad a bolí mi za krkem..ježiš já už jsem fakt do šrotu

coko.joko
22. dub 2010

leni,ty trpis na migrenu?jakyho bobra 😕 to nevim co je.....no ja od rana makam....ale nejak se me nedari,protoze jak mam bruch,tak se uz blbe ohybam a dela me to problem 😀 😀 vsude je bordel v kazdy mistnosti a jak se tu porad neco stavi a nosi ven,tak to nema ani cenu uklizet...

svoba
22. dub 2010

chci se zeptat těch, co maji za sebou už jedno či více ivf . známá po hormonech přibrala 20kg, je to běžné? na podzim (jestli se nezadaří přirozeně) tak to zkusíme. a jaká jsou nejčastější rizika ivf? díky za odpovědi!

bobbule09
22. dub 2010

leni, uvaříš jakékoli těstoviny, my máme nejraději vřetýnka. Do toho nakrájíš šumku, vejce natvrdo, papriku, rajče, tvrdý sýr, no prostě podle chuti. Já tam dávám i tuňáka. Osolíš, můžeš okořenit a nakonec trochu majolky nebo tatarky. Zamíchat a vychladit. A nakonec sníst 😀

coko.joko
22. dub 2010

svoba,to ma kazdy jiny.....ja jsme treba pri prvnim IVF pribrala 8kg a pri druhym asi 5kg a pri tretim ani kilco 😵 😵 zalezi asi na telu a taky co do tebe davaji za hormony.....a rizika to nevim ja jsem nemela nic byla jsem v pohode a snasela jsem vse v poho....tak ti preju,at to jde prirozene a kdyby ne...tak tfuj,at se to povede na poprve.....