IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

liptonek
15. kvě 2009

to dadous - Fáákt? tak aspoň že v tom nejsem sama 🙂) Už aby přišla MS a mohla od doktora vyzjistit bližší info 🙂))

dadous
15. kvě 2009

kobli to asi musel bejt, jinak by nemohly jit do IVF 😅

koblichzek
15. kvě 2009

Kat, nám taky řekli, že půjdeme rovnou na IVF a nakonec až v CARu navrhl IUI. Třeba to tak bude i u lipi

dadous
15. kvě 2009

lip, my už se v tom placame od ledna, tak doufam že se to po ty genetice trochu pohne 😉

kat77
15. kvě 2009

liptonku já taky měla nepravidelnou MS, ale po IVf a laparce se mi to upravilo přesně na den

koblichzek
15. kvě 2009

Dadu, manža měl první vyšetření až v CARu, protože si mysleli, že jsem na vině jen já.

liptonek
15. kvě 2009

koblichzek - takže už pochopeno? 🙂 jo, spermiogram je v pořádku. Já jsem mela podezreni na PCO, na vajecnicich mam furt spoustu malejch cysticek....ale laparka to nepotvrdila....takže buuh víí, kde je zakopanej pes.

kat77
15. kvě 2009

aha...tak to jo holky 😉

za chvíli budu z5

liptonek
15. kvě 2009

kat77 - ano, mažel je v pořádku. Joo, to taky nevím. Vůbec jim nerozumim 🙂

koblichzek
15. kvě 2009

Jo, jo liptonku 😀 😀 😀 pochopeno. Jestli mě pamět neklame, tak se začíná stimulovat buď 2 den cyklu, nebo 21. den

liptonek
15. kvě 2009

dadous - genetika? a to obnáší co? 🙂 To je nutnost před IVF?

dadous
15. kvě 2009

u nas zas moje dr poslala dadu na spermiogram a pak mrkli na mě, ovulace a tak. no a pak v caru udělaly druhy spermio a uplně jiny hodnoty, takže chodit na spermio někde do obyč nemocnice nema ani cenu, pečlivěji ho udělaj v caru 😉

koblichzek
15. kvě 2009

A i já mám nepravidelnou menstruaci a tomi pořád říkají, že až porodím, tak se to spraví.
S tím cyklem to stanoví lékař

koblichzek
15. kvě 2009

Jo dady, máš pravdu. Tak přesně ví (snad), co dělají

liptonek
15. kvě 2009

kat77 - mně se to po laparce srovnalo asi na dva cykly....ale pak už to zas zajelo do starých kolejí :(

dadous
15. kvě 2009

lip to nevím jetli je to nutnost, asi to dělaj jen když je problem u chlapa 😒 naberou krev a poptaj se na nemoce v rodině 😉

koblichzek
15. kvě 2009

Dady, u mě už to ví cca od mých 14-16 (už si to nepamatuju, takže se jiná chyba nehledala

koblichzek
15. kvě 2009

Lip, my jsme ji neměli a mám problém dá se říct oba.
Odkud jsi?

liptonek
15. kvě 2009

koblichzek - i tak už to v květnu nestihnem. Vypadá to až na ten červen....pokud to dobře půjde. A jak dlouho se snažíte vy?

koblichzek
15. kvě 2009

My se snažíme cca 3 roky, byly tam i menší pauzy.

dadous
15. kvě 2009

my jsme po 12ti letech zjistily, že se snažíme zbytečně 😀 😀

koblichzek
15. kvě 2009

Lip neva, my tu budeme určitě kecat i v červnu, červenci a doufejme že i dále 😀

liptonek
15. kvě 2009

koblichzek - tak uvidime, doktorka rikala, že už mám všechny možný vyšetřný hotový..a že už není na co čekat. já jsem kousek od Hradce Králové

koblichzek
15. kvě 2009

12 let? 😕

dadous
15. kvě 2009

lip to chodíte do Sanusu?

koblichzek
15. kvě 2009

Ale jak psala kat, asi možná nejdřív zkusí IUI.

koblichzek
15. kvě 2009

Můžu se zeptat kolik je ti let Lip?

dadous
15. kvě 2009

no jo kobli, furt jsme to nechavaly, a tak strašně to uteklo, že jsme se teda rozhodly to razně vyřešít 😀 😀 😀

liptonek
15. kvě 2009

koblichzek - to je jedině dobře. POtřebuju vědět, že nás je víc...a taky at mám z koho tahat rozumy 🙂

koblichzek
15. kvě 2009

Teda dady, seš dobrá, máš nervy ze železa. To tě obdivuju. Tak to se prostě povést musí 😉