IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
26. dub 2010

dad,a co v Ikei jak a co si nakoupila 😵

meduna
autor
26. dub 2010

ahoj holky,zdravím při nové pracovním týdnu 😀 no moc tady ale takovejch asi není co makaj 😀 😀 včery a jsme byli vejletovat.Krapet se mi přismahnul krk a ruce,jen ty nohy opět nic 😒 Fufina šla 15km,fakt dobrá.Ale večer sebou práskla už v půl 9 a byla kožka až do rána 😀
Lidunka a Nikča,krasavice 😵

bobbule09
26. dub 2010

coko, ono to asi nepomůže. Až bude malý chtít, tak si řekne sám 😀
medu, to máte vytrvalku, naše hvězda by ušla tak kilometr a pak by asi odpadla 😀 Když je teplo, tak se dusí a nechce chodit 😠

meduna
autor
26. dub 2010

no ta naše je bojovnice,nerada prohrává,takže šla,sice na konci už byla na sračky,ale plížila se 😀

meduna
autor
26. dub 2010

ty máš buldočka?a ta naše je teriérka,ty jsou vostrý 😀

coko.joko
26. dub 2010

bob,ja vim,ze ne....proste az to prijde tak to bude.....
medu hoj,ty se jdes na nas podivat 😵 no me se taky vzdy smahne krk,ruce,zada a nohy mam porad jak syr 😀 😀 no fufinka je sikulka,ze to dala,takovou turu 😉

meduna
autor
26. dub 2010

jo Cokoušku,já jsem tady na kobyle už něco odseděla 😀 jukni kolik jsem už toho tady naslintala,jsem koukala kolik mám příspěvků 😝
Ale teď jsem byla schvácená a polehávala jsem,mám plnou tlamu oparů,nevím co za sráče se o mě pokoušelo 😠

coko.joko
26. dub 2010

medu,teda ty kecas to je hrozny...pres 10tisic to ja mam pulku 😀 medu zkus v lekarne se zeptat na opary me pomahalo vzdy mast z konopi....ale kupovala jsem to v Cr....ale myslim,ze by to mohli mit i tady.......
dala jsme do alba fotku tak se podivej te........ 😀 😀 jsem si hrala s cokotatou.....a jeste dodam.......

bobbule09
26. dub 2010

coko, to je pupendo 😀 Já chci takyyyyyy 😢

bobbule09
26. dub 2010

medu mám buldočí holku, je to taková hérečka. Jak je trochu teplejc, tak venku funí a pořád se zastavuje a zdržuje. Ona to s tím svým plochým čumákem neudýchá a pořád si lehá. No komediantka 😀

meduna
autor
26. dub 2010

Coko,tak to je mazec,tě lituju,tohle bych nechtěla tahat 😕 😕 to je už obrbuben 😀

meduna
autor
26. dub 2010

jo ještě jak fufina nehárala,jsem potkala pani s buldočím klukem,ten dělal taky jak to nemůže udýchat,ale jak by šlo o pich s fufinou,tak to měl dechu dost 😀 😀 tak ty buldočci,to budou asi pěkný hééérečky

meduna
autor
26. dub 2010

ty vole coko,mast z konopí 😲 😲 😲 aby mě ještě nevezli do lochu až to tady na ně vybalím 😀

coko.joko
26. dub 2010

je dekuji holky to je malicky brisko....mam ho uz hodne dole a kdyz sedim,tak malej kope asi ho mackam... 😀 😀 😀 😀 nejlip me je kdyz lezim na boku...ale to taky nejde porad......
medu,ale to opravdu pomaha....v lete jsem mela opar jako krava pres celou hubu a to na ne netrpim a v lekarne me to sama dala lekarnice...a mazala jsem to a za tri dny jsem nemela nic....

meduna
autor
26. dub 2010

a kolik to stojí?já je mám teď z rypáku,mám celej rypák voklobanej 😀

coko.joko
26. dub 2010

medu me to stalo v Cr...at nekecam okolo 130KC.... 😉

meduna
autor
26. dub 2010

tak do toho teda půjdu no,když říkáš,že to zabralo 😉 odpo jdu k babě uklízet.honěj se tu mraky,ráno chcalo,tak snad se to vybere.Jsem včera nemohla usnout,já jak dělám nějakej sport,nebo námahu,tak to na mě má obrácený efekt,místo únavy,jsem rozdivočelá 😀 ještě v půl 3 jsem čadila v kuchyni 😖 no a teď jsem kantáre 😀

bobbule09
26. dub 2010

medu, syn taky maže opary tou mastí. My ji teda máme za 202,- kč, ale to asi záleží na značce. Ta naše se jmenuje oparen a je taky z konopí a pomáhá 🙂

meduna
autor
26. dub 2010

no budu muset něco koupit,mám je teď každý měsíc před a po ms 😠

coko.joko
26. dub 2010

medu tady taky chcalo ale v noci a ted ten pupen jeste nevylezl,ale je tam dusno,takze bude urco znova prset...
no ja mela malickou masticku...ono asi zalezi jakou mas.....a opravdu pomuze.....

lenkacar
26. dub 2010

čokoládko to je ale krásný mega bříško.. 😵 medu o oparech mi vykládej zrovínka jsem jak havajskej domovník a zbytek pod nosem 🙄

coko.joko
27. dub 2010

Dobre rano,
leni,brisko je mega,musim vam rict,ze kdyz jdu do tretiho patra,tak si normalka stehnama skrtam o brischo jak ho mam dole uz 😀 😀

bobbule09
27. dub 2010

Dobré ránko 🙂
coko vydrž, bude úplněk a to se rodí nejvíc dětí. Třeba to na tebe taky příjde 😀

coko.joko
27. dub 2010

bob a kdy je uplnek....zitra 😀 😀

bobbule09
27. dub 2010

Jo, myslím že zítra 😀 Mě říkala porodní asistentka, že nejvíc dětí se rodí za úplňku a v bouřce. Můj syn se taky narodil po bouřce.

coko.joko
27. dub 2010

Takze zitra rodim 😀 😀 to je super.....si tady delam prdelky a pockej nakonec budu jeste prenaset.... 😵 😵

bobbule09
27. dub 2010

Jo to znám, pořád jsem strašila, že zítra porodím, pak zase druhý den a pak jsem týden přenášela 😝
Ale třeba ti to výjde a zítra to příjde 😀

coko.joko
27. dub 2010

bob,ja uz to ani nepocitam,protoze bych se zblaznila,ale kdyby to fakt prislo,tak me to nevadi.....ten muj me v noci porad hlida a jak jdu na WC,tak stepuje a ceka jestli mu neco povim a ja vzdy jen dobry spi 😀 😀 no jeto sranda......

dadous
27. dub 2010

hoj pipinky 😵 ted nějak nestíham koně, je hezky tak jsme furt venku, včera jsme jeli ukazat malou stolety babičce 😉 holky ta je tak čila 😅 myslím tu babičku 😀 a co si všechno pamatuje, ty jo jsem nechapala 😕 jinak nikolka se na navštěvach chova slušně, je hodna, a doma si to pak vynahradí, takže taky pěkna héérečka 😀
cokoušku krasny bříško, ale už at je prdeček venku, vid? holka ja tě tak lituju ale neboj, ani se nenaděješ a maš miminko v naručí 😵
bobu něco na tom bude, mladej se narodil taky při bouřce 😵
medu teda ta fufína je hvězda 😅 no pěkně ji trenuješ 😀 to říkam furt že budeš dobra mama 😵 😵
leni tobě ty opary vyskakujou pže furt makaš, dej si voraz 😵

coko.joko
27. dub 2010

dad,me to bylo jasny co mate kocar,tak jste porad venku,to je dobre jen budte....no bude ten uplnek tak treba to pujde a kdyz ne tak proste ty necely 3 tydny uz dam.... 😀 😀 😀