IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
6. kvě 2010

no já byla jen 5 dní 😢 😢 😢 no ale podívej se už v červenci jedeš 🙂 🙂 🙂 a nakonec ty víš,že se budete stěhovat zurück 😉 ale já?????? 😢 😢 😢 😢 😢 😢

meduna
autor
6. kvě 2010

teď poslouchám impuls,máš taky něco naladíno 😉

meduna
autor
6. kvě 2010

Coko,když se dělá ražniči,napíchám to na špejle a pak to orestuju a nakonec dám pect do trouby,nebo je to jinak????

coko.joko
6. kvě 2010

ja napsala tak dlouhy dopis a on tu neni......kde je 😕
jasne Impul jede u nas porad a ted hrajou Jozo Raz 😀
ja raznici delam tak,ze napicham na spejle a dam na panev a opekam to a pak dam hned na talir nedavam uz do trouby....a jeste to maso na chvilku dam do oleje s korenim aby to melo chut....

coko.joko
6. kvě 2010

jsem ti psala,ze my tu budeme taky jeste par let,takze kdy budeme v Cr to nikdo nevi a cokotata nechce jit zpatky,porad rika,ze se proda byt v HK a bude.....me to tam tahne mam tam jeste rodice...no uvidime.....a jinak v lete se muzem videt stejne tu budem a tak se pak muzeme domluvit a sejit se na kavicce a aspon pokecame osobne 😵

meduna
autor
6. kvě 2010

jdu na to ,máma mi už včera dala maso naložený v oleji,tak jdu píchat 😀 😀 😀 😀 nééé jááá,ale to maso na špejle

meduna
autor
6. kvě 2010

no to jo,jako,že my nebo vy přijedeme?

coko.joko
6. kvě 2010

medu tak to vem najednou napichej maso a pak ty 😀
jasne to je jedno klido my.....dorazime k vam dame nekde jidlo a pak kavicku a navecer se vratime zpatky 😀 to neni zase tak daleko 😵

meduna
autor
6. kvě 2010

tady můžete ni spát v obýváku se rozloží gauč a přenosnou postýlku máte?kdyby ne,tak myslím,že Romana segra má po dětech

meduna
autor
6. kvě 2010

jsou to wanastovky?

meduna
autor
6. kvě 2010

nééé,to já napíchám jen to ražniči,ať si užije samo 😀 😀 😀 Romotáta mě už o....l,když dorazil do Čech za mnou 😀

coko.joko
6. kvě 2010

jasne jsou to Wanastovky......jsem je driv zrala.....a byla jsem na koncerte a uplne super

coko.joko
6. kvě 2010

postylku nemame,kamaradka v Cr rikala,ze nam pujci tak uvidime a kdyz tak se koupi to je hnedka 😀
tak to jo...takze mate zase na chvilku klid od napichnuti 😀 no ale hrajou pekne co????u nas jede porad jen Impuls....

coko.joko
6. kvě 2010

😀 hele tuhle tu hrali fakt vypalovacky vecer a cokotata rika......pis medunce,ze hrajou nase hity.....at povi Romotatovi a ja vybuch smichu a rikala jsem si to urcite 😀 😀

meduna
autor
6. kvě 2010

jo tak to já nebyla ☹ taky jsem je žrala.jo bacha Roman koupil opět nové prahity na cd,včera nám to frčelo v autě 😀 😀 1982,1983 atd atd 😀 😀 tak mu teď říkám,že je seznámíme,že si můžou ukazovat svoje sbírky prahitů,tak se tlemí a prej ,že to nejsou prahity 😀 jooo a zrovna jeden jede na impulsu

coko.joko
6. kvě 2010

ty vole to je Helca.......no cokotata nema schovany hity to mame takove mixicky co nam kdo dal.......on ma jen Spalenyho a na toho se nemuze sahnat..

meduna
autor
6. kvě 2010

tak to připrav Cokotátu,že až uvidí romana sbírky,omdlí
ten by si mohl otevřít mediamarkt 😀 😀 😀

coko.joko
6. kvě 2010

no to si budou asi fakt notovat 😀 ale cokotata taky nema rad jen ty hity muze i Kabat... 😀

coko.joko
6. kvě 2010

myslis cesky Mediamarkt 😀
se mam jit holit a me se tak nechce......

meduna
autor
6. kvě 2010

já jí uprvila už včera 😎 jo kabáty taky může,taky jsme na nich byli 😉 tak já jdu píchat 😀 😀 😀 😀 na ty špejle ,aby nedošlo k omylu 😎

coko.joko
6. kvě 2010

jo pichej ja jdu holit...... 😀 to se mas me se vcera nechtelo nic delat....
no taky jsem mohla jit na Kabati,ale kdyz byli v HK,tak jsem mela zrovna svatbu a tak to nevyslo 😀

bobbule09
6. kvě 2010

Teda holky, vy jste akční. Samé holení a píchání, to jsou věci 😀

coko.joko
6. kvě 2010

Bob,ja sé k tomu jeste nedokopala vubec se me tam nechce a tak jsem dala pect testoviny a pockam az se udelaji a pak na to vlitnu.....

meduna
autor
6. kvě 2010

čau bob,
tak já mám dopícháno 😎 😎 už je to v troubě 😀

meduna
autor
6. kvě 2010

no já jí vyprášila kožešinu už včera a dnes už mám pokoj a můžu jít a dělat prakovky na gyndu,tak ve tři na sebe budeme myslet Coko 😀

coko.joko
6. kvě 2010

medu ja cekam az se me dopecou ty testoviny a pak se budu mordovat v koupelne a ve tri to zacne taky budu mit nozky do praku 😀

meduna
autor
6. kvě 2010

to já právě taky,tak na sebe můžeme myslet,jak prakujeme 😀 😀 😀 mám novej recept na buchétku,dobjotová 😵 😵 pak ho písnu

bobbule09
6. kvě 2010

Vám to skoro závidím 😀 😀 😀

meduna
autor
6. kvě 2010

Coko,my jsme dneska nějaký propojený 😀 obě ve tři ke kundologovi a ještě těstoviny,ty já zase vařím pro čokla 😀

bobbule09
6. kvě 2010

medu,písni receptík. Vůbec nevím, jakou buchtu upéct o víkendu. U nás se nejí, u nás se žere 😠 😀