IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

tulik1
12. kvě 2010

zuzbe: ja to vidim na tehu 😉 , prubni to za dva dny znovu, ale myslim ze je to jasnacka 😉

zuzbe
12. kvě 2010

já vůbec nechci nic odhadovat, ale zas co jiného by to bylo? ovitril už sem měla před 15 dny a hlavně čásrky neslábnou, jsou pořád stejné. za dva dny jdu na krev, tak tam se to rozsekne...🙂

meduna
autor
12. kvě 2010

Ahoj,
Cokomámo a Cokotáto,veliká gratulace k Lennymu.Konečně je u vás to vaše vytoužený miminko.

meduna
autor
12. kvě 2010

Tulik,jsem se tady nasmála tý tvojí hlášce,prej ,kdybych byla chlap.... 😀 😀 😀

meduna
autor
12. kvě 2010

no tak to je teda hotovka Zuzbe 😎 jak tam jsou pruhy,tak to asi něco znamená 😉 😉 😉

zuzbe
12. kvě 2010

No uvidíme, nechci zatím ničemu věřit...
Hele ale je fakt, že na tý fotce ti to děsně sluší!

tulik1
12. kvě 2010

no medu, to jsem rada, ze jsem te rozesmala, ale jako fakt, jeste ze jsou mezi nama ty hranice, bych se neudrzela, ja doma romcu, ty doma romcu, tak je dame kluky dohromady a basta 😉 😀

tulik1
12. kvě 2010

no a kde je dadousek? ta to zas nekde krosi s nikcou a ani nevi, ze lennysek uz dycha nemecky vzduch 😉

meduna
autor
12. kvě 2010

no jo vidíš to,třeba by to klukům klapalo a nám taky 😎 😎 Dadoušek teď na nás už nemá tolik času,co jí přišek kočár,tak krosí a krosí a to za každého počasí.

meduna
autor
12. kvě 2010

jako já mám nervy v prdeli,jsem se objednala k zubaři,bolí mě celá držka už tři dny.minule mi navrtal korunku a vytahnul nervy ale mě jako asi zase ten zub-mrtvej,kterej mě prej bolet nemůže ,bolí ☹ ☹ já mám takovýho nerva,že asi zešílím.bojím se tolik od té bouračky,co jsem přišla o přední zuby,to jsem si užila peklo

septim
12. kvě 2010

to mi medu ani nemluv plne te chapu ja taky pri bouracce prisla o predni chrup 😀

zuzbe
12. kvě 2010

Taky s tebou soucítím, mám se zubama strašlivý problémy a ve třiceti mám skoro všechny zuby z porcelánu ☹ některý mi ani nevyrostly ☹

lenkacar
12. kvě 2010

co to vidí oko mé? kdo se mi tu naváží do medu? 😀 😝 leda že bysme žily v trojce 😵

lenkacar
12. kvě 2010

sept. ty máš ty děti fakt maličké a to se povedlo přirozeně?

meduna
autor
12. kvě 2010

jukám,koukám,že máme podobný problémy s hubama 😀 Sep,taky jsi se zakousal do palubovky? 😀 já teda kurevsky,ale nikdy jsem je už nenašla 😕
Zuz,zítra jseš na krev?
Leni ahoj,jak bylo v rachotě?

meduna
autor
12. kvě 2010

jsem si teď četla,tak jsem se krapet zasmála,prosím tě,neblázni!od Ivana Krause,fakt dobrý hlášky

lenkacar
12. kvě 2010

ivana krause neznam,škoda mohla jsem se třeba taky zasmát ,jinak mě už 3den kurevsky bere krční blok,mažu a masíruju a nic ,mám plenu na krku ,pod tim mast smradlavou,to zítra v tý práci zdechnu do večera ...mám slušnou migréničku..jinak v práci normálně naprd

lenkacar
12. kvě 2010

já myslim ,že zuz je těhu podle příznaků ,já je nikdy neměla .. 😝

lenkacar
12. kvě 2010

vladís odjel za plešounem na chatu bude tam do zítra večera,jak může zdrhne z paneláku a i ode mě asi .. ☹ 😠 😝 ,před chvílí sice napsal sms že mě miluje ,ale nám se tyhle citovky líp píšou než říkaj ,nevim proč ..asi bysme potřebovali vztah na dálku nebo co ..

septim
12. kvě 2010

ne medu ja umim jezdit spickove na kole, nechala jsem je na asfaltce 😀 lenkacar dvojcatka mam z Arlety jako cokousek lennyho 😀 toto posledni je prorozene a to nam tvrdil doktor ze s manzelem deti mit nemuzem a ono prdek 😉 ale to uz je urco posledni 😉

septim
12. kvě 2010

to je zajimave me Michal taky vzdy miluje pres telefon kdyz neni doma 😉

lenkacar
12. kvě 2010

tak to je prdel tedy 😉 takže budete mít 4dětičky ,to se z toho legulérně picneš do šišky .. 😀 😝 ,ale co líp 4 než nic ,co medu?

septim
12. kvě 2010

no bude to docela mazec mam zajistenou i holcinu ktera mi bude ted chodit pomahat hlavne s dvojkama jsou jeste malinkate 😉 a v lete pomuze Michal ma cele leto volno tak si deti alspon uzije. Akorat uz se mi nechce moc po porodu cokouska rodit 😀

lenkacar
12. kvě 2010

hele moje sestřenice by mohly rodit za šišku salámu se vším všude obě za 2 hodky otevřený porozený ..je to ale nespravedlivý co? někdo leze hodiny po zdi a někdo se sotva všimne že rodí a je to ..

lenkacar
12. kvě 2010

a s dvojkama si měla císaře?

septim
12. kvě 2010

dvojky jsou na 33tt tady v Hradci me nevzali meli plny tak me Arem nebo jak se to rika prevazeli na Pardubice a v sanitce se mi Adelka pretocila do pricka a musely holky jit cisarem 😠 cokousek to mel opravdu moc dlouhe se prdolce ven proste nechtelo 😉

lenkacar
12. kvě 2010

bude u vás hukot ,ale zas je dobrý ,že máš všechno po holkách a nemusíš nic kupovat ..a na starý kolena tě budou opečovávat,pěkně si to rozdělí 2 budou stříhat ruce a 2 nožky ..

lenkacar
12. kvě 2010

a tohle mládě se bude jmenovat jak?

septim
12. kvě 2010

tohle nejspis bude Barunka no jeste nevim porad si nejsem jista. To se pletes, nic na prcka jsem nemela vse jsem prodala kdyz to prirozene nejde 😀 tak jsem nakoupila zase vse nove, ale nejak mi to neva dnes maji spousta krasnych veci 😉

lenkacar
12. kvě 2010

aha tys to prodala..ty bláho ..ale koukla jsem ti do alba máš krásné věcičky .. a holky jsou nádherný modroočky ..a ten kočárek je bombovej,ty bláho ve 37tt a ty nemáš jasno ve jménu? to se bavím..to já mám jasno už teď a dítě nemám a asi nebude 😝