IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

olasek
16. kvě 2010

Tak hlavně, aby to bylo ok , co doktor na ta záda, nemůže to být nějaký vedlejší účinek? Jak jsi spokojená s MUDr.Doležalem? Já jsem z něho úplně nadšená!
Nemělo to chybu ... takovouhle svatbu jen doporučuju. Prostě zážitek pro dva - velmi soukromý a romantický. Byli jsme 14 dní... trochu jsme pocestovali, nebyli jsme na jednom místě.Máme mraky zážitků....

olasek
16. kvě 2010

A tak mě napadá.... dělají se všechny zákroky přímo v Arletě? Myslím KET,IVF, IUI a podobně??

olasek
16. kvě 2010

Tady je kosa, jak blázen... zataženo a čekáme,kdy příjde pořádnej chrst.... Kočárkující kobylky budou promočené na kost 😒

blazenkaa
16. kvě 2010

Já jsem mu to ani neříkala že mě ty záda bolej .S doležalem já jsem spokojena je stašně příjemný akorát pokaždé když tam jdu tak se zapomenu na všechno optat co si naplánuju

blazenkaa
16. kvě 2010

tak KET,IVF to určitě a IUI určitě taky to už není tak složté jako IVF a KET

olasek
16. kvě 2010

🙂 tak tenhle problém mám taky.... jsem zásobená otázkama a pak jsem tak zahlcená informacema, že zapomenu na svoje dotazy .... Jinak takovýhle přístup ke klientovi ve zdravotnictví se fakt jen tak nevidí - při první návštěvě mě fakt ohromil. 🙂

olasek
16. kvě 2010

tak to je prima....před pár lety nechával dělat tyhle zákroky v ISCARE v Praze - moje neteř a synovec jsou taky od něho 😀

blazenkaa
16. kvě 2010

Ale ta tam nejezdíš dlouho jsi chodila do Sanusu do HR

blazenkaa
16. kvě 2010

moje spolužačka ta má asi 2,5 roku kluka ata homá z pronatalu z Prahy a teď jde ve středu 2 dny předemnou a bude už tayk v Arletě

olasek
16. kvě 2010

jj,minulý rok do Sanusu ,letos do Arlety..... do Sanusu bych se nevrátila....

blazenkaa
16. kvě 2010

já co jsem slyšela tak to tam je jako na běžícím páse kolikrát když jedu přez hradec tak se stavím u kamarádky a ta bydlé na proti Sanusu tak jsem tzaky přemýšlela že by jsem šla tam ,ale ona mi to hodně rozmlouvala

olasek
16. kvě 2010

jj, Arleta má velikou klientelu, ale pořád mi to příjde téměř soukromé .... myslím, že vydělávají hlavně na tom, že jiné CARy se nechovají profesionálně. Záležitost umělé reprodukce je hlavně o idividuálním přístupu a profesionalitě..... na tom třeba Sanus těžce ztroskotává .... ani nevím kolik kamarádek začínalo v Sanusu a přecházelo jinam.....

olasek
16. kvě 2010

přesně, v Sanusu je to masovka....začínají invazivními zákroky místo těch lehčích....nikdy mě tam nenabrali hormonální profil ...moji švagrový dělali hned IUI, ale před tím ani UZ nezjistili, že nemá jeden vejcovod - prostě vrchol......když jsem tam šla tak jsem doufala, že se po těch letech něco zlepšilo a hlavně měla jsem to doma ......

blazenkaa
16. kvě 2010

Já teda od azačátku chodím do Arlety protože mědala kontakt právě ta spolužačka tak jsem tam napsla meil dr. a on mi odepsal .
To jsem nikdy nežažila aby jsem si s rd. mohla napsat o problém a on tímhle způsobem poradil 🙂

blazenkaa
16. kvě 2010

pro mě by to bylo taky blíž ale jak říkám známé to měly vyzkoušené tak jsem do toho šla

olasek
16. kvě 2010

ono je to případ od případu....víc se roznášejí ty negativní zážitky než ty pozitivní..... 😉 Vi'd,Dadoušku!! K Nikolce ti pomohli moc hezky..... 🙂

blazenkaa
16. kvě 2010

Dadoušek má Nikolklu z Alety né

olasek
16. kvě 2010

mám úplně stejnou zkušenost, Blaži...tak jsem psala MUDr.Doležalovi mail a snad ani nečekala, že mi odepíše....ale on odepsal. Strašně hezkej upřímnej mail o několika odstavcích..... To jsem koukala, četla jsem ho snad 10X 😀

olasek
16. kvě 2010

nene,obě jsme chodili do Sanusu 😉

blazenkaa
16. kvě 2010

a há tak to já netušila ,mám to všechno pomotané jako blázen která holčička kam chodila a chodí 🙂

blazenkaa
16. kvě 2010

tak koukám že už jsi mi utekla Oli tak se t umějte všichni krásně a já jdu něco dělat protože jsem tak líná a nechcese mi nic tak to musím rozhýbyt a večer jdu na noc do práce .Tak pa páá holčičky

olasek
16. kvě 2010

Blaží,já utekla jen na minutku do kuchyně a ono se to protáhlo... ☹ promiň, že jsi čekala..... Mějte se všichni prímově a hezký zbytek víkendu...Blaženko, příjemnou službu a moc to nepřeháněj. Papa Olí 🙂

coko.joko
16. kvě 2010

Ahoj holky,
tak jsem doma.....jsem teda hrozne unavena,ale stastna mamina....musim si udelat s Vratou nejaky system,protoze nejak nevim co driv delat.....ale ono to prijde...Jinak porod hrozny 2 dny rodit mazec,ale zvladla jsem to jen diky Vratovi,protoze od pondeli od rana byl u me a nespal a porad byl se mnou a dokonce i rodil takze super fakt...
Mate fotecky v albu,tak se podivej te

meduna
autor
16. kvě 2010

Ahoj čerstvá cokomamko s Lennym a cokotáto,jdu kouknout na fotky 😵

meduna
autor
16. kvě 2010

krásnej Lenny 😵 😵 😵 😵 😵 tak Nikča už má ženicha 😉

coko.joko
16. kvě 2010

ahojda medu,
jo to ma zenicha 😀 😀
jdu delat vecu mam hladik jako prase........

meduna
autor
16. kvě 2010

hlavně,že ten porod je za váma,teď už si jen užívejte sladkou odměnu 😵

nadis.h
16. kvě 2010

Ahoj holčinky, 🙂

Coko moooc gratuluji. Malý je tak krásný!!!! 😵 😵 😵

meduna
autor
16. kvě 2010

Ahoj Nadi,jak se vede?jsem koukala so alba,ale teda nějak ti to tam vázne 😅

lenkacar
16. kvě 2010

jéé čoko se nám vrátila,zdravím a malému posílam hubičku a hned se na něj jdu mrknout