IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
17. kvě 2010

béká jo u oblíkání 😢 😢 ono to bude tak,zima,zima a najednou 30 a my jazyky na vestách

dadous
17. kvě 2010

😀 😀 hele ja jsem ted taky vyhasla 😀 už ani nevím jaky to je 😀

dadous
17. kvě 2010

no dyt, jsem ji nakoupila sukynky a zatím z nich vyroste 😠

meduna
autor
17. kvě 2010

jako vy ještě krz to posraný počasí budete muset mít ještě jedno dítě,aby ty sukýnky někdo unosil 😀 😀

meduna
autor
17. kvě 2010

ještě nebyl kocour v troubě? 😕

dadous
17. kvě 2010

😀 😀 😀 zapomeň 😀 😝 ted jsou na řadě jiny, ktery mužou dědit 😅

dadous
17. kvě 2010

hele nebyl ještě ani na pekači 😀 ☹

meduna
autor
17. kvě 2010

no,aby to nebyla nevěsta co bude dědit 😀 😀
no a dadouš je taky vyhaslej 😕

dadous
17. kvě 2010

no to doufam a hlavně ma ruce žejo 😀
nestraš, nevěsta říkala že maj ještě dost času 😅

meduna
autor
17. kvě 2010

no jako roman 😀 😀ani do posilovny nemusí.kdyby si s dadoušem potřásli rukama,tak se rozdrtěj navzájem 😀 😀

meduna
autor
17. kvě 2010

jo,to oni říkaj a pak ,ups 😕

meduna
autor
17. kvě 2010

jdu spát,jinak ráno budu kožka 😝 😝 v 8 vyjíždím směr ÚP,tak jsem zvědavá co mi nabídnou 😀 😀 to se určitě nebudu moc rozhodnout z které práce si mám asi vybrat 😀 😀 vše super nabídky,samo,že za super výplatu 😀 😀 😀

dadous
17. kvě 2010

😀 😀 no ale mozoly zatím ještě nema 😀
no neblbni, nevěstě je teprv 17 😕

dadous
17. kvě 2010

to si ty nabídky umím představit 😀 tak pozdravuj doma a at rozmyšlí rychle 😵 pa pa

meduna
autor
17. kvě 2010

aha 😕 no aby nebyl úraz 😀 😀 😀 ale oni nejsou blbý jako my dříve 😉 já kdybych byla plodná,tak určo už jsem dnes babička 😀 😀 😀 na romana ruce se teda musím podívat hoooodně zblízka 😎 😎 😎 já jestli se dostanu ještě někdy na IVFko,tak odkryju kalhotky a vylítnou netopejři z babučin 😀

meduna
autor
17. kvě 2010

posílám odulánce pusáky na krček 😵

dadous
17. kvě 2010

😀 😀 no tak tam občas pust romana 😀 aby neměl ty mozoly 😀

dadous
17. kvě 2010

😀 buřtík nema krček 😀

lenkacar
18. kvě 2010

dadu to jsou svaly ..to neni buřtík 😉 ,ale je to síla jak je podobná dadoušovi ..z tebe má leda pipku ..jinak jsem vás poctivě dočetla a koukam lupínkovi nabíhaj tt a už se těší na barevné děťátko ,doufám ,že nechceš černouše třeba 😀 😝 ,jinak medu ty vaši sousedi to jsou řízci ,chudák mimčo ,to bude díky nim pěknej nerváček ,jestli to teda přežije tyhle výkyvy nálad ..neotvírej ani kdyby prosila na kolenouch,už by to tam měl někdo srovnat tu itálii,třeba policie..ale to je v nichj a pak si beztak padnou do náručí a pěkně si zasouložej a zbytek baráku má do večera nervy v hajzlu.. 😀 😀 😀

lenkacar
18. kvě 2010

tak zdravím a přeju hezký den ,tady zima a tma jak v pérdeli,tak já na vás zase mrknu v práci ,dneska jsem tam opravdu od nevidim do nevidim.. 😝

coko.joko
18. kvě 2010

Ahojda holky,ja nestiham vas do cist nejak moc kecate a to tu clovek neni par dnu 😀 😀
ja hlasim u nas slunecno a odpolko se jde ven na cerstvej vzduch s Lennym...tak pak hodim fotecky z prvniho kocarkovani...

bobbule09
18. kvě 2010

Ahoj coko 🙂
medu, já byla taky včera na ÚP, ještě dneska přebírám tu hromadu nabídek a nevím, kterou vybrat 😀

coko.joko
18. kvě 2010

Ahojda bob,
jak se mas holka.....

meduna
autor
18. kvě 2010

Ahoj holky,
Bob,no tak nevím kterou mám vzít 😀 😀
Leni,že ty tady někde bydlíš,je to tak,zrubou se a večer vycházej prapodivné zvuky z bytu 😀 😀 něco jako he,he,he,he ,to on a ona,ah,ah,ah 😀 😀 😀 to dítě,je potenciální pacoš u Chocholouška to je jasný
coko,tak foťte 😎

meduna
autor
18. kvě 2010

jo jinak tady hnus fialovej,zima,prší.Za chvilku musím pryč,tak juknu večer

coko.joko
18. kvě 2010

medu,tady se to taky uz mraci,ale na hodku muzeme jit ven,takze toho pak vyuziji a koupime cestou neco dobreho...jasne neco nafotim a dam do alba.....

lenkacar
18. kvě 2010

medu to děcko bude asi počaté z nějaké usmiřovačky tak už to má od prenatálního věku chudinka..čoko tak co bříško nechala s ho v porodce?

meduna
autor
18. kvě 2010

Leni,to děcko bylo počato,když se ten tatínek 😝 vrátil z vězení 😀 kapánek prodává drogy,tady se to hemžilo psama a bengama a roman musel jít k nim do bytu a jako koukat,že benga nic nekradou,to se musí,aby pak ještě ta rodinka nenapadla benga že kradou 😀 😀

coko.joko
18. kvě 2010

Ahojda holky,tak mam chvilku vam pisnout a pak letim do koupelny dat sprsku a natahnout se,protoze jsem kaputo...cely den okolo prcka...ale musim rict,ze se to lepsi.....uz mame 40g od vcera nabranych 😵 😵 me to normalne dojalo dneska,kdyz me to rekla ta Alena jak ke me chodi.... 😀
leni,v nemocnici jsem nechala 13 kilo,ale tu drzku vytahanou mam porad a cekam jen na povel,kdy budu moct jit cvicit a slapat rotoped a zacnu tvrde makat....chci to dat dolu....
medu,to jsou lidi vid...ale to si nevyberes....
jinak mam fotky v albu nove...... 😵 😵

meduna
autor
18. kvě 2010

Cokoušku malej je boží a kočík teda třída,to má vozítko cokomiminko teda 😎