IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
2. čer 2010

čus ženky a co čoko už je to dobrí s tim kojo?

lenkacar
2. čer 2010

pozor chtěla jsem napsat dobré 😀 😀 😀 😀 😀 jako vzdělaná žena a přehmat a hrubka je na světě..jinak od dnes jsem stálý zaměstnanec tak dobroš ..včera tam byl šéf a zase rejpal jak svině ..ne ,já ho prostě nemusim.. 😝 vladís je od té doby co se narodili ty dvojky na pěst přímo a to možná pojedem na společnou dovku na moravu ..no ty volís to bude dovka ,čumí ,že je na ránu .. 🙄

coko.joko
2. čer 2010

holky,dala jsme fotky do albicka,tak mrknete na toho nase dravce 😀

lenkacar
2. čer 2010

krásný fotečky čoko...ještě tam chyběla hokejka 😀 😀 😀 ,máte na něj krásné věcičky a ta barva kočárku se mi moc líbí

coko.joko
2. čer 2010

leni, no hokejka to prijde za chvilku jen co Lenny zacne chodit tak uz ji bude mit v ruce...... 😀 😀 a dekujem za chvalu vecicek a kocarku.....no koupil tatinek vecicky tak mu to musim rict,ze ma velkou pochvalu 😵

lenkacar
2. čer 2010

tak to má mimořádný vkus tatínek ..

coko.joko
2. čer 2010

leni to ma vkus....a vzdy najde pekny veci a ja hledam a porad nic,. 😀

lenkacar
2. čer 2010

baštim tu čínskou poblívku a za půl hodky mizim fakat..ráno jsem si ostřihala vlasy a nabarvila,dneska to byl rébus vyloženě ..nová barva ,tak jsem si přečetla letáček a tam stálo ...nabarvíte po celé délce vlasů pak namočíte a a nemyjete a vytřete do sucha a pak nanesete ke konečkům vlasů a necháte působit 30minut ..tak jsem zavolala mámě jak se s tim barví ona ,že jsem debil a nechápu ty instrukce 😀 😀 😀 a máme má úplně jiný leták 🙄 ,tak jsem si to nabarvila na suché vlasy a po půl hodině smyla a po prdeli jeli ..barva chytla ..na jak dlouho je jiná otázka 😀

coko.joko
2. čer 2010

teda leni ty jsi uplna kocka..vlasky nove,vse do zelena a lidi te ani nepoznaji 😵 no ja jsme jednou barvila vlasky a dopadlo to tak,ze jsem byla zihana jak zebra,blbe jsem to natrela a od te doby jdu radsi ke kadernikovi.......ja taky musim jit zehlit....tak se mej at to utece v praci a treba se tu potkame vecer.........ja jsem se tu ted cpala brokolici 😀

lenkacar
2. čer 2010

papa já musim žehličkovat zítra ....dneska nejdu do zelena,asi do černo růžova ..tak pic kočky

lenkacar
2. čer 2010

to mi poslala kámoška Olga,je to ruska, dělá tyhle videa a je to o tom upírkovi ..bože ten je nádhernej ,tak si jdu vyždímat kalhotky 😀 😀 😀 a jdu do práce ..papa

coko.joko
2. čer 2010

leni moc pekny video......taky delam videa 😀

meduna
autor
2. čer 2010

Ahoj ženy,
fotky pěkný Cokoušku,Leni ty vyfoť novou hlávku 😉 Jinak tady začíná Rock im Park,takže pakárna největší,lidí tři prdele a všechno zatarasený 😠

coko.joko
2. čer 2010

Hoj medu,dekujem 😵 no tady byl o vikendu zase den japonsky a vecer ohnostroj a tak cely mesto japoncu a toho jidla japonskeho a nej je vzdy ohnostroj ten je fakt bozi.....trva pul hodky a na obloze delaji obrazce z rachejtly no proste krasa na to koukat.....

coko.joko
2. čer 2010

jsme ted davala malemu papat a vzdy to mame na hodku 😀 😀

meduna
autor
2. čer 2010

no teď je tady Romana kluk,tak jde na Rock im Park ,je z toho celej vypleskanej,no ale taky bych šla 😎 😎

coko.joko
2. čer 2010

medu,tak bez taky mrknout aspon das oraz....... 😵 ja jdu ustrojit prcka a jdem ven...a taky na nakup zitra tu je svatek a vsue zavreno

meduna
autor
2. čer 2010

ajo 😲 😲 😲 😲 a já nenakoupila 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

blazenkaa
2. čer 2010

vy holky německé vy musite mit vždy něco jineho nezli mi tady v cechach .

lenkacar
2. čer 2010

tak doufám ,že máte holky německé řádně nakoupíno.. 😀 ,no ale čoko kojí ta nemůže a medu ta se stará o fufku..já bych se už potřebovala krapítek vykropit 😲 ,zítra se dozvim esli ujedu s Vladísem čili nic ..no když koukám na zprávy tak Morava je pod vodou,to je akorát tak být celý den v hospě a nebo pod duchnou ..

blazenkaa
2. čer 2010

Leni jsem trošku mimo kam ujedeš s Vladísem 🙄

blazenkaa
2. čer 2010

Naté moravě to je děs a hrůza během 14 dnů 2 záplavy to by mě asi šlehlo

coko.joko
2. čer 2010

medu,tak jsme byla venku a predstav te si,ze jsem nic nekoupila 😀 takze zitra jdem na nadrazi kde maji vsechno 😀 😀 hlavne,ze jsem sedela u Ryna na kavicce.....
leni,tak to zvladnes dovcu s Vladisem ne???Aspon bude romantika......

meduna
autor
2. čer 2010

hoj,Leni,tak jak,kalhotky vyždímaný 😀 😀 😀 😀
Coko,já nahnala Romana a přivezl mi i dvě flašky vína 😕 😕 😕 to nedám 😀 😀 😀 ale jsou v lednici,tak kdyby někdo přišel.....no ale kdo,sem nikdo nechodí 😀 😀 😀 no budu je muset někdy ztrestat 😝 😝 😝 😝

meduna
autor
2. čer 2010

tak fičím zase k bedbě,mám tam seriálek,dnes dva díly za sebou 😵 😵 😵

lenkacar
2. čer 2010

medu takže nakoupíno nakonec přeci bude.. 😀 já se mám zítra dozvědět jestli od neděle co bude, jedu do vojenské ozdravovny s V.docela prima to vědět 3dny dopředu 🙄 ,v práci by také rády věděly jestli budu mít dovku a ony celé dny v práci ,no přiznám se ,že se mi to nezdá dobrá romantica ,že bych si raději tu dovku užila u nás na chatě a nebo si to nechala na pokus IVF a ne pak simulovat jak je mi hrozně fajn a přitom na každým kroku trpět jak zvíře ..

lenkacar
2. čer 2010

kdyby bylo počasí tak je to něco jinýho..minule jsme hrály badmington,ne že bych to uměla ,procházeli se ,chodili po památkách a lemtali pivajze ,ted bych si na trávě rozbila hubu jak je mokrá..jak je kosa na pivo chutě nemám,páč je mi kosa ještě větší a po památkách zmoklá no bezva .. 🙄

meduna
autor
2. čer 2010

Leni,vožer se tam do němoty a budeš to snášet dobře 😀 😀 😀 Ty jo s vojákama,tak jim tam udělej trochu pakárnu 😎 😎

blazenkaa
2. čer 2010

hočičky asi si taky v sobotu ožeru hubu nebo se z toho všeho poseru