IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
29. čer 2010

jo asi někam půjdeme ,ale až ve čtvrtek,pže nevím v kolik zítra dorazej.

meduna
autor
29. čer 2010

ale já asi chci jíst doma,dáme si vínko,koupila jsem uzený žebra v česku,mňam,tak je opeču a budeme jak prasata žrát a odhazovat kosti 😀 😀

dadous
29. čer 2010

@meduna ty jo to bych se někdy chtěla jet podívat do těch dětenic do ty staročesky hospody, tam taky takhle žerou 😀

dadous
29. čer 2010

jdu chrnět 😔 pa pa a hezky si to zejtra oslavte 😵

meduna
autor
29. čer 2010

tak nevím co si o sobě mám myslet,taková aktivita 😀 😀 představ si,že jsem se vrhla na žehlení a vše vyžehlila
prej je to tam pěkný,máma tam byla i snad spala.měli nějaké školení.no prej je to prdel
Dadoušku,tak dobrou noc.Jestlipak ta Lenka žužlala 😀 😀 😀

meduna
autor
29. čer 2010

jsem to jela virtuálně a jako buď je tam duch,nebo fakt nevím. 😕 je to v jedné uličce a nedá se tam jet virtuálně,schválně jukni

meduna
autor
29. čer 2010

koukala jsi na zpytač zástěrný 😀 😀 to když vyplníš,tak tě můžou vylosovat

lenkacar
30. čer 2010

čus nežužlíkovala Lenka,medu ty máš nápady ..mě se nějak rozlejzaj písmenka 🙄 asi jsem ten pc včera zavařila 😕 ,my byly v taký krčmě a bylo to trapný..uvedly mě ,,tak co si dáš ty stará vochechule a neser mě nebo tě zavřu do klece,,to bych brala ,ale že si jde holčička hrát s mobilem za pult a maj splachovací hajzly to mi nepřišlo vhodný 😀 😀 😝 ty jídla to spíš bylo pro skupiny,taky jsme si daly žebírka,měly teda vynikající chleba,takový pecínky a draho jako blázen ,no určitě se tam nebudu vracet jednou a dost..přišlo mi to že to těm obsluhujícím ani nejde z huby ty nadávky ,postavit tam mě to by koukali,jak by mě to šlo .. 😀 😀 😝 já taková stará dlažba,jé medu má dneska 150výročí sňatku,já mám 8.8.ty jo ale musela jsem přemýšlet ,nu mám toho více,.. 😀 😝

lenkacar
30. čer 2010

vyšpízovala jsem že je nadi už v 38tt.. 🙄 to už rodí ne?????????

meduna
autor
30. čer 2010

posílám zdravici na kobylu,

@lenkacar:8.8 má Roman narozeniny

@lenkacar jo a mám nápad,necháme se tam zaměstnat,já jsem taky stará dlažka 😀 😀

lenkacar
30. čer 2010

čus dlažko a ostatní ...no gde stéééé?

olasek
30. čer 2010

Hoj holky 🙂 zdravím vás !!!! Chodím vás číst a občas se skvěle bavím..... 😀 , vy jedny dlažky 😀 Ptát se vás, jak se máte nebudu bo vaše životní peripetie sleduju 😉 ...
Jinak asi chcípnu vedrem....ani to že spím, jak mě pán Bůh stvořil nepomáhá!!!

lenkacar
30. čer 2010

ahoj vdaná paní 😵 ,jen sleduj aspon víš vo co gou 😀 😀 😝

meduna
autor
30. čer 2010

No hoj dlažky a vdaná paní co spíš jak tě pán Bůh stvořil 😀
no gde asi?já dělám hodnou ženu Boženu,taťka se mi vrátil z Moravy jeho rodné.No a ještě jsem hlídala sousedce dvě děti 😝 až do 21 hod,no ještě že jim moc nerozumím,tak jsem jen říkala ja,ja,ja tooool 😀 😀 😀

olasek
1. črc 2010

Bré ránkooooo, to je počasíčko, co??? A já mám dovolenou 😀 !!!!! Bych potřebovala tak měsíc, abych se hodila z práce do klidu......
Ženo Boženo, tak to muselo být včera pořádný přivítání, ne?? 😀

lenkacar
1. črc 2010

jojo Itálie hotová .. 😵 😵 a já se taky pařim v práci ..ted jsem ještě doma ,sedim tu z nabarvenou hlávkou ..

lenkacar
1. črc 2010

ježíš medu to bych rozumněla jenom to jaa,prosim o překlad zbylé části .. 😀 ,jé oli ty se máš ...to se tui povedla dovolenka jako víno ..včera jdu z práce a proti mě jede rodinka ,ona taková obryně a měla docela pěknýho chlapíka sebou a tak půl roční děcko,on zastavil kočár a něco tam v tom kočáru hrabošil a pak ona se ohla a já šla těsně kolem ,bože to byl pohled ..spocenou prdel a měla mokrý ty kratasy ,ještě že jsem měla sluneční brýle,páč se ten chlap v tu chvíli na mě podíval taky ..nu možná jsem měla otevřenou i hubu ,nevim..tak jsem ho v duchu politovala a plula vstříc domovu .. 😝

lenkacar
1. črc 2010

😀 😝 a vo tom to léto asi je ..každej je spocenej jako prase ..

meduna
autor
1. črc 2010

zdarec spoceniny 😀
no Leni,ještě že si nevrhla při tom pohledu,to by pán asi koukal ještě víc 😀 no ale třeba se mu to líbí 😝
Fufatérka ještě hnípe,je nějaká kantáre,něja zarostla za ten týden je jak mužatka 😀 bradku má jako blázen 😀 to bylo přivítání,hnala ke mě jako blázen a pak si mě chytla zubama a táhla si mě do pelíšku 😀 no krapet se jí tam, nevejdu,to jí asi nedošlo
no a pak si mě hned do pelíšku táhnul manchel 😀 😀 😀

lenkacar
1. črc 2010

hlavně jestli ti nezarostla pípa ,aby se do tebe mangel vešel 😀 😀 😀

lenkacar
1. črc 2010

tak mizim do blbákova a večer jsem vaše..pic

meduna
autor
1. črc 2010

jo odhrnul babučiny a vyhnal netopejry a pípu mám na padrť 😀

lenkacar
1. črc 2010

to já jí mám nedotčenou a dlouho zůstane ,manžela mám na chatě ..užívá si volno..tak já si jdu taky užívat ,mám chutě na pivko ,doufám ,že to prednison snese,..

meduna
autor
1. črc 2010

neboj snese.já dávám stříček

lenkacar
1. črc 2010

už jsem doma z párty..

olasek
2. črc 2010

Brý večír....takže dneska žádná účast??? Taky vás to vedro tak zmáhá??? Já se vleču, jak na porážku.... Nic se mi nechce.... ani tulit 😒 a to je při našem snažení blbý !! Holky, užívejte nadcházející víkend někde blízko vody a pokud možno s chlazeným melounem v ledničce - jen tak se ty tropy dají přežít!! 😉

meduna
autor
3. črc 2010

ahoj,byla jsem dnes na koupáku a jsem jak spařený prase 😝 😝

meduna
autor
3. črc 2010

no řekla bych,že spařená 😀

dadous
4. črc 2010

ahojda, tak my se už druhej den placatíme na zahradě u minibazenku 😅