IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
6. črc 2010

ráno jdu do fachy na celý boží den a večír do kina celá rodina ..i s mamkou 😀 ,ráno juknu co ta naše nadi,ta už bude určitě maminkou ..třeba se mi půjde lépe do práce ..tak se tu mějte moc hezky ..Nadi mooooooc na tebe myslím...

meduna
autor
6. črc 2010

no Leni,já už jsem to taky dostala 😕 neměla jsem to mít ještě 😠 ale tělo si dělá jako co chce,nutí mě žrát,jsem nervní jak stará panna,štěkám víc než ten náš pes 😀 a co teprve Roman chudák,ty moje náladičky 😀 😀

lenkacar
7. črc 2010

tak co zde nového ,už máme nějaké miminko?????????? 😵 😵 😵

primarka
7. črc 2010

Zdravím -tak holčinky,Nadi má za sebou to čeho se tak bála.Malej se narodil před devátou,je docela velkej 3.57?upřesníme byla ještě zblblá z nějakého sedativa a tak to může být trošku jinak ale hllavní je,že je Kajoušek na světě a jsou ok.Držím palečky všem,co ji budou následovat .Leni,dadoušku medunko...teď vy jste na řadě,dadoušek má normu tak vy dvě to musíte dohánět 😀 díky i za Naďku a držte se.Ostatním budoucím maminkám samozřejmě též hodně štěstí do snaženíčka.

dadous
7. črc 2010

jéé tak malej raček je na světě, tak to mamce a tatkovi moooc gratulujem a těšíme se na fotečky 😵

primarka
7. črc 2010

@dadous ahoj a protože jste tak hodné tety tady jednu máte od nás...mějte prima den.

meduna
autor
7. črc 2010

jeje miminečko Kája.tak Naděnka už má pokoj a konečně má Kájika v náručí 😵
Holky,jdu do pelechu,sedl na mě moribundus 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 zatím pa

dadous
7. črc 2010

😵 je krasnej malinkej 😅
@meduna ty už seš zas nemocna? že ty si bumbala 😀

primarka
7. črc 2010

@meduna moribundus vyžeň někam k sousedům ať obtěžuje někoho jiného.Zdravím děvčata,tak máme po nervech to se mi bude dnes usínat 😉 Naďka porodila v půl 9 ráno,váha je jiná než jsem uváděla,mamina měla trochu pamatovací problém 😀 ne vážně měla prý ztrátu krve větší a tak ji dávali jinou a teď má kapačku takže prďolku u sebe nemá.Ale jinak je fitTakže malej má 3 kg...malej králíček to je.Tak jsem chtěla takz poděkovat za podporu a mějte se super krásně.Medunko ať jsi brzo ok.Pa.

meduna
autor
7. črc 2010

Dadoušku,Roman přitáhnul nějakou sračku z Čech,já odolávala a dneska horečky jako kráva a v krku mi pekelně hoří 😢 😢 😢 bečim jako malej fakan,nenávidím tyhle sráče

lenkacar
7. črc 2010

gratuluju k miminečku ,já to četla už v práci ,ale odtud nemohu komunikovat,ten hajzl pc si všechno pamatuje 🙄 ,jé medu tak on tě romále nakazil ..to seš chudík 😔

dadous
7. črc 2010

@meduna o tak to bude hnusna angína ☹ tak šup, tělo na tělo a vypotit 😅

lenkacar
7. črc 2010

já nechápu u sebe jednu věc ,jak chodim do práce marodim minimálně a jak jsem doma tak chcípu furt ..

lenkacar
7. črc 2010

ty jo ale stejně ta nadka rodila dlouho co?škoda že nemáme více fotek ..ale ona to nadi brzy napraví a kochnem se mimánkem..

lenkacar
7. črc 2010

já toho vladíse zabiju za 5 minut mám být v kině a on si hulí na balkoně a pije kafe 🙄

dadous
7. črc 2010

@lenkacar 😀 pže doma maš čas se sledovat 😀 na co jdete?

lenkacar
8. črc 2010

dadu asi jo doma sleduju jestli už se plíží rýma a v práci jí pošlu do řitě ,že na ní nemám čas 😀,byli jsme na Zatmění,tentokrát byl z půli horor a já blbě spala celou noc a furt jsem byla na hajzlu a jsem lehčí ,nevim o kolik páč došly baterky ..ale viditelně ,takže ten sráč prednison ve mě zadržuje vodu .. 🙄

nadis.h
8. črc 2010

Cauky tetky. 🙂)
dekuju moc za gratulace. Kaja je rozkosnak. Nemuzu se na nej vynadivat. Do porodky jsme dojeli nejak v 7 asi v pul 2 jsem usnula do 3 a uz to zacalo byt horsi a horsi. A od pul 8 kdy prdli vodu to bylo nejhorsi. Byla jsem pekne hystericka. 😀😀

lenkacar
8. črc 2010

nadi na to kašli,žes byla hystérka a hérečka ..je to za tebou a malejk je v cajku.. 😵

nadis.h
8. črc 2010

Leni sak jo! 😀 jsou urco horsi hekny urvany. 🙂)

lenkacar
9. črc 2010

😀 😀 pamatuješ na naši hovní diskuzi? přidej něco do mlýna ... 😀 😀 😀 😝 jak to chodí u porodu ..

nadis.h
9. črc 2010

Hovni diskuze. 😀 bohuzel ja asi zradila a nic takoveho se nekonalo. Ja to mela fofr rychly. Klystyr,vyprazdneni a uz byl za chvilku Karlik venku. Zklamala jsem co? 😀😀

coko.joko
9. črc 2010

Zdar jsme zpatky a koukam jak tu kecate,az dam spat miminko,tak doctu a dam fotecky 😵
Gratulka nadis ke Kajovi a uz s tesim na fotecky 😀
jdu uspavat

dadous
9. črc 2010

čus 😵 nadi žadnyy hovínka jo? 😀

primarka
9. črc 2010

@dadous zdravím všechny a omlouvám se,že vám sem lezu 😀 ale byli jsme u Naděnky dneska a tak se musím pochlubit.Je taaaak krásný ani jsem netušila jak ta fotečka zkresluje.On je na živo uplně jiný,není pomačkaný,je strašně maličkatý a stále spinká.Hodňoušek to je snad mu to zůstane.Dadoušku,co vím tak hovínko Nadis nedala ale zase v poslední době porodní kdy je to nejhorší jak víme ☹ tak trošku křičella a po každé kontrakci se omlouvala za ty projevy 😀 To mě dostala..je vychovaná dobře,že. 😀 Já vám chtěla sem dát fotky a tak jsem fotila o sto péro a když jsme přijeli domů a já se chtěla podívat tak jsem zjistila,že nemám jedinou fotku 😠 😠 nevím proč.Tak Nadi bude už v pondělí doma,tak to sem hodí.Mějte se všichni tady moooc dobře a zdravím správnou Medunku,ať je ok brzo.

dadous
10. črc 2010

@primarka to nevadí, jsme radi za každe info a na fotečky si radi počkame 😵 taky jsem se na sale asi dvakrat projevila, ale to k tomu patří 😀 a jinak , my když jsme poslaly foto švagroví tak její reakce byla: ježiš to maj tak šeredny miminko 😀 no a ted furt říka jak je krasna 😵 oni jsou ty miminka po ty těžky cestě prostě trochu pomačkany a myslím že i dadouš se v první chvíli leknul co jsem mu to porodila za zrudičku 😀 😀

dadous
10. črc 2010

tak kde jste všichni? coko je určo někde na zahradce a lena ma asi hezkou chvilku s vladísem 😀 no a medu by už taky mohla bejt zdrava ne? ☹

primarka
10. črc 2010

@dadous děkuju moc za odpověď,tak zase je to vše jinakměla jít domů v pondělí a malej má žloutenku tak ji ho zase sebrali a nosí se jen na kojení a snad by se šlo domů až v úterý ☹ to je dlouho co ☹ no třeba se odžlutí do pondělka a půjdou v pondělí.Ostatní už Naďka řekne sama.Zdravím a zase někdy 😉

coko.joko
11. črc 2010

ahojda,
dadousku,ja vcera byla uplne hotova a to teplo me moc nedalo....takze jsme byla zalezla u telky s malym a s cokotatou....dneska to same vedro jako prase se potim jako vratka....
primarka,Lenny mel taky zloutenku a byla jsme v porodce 8dnu,takze doufam,ze Kaja bude brzo OK a pujdou dom...uz se tesim na fotecky.....

coko.joko
11. črc 2010

Dala jsme fotecky tak mrknete