IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
24. črc 2010

holky jdu si vypucovat zoubky a jdu vzit prcka a dam ho k sobe do pelechu a budeme spolu spat....a snad usne..... 😀 😀 a nebo usnu driv ja nez on......tak se tu mejte a zitra paaaaaaa....
blazenko ty pekne drz bobankove a medu ty uz nechod s fufinkou ven je tam uz velka tmaaa 😵

meduna
autor
24. črc 2010

@blazenkaa 😀 😀 😀 jsem jen něco prubovala

meduna
autor
24. črc 2010

přeju pěknou a klidnou noc s tím malinkatým sáňkařem 😉 😉 😉 je Fufák už nejde ven,už je v ložnici a hnípe

coko.joko
24. črc 2010

ty voleeee malem me spadli bryle z oci......kdo to tu je......teda to je super jak mas ty vlasky nacesany.....krasavice sama.......no,ale nevim co hleda v ty tme tam.... 😀

meduna
autor
24. črc 2010

no jinak je načesaný nenosim,to jsem si jen hrála.Jinak je jebnu to do culíku a je po prdeli

blazenkaa
24. črc 2010

@meduna Moc ti to ale sluší
@coko.joko né aby jste jezdili moc velkého kopce by jste se vybouraly 🙂

meduna
autor
24. črc 2010

@blazenkaa ten malej cokosáňkař 😀

blazenkaa
24. črc 2010

holčiky dobrou noc já půjdu taky ještěse mrknu pročmi to sem nejde stáhnout a jdu taky tak dobrou noc a sladke a hlavně klidné sny

blazenkaa
24. črc 2010

@meduna počkej až povyroste tak to bude čkolyžař

meduna
autor
24. črc 2010

dobrou noc holky a Blaženko,tfuj,tfuj,tfuj ať se zahryzávaj co to jde

meduna
autor
24. črc 2010
lenkacar
25. črc 2010

čus medu je to nádhera ,koukala jsem i na ty jiný písničky a je to moc pěkný ty bubínky.. 😎 já byla včera v práci a potom na hradě byla sláva a pak se šlo do hospy zase a hráli jsme šipky,byla sranda ,dneska jsem mírně polomrtvá,ale jdu se vrhnout do vaření a sjedem asi na chatu ..

coko.joko
25. črc 2010

tak holky hlasim......ze Lenny usnul ve 24 hod.spal do pul paty rano dal flasku a spal do jedenacti takze zlaticko a maminka se krasne vyspala..teda usla az v pul treti,protoze mame sousedi Bulharky a slavilo se tam a tak bylo veselo...ta jejich muzika.....hrozny......
a jeste perlicka.......za chvilku nas spapa prcek,protoze se dneska vazil a ma uz 7,3kg mazec co......ve 2 mesicich....

lenkacar
25. črc 2010

čoko hele on je nějakej velikej a vyspělej ,nevypadá na 2měs. miminko ..jste přeskočili nějakou fízi vývoje ,za chvíli bude s tátou na ledě.. 😝 jinak spinkal pěkně ,ale že to byla pro tebe fuška to vydržet do tý půlnoci ..

coko.joko
25. črc 2010

@lenkacar ,no jeste,ze tu byly holky ja snima psala,jinak bych asi vytuhla driv nez Lenny....no ja ti nevim proc je tak vyspelej....me pripada,ze mu rostou i zuby,protoze si vse cpe do papulky a hlavne ruce a celou pest......a zuzla a zuzla....

lenkacar
25. črc 2010

vim já to vaše kvákání četla poctivě..

coko.joko
25. črc 2010

@lenkacar ,to je dobre,ze to ctes poctive holka....ty blaho ze me leje.....jsem varila a ted musim rychle jeste vytrit nez prijdou chlapy na obed....ale uz nemuzu 😉

coko.joko
25. črc 2010

@meduna ,tak uz 3 den posloucham Blanik radio a tam hrajou vypalovacky jen cesky a to by se libilo Romanovi....Cokotata si taky brouka......me uz nebavil porad ten Impuls....tak ho zkus naladit a uvidis...jsem vcera rikala,ze si budou u pivka rozumet a jeste kdyz se pusti nejaka vypalovacka a tak se smal....

coko.joko
25. črc 2010

A jinak,mame doma muru,ale jako prase..cokotata ji mel vyhodit,abych ji nezabila a kdyz ja krmim maleho,tak prisel,ze ulitla ven....tak ja spokojena a prd......ted vytiram a ona svine za kreslem a letela primo na me hnus velkej....tak ja hned rukama a ona nekam vlitla a ja ji nemuzu najit a tak asi budem zit s murou doma...holky,ale ta je tak velka to jsem nikdy nevidela a jak je hnusna.....

dadous
25. črc 2010

ahojda, teda vy jste včera kecaly 😕 byly tady tchanovci a přivezly zakusky 😅 😝 tak jsem se napucla 😀 tata ted šel vyvízt nikču a mě čeka žehlení 😝 😝
@meduna medu, fešna je 😵 jinak se dava do čočky ještě bobkovej list a někdy dam česnek 😵
@coko.joko jsem se zasmala sankaři 😀 😀
nikča zas minule ,seděla mě na klíně ,obličejem ke mě a tak dlouho tahala vejstřich až se dostala na kozu, vyvalila oči a hned se přicucla 😀
@lenkacar taky bych zašla do hospy 😨

coko.joko
25. črc 2010

@dadous ,to je fakt sranda on hned ty ruce da k sobe a je pripraveny jak sankar....ja to budu muset vyfotit...se vzdy smeju...no tady prsi a prsi a tak cekam,az se vzbudi Lenny a dame flasu a pujdem na prochajdu,at se vyvetrame trochu...jeeeee zakusky ja miluji jen,ale venecek.......

dadous
25. črc 2010

@coko.joko no nikča nam doma přes den nechce vubec spat 😠 chci vidět jak to budem dělat v zimě 😅

dadous
25. črc 2010

niki zdraví tety 😵

coko.joko
25. črc 2010

@dadous ,nam taky rano otevre okolo ty devaty,desaty oci a je schopnej nespat az do deseti vecera a je pak tak pretazeny,´ze snim chodime hodne ven,aby trochu spal,ale venku prsi a je dobry vzduch,tak spi,ale porad tam chodime.protoze knoura a moc se mu nechce......

dadous
25. črc 2010

@coko.joko jo a prosímtě kolik leny měří? 😅 nikča měla minulej měsíc 6 kilo a to si furt říkam jakej je to buřt 😀

coko.joko
25. črc 2010

@dadous ,jezisi ta je bozi....... 😵

coko.joko
25. črc 2010

@dadous .merili jsme ho a ma 70cm,7.3kg,ale obleceny,ale stejne to je mazec......nevim po kom to ma....... 😀 uz tam krici,tak jdu na nej mrknout co tam predvadi.....

coko.joko
25. črc 2010

@dadous ,6kilo ve 4 mesicich idealni my mame 7 na 2 mesicich mazec.....ale co mam delat najist mu musim dat.....jak casto ji Nikca.......my pres den po trech hodkach a naposledy dostane okolo ty pul desaty vecer a pak az rano v 6hod....

dadous
25. črc 2010

@coko.joko nikča jí někdy po dvou někdy po třech hodinach 😅 a v noci se budí jednou na jídlo 😵

blazenkaa
25. črc 2010

to já by jsem mohla jíst teď pořád 🙂