IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
28. črc 2010

@dadous ,chtela bys vid...prdlacku to muzu jenom jaaaa a pak ti napisu co jsem pokoupila... 😀

coko.joko
28. črc 2010

@baronek ,kolik ti je let.....jestli to neni tajny

coko.joko
28. črc 2010

tak jsme sezrala pul melouna a jdu si umejt palicku.....

baronek
28. črc 2010

Za chvíli jedu taky nakupovat 😲 ale bohužel jenom potraviny 🙂 Na spermiogramu jsme byli dvakrát 😝

dadous
28. črc 2010

@coko.joko no ty seš ale 😨 29 nee? ma to v pase

dadous
28. črc 2010

tak ja pojedu leda tak do řiti 😢 ale aspon o víkendu jedem na pout 😵

coko.joko
28. črc 2010

@dadous ,neboj nebudu te moc provokovat 😀 to ja nevim nekoukam do pasu......

baronek
28. črc 2010

jo jo 29 a půl 😅 Jsem rok vdaná, ale s manželem jsme spolu 10 let. Kdyby to byl člověk býval věděl, tak by vysadil prášky dřív a už mohlo být jasno, jestli to půjde nebo ne 😎 Takhle doma jenom uklízím, aby mi to utíkalo a doufám, že už budou hezké víkendy, protože teď už bych šla uklízet sklep a to se mi moc nechce 😀

coko.joko
28. črc 2010

Kde mame,medunku a lenu uz tu dloho nebyly 😕

meduna
autor
28. črc 2010

ahojte všechny staré kobyly 😀 a jedna nová 🙂 Hned jsem se zasmála,Dadoušek nezklamala,mrdkogram 😀 😀 😀 😀 Naďa s Kájou kočka 😉
Nikča je srandovní jak se směje nežžubá 😀

meduna
autor
28. črc 2010

nežžubá...hmmmm,opět jsem nějaká mimo,chtěla jsem písnout bezžubá

dadous
28. črc 2010

@meduna kde se furt poflakuješ?

meduna
autor
28. črc 2010

ale polehávám,čekám měsíčky 😠 😠 😠 jak mohl někdo dát tak hnusný věci takovej docela normoš název???asi chlap.Baba by to určo nazvala jinak a peprněji 😀 tak mi je blbě,zima,prdím,prsa mi asi bouchnou a nálada taky gut 😀

meduna
autor
28. črc 2010

koukám Coko má novou fotku v pase,pěkná je to samice 😎

dadous
28. črc 2010

😀 měsíčky 😀 to už jsem dlouho neslyšela 😀

blazenkaa
28. črc 2010

@baronek vítám tě mezi námi tady se taky hodně dozvíš a neboj se optat je to tu normální

@dadous nic se neděje jen ty dny jsou pro mě moooooooc dlouhé ale pak jsem šla na zmrzlinku hmmm bylamoc dobrá hořké mandle

meduna
autor
28. črc 2010

@dadous krůgr je lepší viď

dadous
28. črc 2010

@meduna no krugr vede 😀 😀
@blazenkaa ja dnes měla pistciovou a jogurtovou 😵 a jak je?

blazenkaa
28. črc 2010

@meduna to ještě nejsi naouklá jako já já jsem jak létající balón

meduna
autor
28. črc 2010

@blazenkaa no to bys koukala,jak jsem nafouklá

blazenkaa
28. črc 2010

@dadous tak pistácijovou ani jogurtovou nemám ráda .JE mi tak nějak stejně trošku mě pobolívají prsa ze stran a břicho jako létající balón

blazenkaa
28. črc 2010

@meduna ukáž

dadous
28. črc 2010

@blazenkaa no tak to je dobry ne? 😅

meduna
autor
28. črc 2010

@blazenkaa no to ani snad ne,ale gumu od tepláků mám dobře zařízlou 😀 a ponožky v nohách taky 😝

blazenkaa
28. črc 2010

@dadous aby jsem ti pavdu řekla nevím to posoudíte možná jenm vy co jste byly nebo jste těhulky

blazenkaa
28. črc 2010

@meduna proto nosím celej den pyžamko

meduna
autor
28. črc 2010

@blazenkaa to posoudí až krev 😉

dadous
28. črc 2010

@blazenkaa ale prsa jsou dobry znamení 😵

blazenkaa
28. črc 2010

@dadous tak to nevím oni mě bolejí jen občas a zestrany jestli to je normální

coko.joko
28. črc 2010

Tak jen nakukuji........jdu dat sprsku a jdu si hrat s Lennym.....vcera jsem byla kupovat s cokotatou autosedacku a mam velkou radost,ze ji mame a uz se tesim,az tam bude prce sedet...... 😵
medu.......mesicky ty blaho si vzpominam,kdyz jsem byla na gynde poprve a dr.me poklada otazky a mezi reci rekl a kdy byli mesicky naposled a jaa na nej koukala co chce po me jaky mesicky 😀 😀 😀 takze trapas,ale to jsem byla hodne mlada 😀 😀 a od te doby si vzdy vzpomenu.,...jinak ja je taky cekam kazdy den....bleeee...bricho boli uz ted....