IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
2. srp 2010

kuwa honí mě mlsná a tady nic jen zima a světlo v lednici 😕

coko.joko
2. srp 2010

@meduna ,tady taky chcije jako prase koukam a sviti do toho slunicko....metaky honi mlsna sice lednicka narvana,ale nic pro me....

baronek
2. srp 2010

tak my máme jasno, ale bohužel musím být do pěti v práci 😲

meduna
autor
2. srp 2010

tady se honěj mraky,je šedo ale teplo,chcanec ustal,ale dneska na procházku se šakalnicí nejdu,jse líná.To zas bude prudit jako blázen 😝

meduna
autor
2. srp 2010

@baronek to už uteče 😉

coko.joko
2. srp 2010

tak udelaj jen okruh okolo baraku a mas to..ja bych sla hned ven.......tady uz taky prestalo a je ducha......

meduna
autor
2. srp 2010

možná k večeru,teď jsem líná 😝

meduna
autor
2. srp 2010

chci zlikvidovat mouchu,dožírá mě už půl hodiny,furt se po mě plazí,zvednu se po špičkách jdu pro utěrku a ta svině to snad cítí a nemůžu jí najít 😠 😠

coko.joko
2. srp 2010

@meduna ,no ja ti asi koupim placacku na elektriku to das tam kde je moucha a ono ji to seskvari 😀 😀 tak budes litat po byte a vrazdit......

meduna
autor
2. srp 2010

jo znám,máma to má to je prdel,tam škvařím vždycky,no ale škvař venku u králíků 😀 😀 tam to je nekonečný příběh 😀 😀

coko.joko
2. srp 2010

@meduna ja jsem to prave videla tady v obchode a rikala jsem ze bych to koupila babicce ta sedi a porad mlati v lete mouchy tak by to mela jednodusi 😀 😀 😀 😀

coko.joko
2. srp 2010

@coko.joko ,me boli tak v krku,do toho se me blokl krk se nemuzu otacet a strili to do zeber.......

coko.joko
2. srp 2010

A jeste ke vsemu jsme debil,protoze si pisu sama sobe.....takze je nejlepsi uz nic nedelat a jit spat,ale to bohuzel nemuzu,takze vysiram na netu a delam tady kraviny..... 😀

coko.joko
2. srp 2010

@meduna jsme te nasla na internetu se podivej na ..... 😵 jsem detektiv colombo 😀

meduna
autor
2. srp 2010

a co krček ještě bloklej 😝

coko.joko
2. srp 2010

@meduna ,ty blaho krk je bloklej jako prase cekam na cokotatu a musi me udelat masaz nebo se poseru...uz mam v sobe prasky a nic.....

meduna
autor
2. srp 2010

v kolik dorazí cokotáta?

coko.joko
2. srp 2010

@meduna ,to je ve hvezdach holka........malej breci a spi u toho tak to nejak nechapu a tak ho tu houpu a cekam co bude teda 😒

meduna
autor
2. srp 2010

možná to ještě zalomí

coko.joko
2. srp 2010

@meduna ,jo uz to zalomil,ale jak mu vypadne dudl tak breci tak jako si stezuje...... 😵

meduna
autor
2. srp 2010

krapítko nůďo dneska 😝 😝 😝

coko.joko
2. srp 2010

@meduna ,bych tu kecala,ale zlato je vzhuru a tak si snim musim hrat....uz mu je lepe je to videt na ocich jak snim sijou certi.....

dadous
2. srp 2010

ahojda 😵
@coko.joko no hral si dadouš, ja jsem se v tom nevyznala 😀
tak co ta blaža?

meduna
autor
2. srp 2010

už se neozvala ☹

dadous
2. srp 2010

@meduna no tak to víme zase prd 😨

dadous
2. srp 2010

nikča s karlem

meduna
autor
2. srp 2010

pěkný.Panečku jak se taky rozvaluje Karlik

dadous
2. srp 2010

@meduna 😀 no moc se mu nechtělo 😀

coko.joko
2. srp 2010

ja myslela,ze to sem pisla nevyslo ji to podle krve....ja jdu uspavat.Nikolka jako vzdy bozi....... 😵 jo tak dadous je tak sikovna no me to taky vzdy trva nez si to dam zase do hromady a pak uz to jde samo.....

dadous
2. srp 2010

@coko.joko ale už mě to naučil 😀 no chudak blaží, zase je to na nic 😢