IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
4. srp 2010

@meduna ,to vis ja bych radsi tady tebe ale ty jsi moc daleko ☹ takze me musi stacit tato holcina.........no doufam,ze Lena se dala dopody na ty chalupe a bude v pohode.....

dadous
4. srp 2010

holky zejtra nam držte palce, jedem píchat ty uši 😅 to bude řev 😅

blazenkaa
4. srp 2010

@dadous třeba to bude dobrý a nebude tolik brečet

@coko.joko to je moc dobře že jsi si našla kamarádku z čech aspoň ti o bude utíkat když není čokotáta doma a děti si budou spolu moct aspoň hrát až povirostou .Co Lenísek už to má lepší ?

meduna
autor
4. srp 2010

jezdim tady jak motorová myš,nervooooza hadr,vysávala jsem,vytírala,kohoutky přeleštit 😀 😀 ty hlavně!!!balit musím a ještě mi běží seriál 😲 😲 😲 ten už to vodsral,co mě může nasrat,ale jako doooost,že se mě 6 let ptá když vytírám a on vejde do chodby z obýváku:jééé tady je mokro co 😠 😠 😠 😠 😠 tak mu už 6 let odpovídám,no já na sucho vytírat neumím

dadous
4. srp 2010

@meduna to říkam pořad, že to nemaš lehky 😀

dadous
4. srp 2010

@meduna jak dlouho tady budete? že by jsme se někde scuchly na puli cesty 😕

meduna
autor
4. srp 2010

no nemám.ale tohle by tě taky nasralo ta věčná otázka:jéé tady je mokro 😀 😀 ty vole já tady práskám kýblem,mopem a on jako neslyší a hlavně nevidí?no asi ne

meduna
autor
4. srp 2010

asi do uterka

meduna
autor
4. srp 2010

jo prej teď,asi je tady ještě trochu mokro 😠

blazenkaa
4. srp 2010

@meduna to dělají všichni chlapy

dadous
4. srp 2010

jo, ja setřu v koupelně a vždycky mi tam vleze lukaš 😠

blazenkaa
4. srp 2010

@dadous počkej až ti tam bude lést i Nikča

dadous
4. srp 2010

@blazenkaa to mi nebude vadit, ta to bude zrovna i vytírat 😀

blazenkaa
4. srp 2010

@dadous tak to si ještě počkáš holka pár let

dadous
4. srp 2010

@blazenkaa ne, ja myslěla až bude lozit po čtyřech 😅

blazenkaa
4. srp 2010

teď jsem hledala nějaké dortíky.Dostala jsem od kamarádky stránky na její kamarádku a kdyby jste to viděli to je taková nádhera ty dorty tady e jeden na pokoukání

blazenkaa
4. srp 2010
blazenkaa
4. srp 2010

@dadous tak to aby jsi jí namočila celou do vany aby jsiměla na mokro vyztřeno

dadous
4. srp 2010

@blazenkaa no ten pejsek je nadhernej 😅

blazenkaa
4. srp 2010

@dadous jsem z toho úplně hotová to je tak pěkný všechno

blazenkaa
4. srp 2010

@dadous nevíš co čokomimi jak na tom je

dadous
4. srp 2010

@blazenkaa nevím, ale asi je to lepší, coko psala že už hezky spinkal 😵

blazenkaa
4. srp 2010

@dadous a depak jí máme čokomámu

lenkacar
4. srp 2010

ahoj holky ..jsem doma na skok a koukám blaži ,že zase nic ..taky už to nebudu komentovat ,už nemám k tomu co říct ,jenom ,že vim jak ti je ..u nás nic nového..opravdu nic,akorát stojim u sporáku a dneska tam byl zedník,ale co se týče našeho vztahu tak nic prostě..

blazenkaa
4. srp 2010

@lenkacar jé ahojky odpočataá jakpak bylo

dadous
4. srp 2010

@lenkacar myslíš jako že to s vama jde do kelu? 😕

blazenkaa
4. srp 2010

@lenkacar bohužel zase nic nemám k tomu taky už vůbec co říct..To mě mrzí že se to u vás nezlepšilo

lenkacar
4. srp 2010

zítra zase odjíždíme ..je tam moc práce,ale v pátek asi přijedem a půjdem si sednout ze sestřenkou ,co k nám jezdí každý rok..jak je tobě?

lenkacar
4. srp 2010

do kelu ne ..je to na mrtvým bodě ..nemluvíme spolu ,nespíme spolu..nic prostě ..jenom makáme..

lenkacar
4. srp 2010

už uteklo pár dnů co jsem vysadila ty zasraný prášky a je mi lépe ,už nemám tak šílené deprese..

blazenkaa
4. srp 2010

@lenkacar aby jsem ti řekla pravdu už jsem to hodila za hlavu a prdím na touž na to nejdu řekla jsem manžovi buď to příjde samo nebo adopce