IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
4. srp 2010

@lenkacar a co jsi brala za prášky

dadous
4. srp 2010

@lenkacar tak aspon že se dava tělo trochu do kupy 😵

lenkacar
4. srp 2010

blaži ten pitomej prednison ,byl to už 3pokus co jsem to brla ,pokaždý jsem musela vysadit,tentokrát to byl ale mazec ,přemýšlela jsem ,že si něco už udělam..že tohle nesnesu ..už je mi dobře ,prostě vim ,že to brát nesmim..

lenkacar
4. srp 2010

no ale na žádnej pokus už nejdu ,kdoví jak to u nás končí ..

blazenkaa
4. srp 2010

@lenkacar prosímtě takhle nesmíš přemýšlet.Kvůli čemu jsi ho brala jestli se mohu optat

dadous
4. srp 2010

@lenkacar no třeba tím že se ted hodíš do pohody se to i s vladísem srovna 😅 chce to asi čas 😨 😵

lenkacar
4. srp 2010

blaži nad tim se nepřemýšlí ,to prostě přijde samo ..na mě tak ty prášky fungujou a i injekce ,všechny hormony ..takže já na to seru ..

lenkacar
4. srp 2010

dadu já vim ,že je to kvůli mě a mám náladám ,ale chce to čas ,fakt jsem ted dělala hrozný kraviny ..

lenkacar
4. srp 2010

tak se jdu natáhnout ,bolí mi záda ,ráda jsem vás zase čítala ,papa a pozdravujte zbytek holčiček a mojí medu

dadous
4. srp 2010

@lenkacar ty jo že ses na ty prašky nevysrala už davno 😖

blazenkaa
4. srp 2010

@lenkacar tak už se na to teď vyprni a dej si oddych a uvidíš třeba bude lépe

meduna
autor
4. srp 2010

tak jsá tady vletím na kukandu,pže mám reklamu a Lenka tady.Leni,ser na ty sračky,taky mi z toho tak jebalo,vztah se nám sral až jsme se málem rozvedli.No a minule říkám Romanovi,já snad budu muset žrát antikáču,abych měla krůgra,tak se vorosil a řekl,ty???nikdy víc,to bych nepřežil,to jak ti bylo a ještě pak i mě 😀 😀 jsem to řekla jen z prdele ale,pže já bych to do huby už nevzala nikdy,nejsem sebevrah.Já si chtěla taky hodit mašličku z toho.mám to i v papírech,že to nesmím nikdy žrát a ani utrogestan.
se těším do čech jak si dám pálavu-mňam 😀 😀 po tom mám taky depky sice,ale to přežiju 😀

meduna
autor
4. srp 2010

jdu to dokoukat,je to jediný pro co žiju 😀 😀 😀 😀 tyhle dva seriály,plakám u toho štěstím,jaký by to bylo,kdyby doktoři takový byli fakt a ne jen v bedně 😀 😀

lenkacar
4. srp 2010

co je to pálava? pálenka?jojo medu je to svinstvo ,na někoho to nepůsobí vůbec,ale já měla problémy z depkama už dříve jsem se léčila a tohle bych nezvládla ..nechtěla jsem prostě žít ..nechtěla jsem vladíse ,práci a bylo mi všechno jedno ..jenom jsem byla strašně neštatstná

dadous
4. srp 2010

hm tak ja si na serialy musím počkat až do zaří 😢

lenkacar
4. srp 2010

tak jsem pověsila prádlo a jdu hnípat ,už se aspon cítim jako normální člověk a nečumim jenom do zdi a neřvu ..ale ten vztah je narušenej hodně ,řekla jsem mu lecos .. 🙄 😕

dadous
4. srp 2010

holky ja bych se s vama tak vožrala 😖

meduna
autor
4. srp 2010

zase reklama 😠

@lenkacar pálava je bílé vínko polosladké-mňam.
leni,já se taky s depkama léčila a žrala jsem tři roky antidepresiva 😢 k psychoušce ještě chodím na terapie,no ale zázrak se nekoná,jsem psycho furt,né tak moc ale jsem.vyčítám si všechno ale nechci to dělat,připadám si nejzlejší,nejšpatnější na světě.jsem vznětlivá a to hrozně,já bych snad i zabila v afektu 😕
@dadous až odhodíš savce od cecka 😀 😀

dadous
4. srp 2010

@meduna ja bych snad i na to noční kojení odcakala do sklenky 😀

meduna
autor
4. srp 2010

@dadous jo jako ,že by Nikolka to vychrupla z hrnku jo 😀 😀 😀 😀

dadous
4. srp 2010

@meduna jo 😀

dadous
4. srp 2010

a do raního kojení bych vystřízlivěla 😀

meduna
autor
4. srp 2010

@dadous tak tomu nevěř,po takový pauze 😀 😀 asi by si mušela dát i po ránu z hrnku 😀

dadous
4. srp 2010

@meduna myslíš? 😀

meduna
autor
4. srp 2010

no já docela mám trénink 😔 ale rána nemůžu rozdejchat teda nikdy 😀 😀 já urvu sedmičku,pančovanou vodou a stejně 😝

dadous
4. srp 2010

no ale zas po takovy pauze mi bude stačit malo 😀

meduna
autor
4. srp 2010

musíš zase pomalu ,ale jistě začít trénovat,jinak budeš netrénovaná a to neni v našem věku gut

dadous
4. srp 2010

@meduna to se neboj 😀

blazenkaa
4. srp 2010

teda holčičky vy tu zase chlemstáte jo taky by jsemsi dala ,ale samotné mi nechutná

meduna
autor
4. srp 2010

jo chlemstáme,ale jen písmenkama v hubě nemáme nic 😀