IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
4. srp 2010

já tady furt lítám a balím,no vždycky toho beru tři prdele a ve finále natáhnu tepláky a v nich hniju týden,no ale hlavně že mám půl skříně sebou 😀 😀 jak ta moje máma,když přijela minule,otevřela kufr a já myslela ,že mě trefí,kufr narvanej hadrama a pytel bot sebou 😀 😀

dadous
4. srp 2010

@meduna jak děti když jedou na tabor 😀 😀

meduna
autor
4. srp 2010

@dadous no přesně 😀

meduna
autor
4. srp 2010

no já zase dneska neusnu,já mám vždycky cestovní horečku 😲

dadous
4. srp 2010

@meduna no hlavně že nemaš sračku 😀

meduna
autor
4. srp 2010

@dadous nenenene,já těsním 😀

dadous
4. srp 2010

@meduna no tak aspon něco 😀

meduna
autor
4. srp 2010

@dadous ale počítám,že zítra kolem 13hod těsnit nebudu 😀

dadous
4. srp 2010

@meduna vy si nedělate chcací přestavky?

meduna
autor
4. srp 2010

@dadous ty vole já nechápu jak jsem přežila cestu do Izraele,když teď jenom při 400km,jsem rozechvělá 😀 😀 😀

meduna
autor
4. srp 2010

@dadous jo,to musíme,protože já i když nepiju nic před jízdou,tak jak nasednu R ujede tak 5km,už to mám neodkladný 😀

dadous
4. srp 2010

@meduna no ty teda pěkně zdržuješ 😀

meduna
autor
4. srp 2010

@dadous no co nadělám 😀 jí,neporučím,chce se jí,tak se holt musí zastavit 😀

meduna
autor
4. srp 2010

tak dobrou,jak se dostanu někde k poči juknu.

baronek
5. srp 2010

Ahoj holky, doufám, že Medu stihla zabalit 🙂 a že jí nic nebude chybět 😎 Taky je fajn, že se ozvala Leni. Já včera hlídala sedmiletou neteř a bylo to fajn. Přijela jsem domů z práce a ona tam, takže překvápko. Je totiž na prázdninách u babičky a potřebovala umýt hlavu, tak ji tchýně dala ke mně 😀 😝 😵 abych se toho zhostila. Taky jsme včera udělali všechno, do po nás soused chtěl a jsem zvědavá, co budeme mít za vzkaz ve schránce dneska ☹

blazenkaa
5. srp 2010

ahojiky kobylky přeji krásný slunečný čtvrtek
@meduna hodně štěstí při cestě aby ti to těsnilo a Roman nemusel moc zastavovat
@baronek aspoň jsisi to s neteřinkou užila .Copak po vás sousedi potřebovali ,když něco chtějí tak ať si to udělají sami né

blazenkaa
5. srp 2010

ahojiky kobylky přeji krásný slunečný čtvrtek
@meduna hodně štěstí při cestě aby ti to těsnilo a Roman nemusel moc zastavovat
@baronek aspoň jsisi to s neteřinkou užila .Copak po vás sousedi potřebovali ,když něco chtějí tak ať si to udělají sami né

baronek
5. srp 2010

@blazenkaa Soused si teď dost vymýšlí a chce nás vydusit, takže přesazujeme tůje, které jsou prý moc blízko jeho pozemku, svádíme nesmyslně okap, děláme nový hraniční sloupek mezi pozemkama a už toho mám plné zuby 😀

coko.joko
5. srp 2010

Ahoj holky,
tak medu uzivej ty Housky a bacha na ozrani a hlavne kdyz tam bude hodne lidi tak tam mezi ne nechod,at se vyvarujes toho jak to bylo v Duisburgu 😉 a hned bych jela s tebou a dala si trochu do hlavicky pivecka 😀
To mate jen 400km,to je pohudka tam jste za chvilku......
Jinak Lenny je v poradku.......hlavne nema horecku a rymecku uz taky moc ne,tak jsem rada.......ted si delam plan na tento mesic,protoze od vcera je cokotata porad na zimaku i o viku,takze budem samotinky....ten se bude domu jen chodit vykoupat a spat....takze na zitra jdem s kamoskou na kafe....v sobotu taky a v nedeli jdem na takovej statek kde je moc zviratek a je to tam jak u nas vesnici.....slepicky,prasatka,pstosi,kone a muze se tam i jezdit na koni a ona ma 5ti letou Simonku,takze pro ni jak delany a cerstvi vzduch takze pohoda.......

baronek
5. srp 2010

@coko.joko ty jezdíš na koni?

coko.joko
5. srp 2010

@baronek ,ve 14 letech jsem jezdila kamaradka mela kone a tak jsem se ucila,takze umim jezdim,ale pak jsem na tom dlouho nesedela,az zase pred 3 rokama pres kamosku,ktera si koupila taky kone,takze kdyz jsem v CR,tak se rada svezu..... 😀

baronek
5. srp 2010

@coko.joko jo tak z koní mám respekt 🙂 A vlastně ze všech sportů 😲

coko.joko
5. srp 2010

@baronek ,no ja se taky bala,ale pak kdyz sedis a jedes tak to je krasny......kdyz jsem byla mladsi,tak jsem si vzdy v zime pripadala jako popelka 😀 a hlavne si rovnas zada to je super.....me pak vubec neboli.....a co se tyka sportu,tak na zakladce jsem delala atletiku,aerobic a necely rok karate,ale pak ucnak...ciga,pivecko...a uz to vse slo do pr......takze to pak podle toho vypadalo a kdyz jsem pak dostala trochu rozum,tak bylo pozde..... 😵

blazenkaa
5. srp 2010

@baronek jo už si vzpomínám jak jsi minule psala ohledně toho sporu se sousedama že máte moc tůje blízko že to zasahuje na jeho pozeme atd.

@coko.joko to je dobře že už je LEny na tom dobře.Užijsi to krásně na té zvířecí farmě v neděli je to fajn že tam máte něco takového aspoň si budeš připadat jako doma .
Já ti mám dneska nečekaně malého prďouska ,ale mámaa trubka mu nevzala kočár aby mohl spt venku tak mi chrnív posteli

coko.joko
5. srp 2010

@blazenkaa ,koho mas u sebe???nejak to nechapu..... 😕
jo snad bude pekne a pojedem....prisli jsme na to s cokotatou nahodou kdyz jsme poznavali Düssel.....

coko.joko
5. srp 2010

Me se ted Lenny posledni dobou naucil spat dopolko teda dela to jen 4 den,ale koukam na to jako blazen....rano s ida flasku,pak tak hodku a pul si povida a dela kravinky semnou a pak usne a spi tak hodku a pul...takze ja pak makam a delam neco doma,aby tu bylo cisto a vypadalo to jako u lidi 😀
A musim se musim se pochlubit 😀 pristi tyden jde Lenny k fotakovi a musi se nechat vyblejsknou a bude mit svuj pas to je mazec.....

blazenkaa
5. srp 2010

@coko.joko moje milované miminko od sousedky bývale

baronek
5. srp 2010

@coko.joko Tak mu vysvětli, jak se musí tvářit, aby byl na fotce v pase vůbec k poznání 🙂

coko.joko
5. srp 2010

@baronek ,no to bude prca jsem zvedava jak foti tak male deti,kdyz nemaji rozum a nevedi,ze maji bejt v klidu a nemaji se hybat 😀

baronek
5. srp 2010

@coko.joko to by mě taky zajímalo, jak se fotí dítě vleže 😀 😅 😎

dadous
5. srp 2010

ahojda tak už je mame 😵 chviličku byl řev,ale hodila desetiminutovou chrupku a pak už si ani nevzpoměla 😀