IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
5. srp 2010

@coko.joko taky s tím chodíš tak zakloněna dozadu? 😀 😀

dadous
5. srp 2010

@blazenkaa krabice na dort jdou rozložit ne?

blazenkaa
5. srp 2010

@coko.joko vem si rukávky 😀 a sladké sníky

blazenkaa
5. srp 2010

@dadous to jo ale musím to sundat z toho tácu

blazenkaa
5. srp 2010

ještě mě dneska čekají udělat houby na sušení jsem zase dostala tác

coko.joko
5. srp 2010

@dadous ,no vypadam jak debil 😀 😀 a to jsem sla na nakup a prdel nej.......batoh na zadech a Lennyho v klokance a v obchode me spadla penezenka na zem,protoze me to prekazi na brichu a ja se nemohla ohnout,protoze by me vypadl Lenny 😀 😀 😀 takze trapas jako prase.......a jestli se ptat jak to dopadlo,tak jsem se musela pomalu sednout na bobek a zase prace vztat..ta u pokladny uz hotova a ja ruda az na prdeli 😀 😀 😀 😀
@blazenkaa ,mam kruh.........

blazenkaa
5. srp 2010

@coko.joko ten rudej zadek nebyl určitě vidět přez ten batoh

blazenkaa
5. srp 2010

tak se tu mějte já jdu na ty houby aby mi uschli ještě dneska a já mohla dát ještě jednu

baronek
6. srp 2010

Zdar ženy, tak u nás bude nejspíš do neděle pršet, v jižních Čechách hrozí záplavy, to bude zase víkend 🙂 A to máme zítra grilovačku 😝

coko.joko
6. srp 2010

Ahojda,tak jukam od rana mam maleho na ruce a uz je mam orangutan mazec ma zase svuj super den.....ted teda usnul,ale na jak dlouho UFFF.....do toho krec v brise jako prase a ono OOOO prijela me teta na 5 dnu a to mam teda velkou radost...kdyz tu nebyla rok tak me to vubec nevadilo...takze dns super den.......tak mam v sobe prasky na bolest a doufam,ze to bude v pohode....

baronek
6. srp 2010

@coko.joko Jo tyhle návštěvy znám 🙂 A teď můžeš setírat prach ve výškách, když máš prodloužené ruce 😀

blazenkaa
6. srp 2010

ahojky holčičky taky se jdu na vás podívat koukám že jste si dnes poc nepovídaly tak to mám hned přečtené
@coko.joko tak to jsme na tom stejně mě taky dneska přijela teta tak že to je jasný že nic.To máš ruce jako Saxána že ? 😀 😀 😀 😀

dadous
6. srp 2010

hojda tak mě taky asi pomalu navštíví teta, asi po tý anti 😠 😠

baronek
6. srp 2010

@dadous 😀 😎 😅

dadous
6. srp 2010

@baronek se nesměj 😅 jsem myslela jak si to při kojení užiju bez vložek a jen co jsem začla zobat pilule tak mrcha je tady 😠

baronek
6. srp 2010

Čus ženy, tak dneska jsme vyřešili spor se sousedem 😠 Ale není to moc dobrý, ale už jsem si zanadávala a přežiju to. Napsal nám další požadavky, co musíme udělat, jinak prý nám územní řízení nepodepíše. Napsal tam třeba že musíme nasázet tůje metr od jeho pozemku (před týdnem tam byli a nechal nás je přesázet 😀 nebo zavést taras do výše, do které nebyl ani odkopaný. V pondělí jdeme na stavební nahlásit, že zahajujeme demolici a zahradní domeček si postavíme prostě jinde 😲 Fandís se bude snažit rozebrat, co se dá, abysme nemuseli platit materiál a zaplatíme znovu za práci, protože neumíme zedničit 😀 Musím něco vymyslet a život mu trochu znepříjemnit a v prvé řadě ho přestanu zdravit 😀 😀

baronek
6. srp 2010

Tak koukám, že dneska mají asi všichni jinej program 😢

dadous
6. srp 2010

@baronek koukam že mate taky supr sousedy 😖 my zas mame v baraku takovy fety, maj tři velky psy a na společny zahradě dělaj každej tejden dejchanky 😠 zhuleny a vožraly 😠 😠

baronek
6. srp 2010

@dadous to je paráda, když máš doma malý mimino 😀 A domluvit se s nima nedá? A vy bydlíte v paneláku? Nejhorší je, že sousedy si nevybereš a my budeme asi první, kdo zboří boudu dva na dva metry 😝

baronek
6. srp 2010

tak se loučím, jdu se psem a pak spinkat, zítra musím ještě na čtyři hodiny do práce 😀

dadous
6. srp 2010

to je v pr...i 😠 jsou nějaky zavistivy ne 😕 my bydlíme v baraku, jsou tu 4 byty, vedle nas duchodkyně, ta nic neřekne pže se jich bojí, dole ženska ktera je většinou pryč a přijede občas na víkend, ta jim taky nic neřekne no a my jsme tady za vysíraky, pže jsme jim několikrat řekly at si hlídaj psy, ktery tady volně běhaj a ja vím houby jestli se mu líbím nebo ne 😅 zkratka velkejch psu se bojím a oni teda jako nechapou proč 😖 no a když se tady sejde ta jejich parta tak tu běha po zahradě i 6 psu 😠 nikdo s tím nic nemuže udělat , jen mužou čekat až se něco stane 😝 a to už bude pozdě žejo 😖

coko.joko
6. srp 2010

@dadous a @baronek ,koukam super sousedi....a clovek se nevybere.....taky tady mame idioti.....nad nama cernoch si porad mysli,ze je v busi,pod nama ind ten porad vari same kari a smrad jako prase a o pulnoci se modli a zpiva a vedle bulharky a ty maji mejdany,takze pohoda....... 😀 😀 😀 😀
jinak dadousku,bud rada,ze ji jeste nemas a snad jeste mit nebudes to je opruz jako prase ti povim.....zase u sebe mit tampony a vlozky dej me pokoj......

dadous
6. srp 2010

@coko.joko prej nemam 😅 začínam špinit tak čekam že se to rozjede 😠 hele janysek už ma mimi?

coko.joko
6. srp 2010

@dadous ,hihihi.....ja uz ji mam jako prase.......jasne janys uz ma Stepanka.....

dadous
6. srp 2010

@coko.joko jee tak to jsem prošvihla, tak ji musím napsat 😵

dadous
6. srp 2010

@coko.joko hele vy jste takovej mezinarodní barak 😀

blazenkaa
6. srp 2010

zaarec kobylky jakpak je dneska pozdravuje vás Janýsek o víkendu půjde domu

dadous
6. srp 2010

@blazenkaa hoj blaži, co dort , líbil se?

blazenkaa
6. srp 2010

@dadous ahojky no asi jo vezla ho tam mamka když šla do práce

dadous
6. srp 2010

@blazenkaa se po něm určitě zaprašilo 😵