IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

blazenkaa
6. srp 2010

@dadous ne ne mají ho až na zítra

dadous
6. srp 2010

@blazenkaa áá ozyva se slečna, jdu ji nabidnout kozenku 😀

blazenkaa
6. srp 2010

@dadous tak to si určítě ráda dá 😀

dadous
6. srp 2010

to jo to ona si vždycky rada sosne 😀

coko.joko
7. srp 2010

Zdravim devcatka a preju krasny vikend......v albicku mam nove fotecky,tak mrknete.......

dadous
7. srp 2010

@coko.joko krasny 😵

lenkacar
8. srp 2010

čoko to sis vyhrála je to moc pěkný 😵

coko.joko
8. srp 2010

Ahojda,
moc dekuji taky jsme si vyhrala 😀 to ja rada....jinak vcera od 20hod.malej koliku jako prase a do 24 hod.jen brecel a brecel a mel uplne krece do briska nic nepomahalo,takze pak dostal cipek do zadecku a usnul chudacek muj...snad nas to brzo uz prejde a bude mit klid....dnes tu tak od rana chcije a to jsem chtela jit s kamaradkou na vylet a pujdu tak do pr....

dadous
8. srp 2010

@coko.joko ahoj, vydržte, nikču tohle přešlo až po třech a pul měsících 😨

coko.joko
8. srp 2010

@dadous ,ja drzim uz od narozeni,ale me pripada ze to ma vic a vic a to ma snad ustavat 😕 ja ho vzdy tak lituju on by spal a najednou se zacne kroutit a brecet a je konec....ja bych sla na houby vsechny chodeji a ja nemuzu ☹

dadous
8. srp 2010

@coko.joko my jdem odpo na houby, hodím nikču do klokanky 😀 au au zadíčka 😀 hele nikča to taky měla furt brutalní, ale nam zabíral baby calm a ve 3 měsíci jsem ji ho přestala davat, a trpěla dal, ale pak za 14 dní už to bylo v cajku 😵

baronek
8. srp 2010

@coko.joko Lennyho je mi líto, chudáček si nemůže sám pomoct 😨 Fotky jsou úžasný 😀
@dadous Záda tě asi budou pěkně bolet, ale houby rostou a tak se to dá přežít 😎

coko.joko
8. srp 2010

@dadous ,tak to jsem zvedava jak jste dopadli na houbach a kolik toho donesli dom 😵 Ja bych taky slaaaaa.....no tady ten babycalm nemaji,takze davam jen sab simplex 😵 jo a co klokanka 😀zaklonena jako tehotna to je pak krasny chozeni 😀
@baronek ,dekuji....no ja doufam,ze ho to prejde a bude pak klid.......

dadous
8. srp 2010

😵 😀 našli jsme samy babky a par klouzku 😀 blbej les 😀 jo zakloněna jako debil, byly jsme dvě hodiny, ale niki byla skvěla, čuměla po strmech s otevřenou papulou 😀 a když jsme šli k autu tak vytuhla 😵

coko.joko
8. srp 2010

@dadous ,ty blaho 2 hodky to bych umrela ho mit v klokance 😵 no to moc ne...dneska jsem mluvila s mamkou a brachou a taky sli na houby a nasli plny tazky,takze jsem hned rekla at ususi a dovezou nam 😀 😀 tak jsme zvedava......

dadous
8. srp 2010

@coko.joko bolely mě akorat ramena, ale jak sjem ji sundala tak dobry 😵 uvidíme zejtra 😅

coko.joko
8. srp 2010

@dadous a proc ji nemel dadous ty si mela hledat a dadous nosit a hledat.... 😀

coko.joko
8. srp 2010

@dadous ,jinak jsem dostala super olejicek na prdiky a tak od vcera mazu jsem na nej zapomela a dneska se ani jednou nekroutil,takze asi dobry......kamoska ho ma a maze od narozeny meleho a ten nema vubec koliku krasne prdikuje...tak uvidim jak na tom bude ted...... 😵

dadous
8. srp 2010

@coko.joko no dadouš umí líp hledat 😀

coko.joko
9. srp 2010

@dadous ,tak to me by taky bavilo hledat,uz jsem tak 2 roky nebyla a tady houby nerostou,takze mam smulu.tak musim povedet,ze vcera Lenny vypil ve 20hod.180ml a za hodku rev a tak dostal dalsich 150ml a usnul hned a spal do pul osme 😕 jsem teda koukala....hold mu asi uz nestaci na noc jen 180ml......takze jsem se krasne vyspala to je neco uzasnyho......

dadous
9. srp 2010

@coko.joko tak že by se lenys umoudřil? 😀

dadous
9. srp 2010

kdoví jak medu? je v těch severních čechach, je to tam sama voda 😨

coko.joko
9. srp 2010

@dadous ,no to nevim,ale ted tu ma nejvic povidani a ja uz usinam 😀 tak si rikam,ze jeden den pohoda a dalsich 10 katastrofa 😀 ale snad se to uz nauci a bude spat......kdyz ja nemam to srdce ho nechat bulet......jo medu tak to nevim....ale doufam,ze jsou v pohode

dadous
9. srp 2010

@coko.joko neboj on se srovna a pak to bude ten nejhodnější chlapeček na světě 😵 taky nikču nenechavam zbytečně bulet, radši ji vezmu a rozmazlím hlavně aby věděla že je v bezpečí 😵

coko.joko
10. srp 2010

@dadous ,no vcera usnul v pul jedenacty,ale zase spal do 8 do rana tak taky dobry ne???se clovek vyspi 😀 😀

coko.joko
10. srp 2010

Dneska se jdem fotit na pas tak jsem zvedava jak se to bude libit Lennymu 😀

dadous
10. srp 2010

@coko.joko 😀 no hlavně aby se hezky tvařil 😀

coko.joko
10. srp 2010

@dadous ,tak jako mazec ti povim...jsem z toho mela bobky a ono to je v pohode....pani povidala,ze tam chodi i s tydennima detma a nam uz zitra 3 mesice 😀 takze pohoda.........sedis mas nozku pres nozku a ditko na noze a drzis ho za krk a za brisko a pani cvakala a cvakala a pak podle tech parametru vybrala a nam se to povedlo na podruhy,takze super.....jsem ted ofotila jeste to musim dat do PC a ukazu.

baronek
10. srp 2010

@coko.joko tak to je super, já myslela, že děti se do pasu vyfotit nedají 🙂 Dneska jsme byli na genetice a výsledky za tři až čtyři týdny, ale alespoň máme už něco za sebou. Taky jsme byli dneska na houbách, ale bohužel jsme nenašli nic - na jednu mizernou smaženici a navíc jsem si vysla v krátkém rukávu, takže jsem celá poškrábaná 😅 O víkendu se manžel rozhodl pro solarní panely na ohřev teplé vody a teď řešíme peníze. Všechno by bylo v pohodě i s úvěrem, ale bohužel do lišky musíme doplatit 30 tisíc a ty potřebujeme na doktory, tak to řešíme a jsme z toho oba smutní 😵 Na Fandíkovi úplně vidíš, jak by si je přál a já si prostě už nechci půjčovat u rodičů,protože oboum dlužíme už dvacítku 😀 😒 😠

dadous
10. srp 2010

@baronek no jak budete mít vysledky, tak to pak bude fofr 😵 jo jo s penězma je to na nic, furt nějak chyběj 😠