IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
11. srp 2010

😀 😀 by ho ten řízek škrabal na dasničkach 😀 😀

baronek
11. srp 2010

A já myslím, že kdybys ho rozmixovala, že by mu řízek moc chutnal 😀 😲 😖

dadous
11. srp 2010

holky nikola se už dneska podruhy tak zesrala že to měla ža na bodyčku 😀 a ted tady furt prdí 😀 to asi ty houby 😝

baronek
11. srp 2010

@dadous alespoň brzy naplníš pračku 😀

baronek
11. srp 2010

@dadous Mně pejsánek o víkendu pozvracel celou postel a to jsem měla čerstvě povlečeno 😝 😝 V tu chvíli jsem myslela, že ho zabiju 😨

dadous
11. srp 2010

@baronek no jo dítě nebo pes, vono to vyjde na stejno 😀 mizím na socku 😵

coko.joko
11. srp 2010

@dadous 😀 to nam se povedlo taky jednou a mel to vsude okolo pytliku az na brisku a vse bylo spinave a slo to rovnou do kose....protoze by to neslo ani vyprat 😀 😀 no..jo kdyz ty jis houby??

coko.joko
11. srp 2010

@baronek ,no taky dobry..copak papal ten tvuj psik taky houby 😀
@dadous ,tak tam pozdravuj...

coko.joko
11. srp 2010

Ty blaho tady takkkkkk prsi to je uplne na budku,bejt doma a nejit ven 😠 .......

coko.joko
11. srp 2010

Tak tuhle bude mit v pase,ale je to blbe videt je to foceny pres telefon 😵

baronek
11. srp 2010

@coko.joko fotka je super 😀 Baronek se napapal u tchýně, ta má dává párečky a kupuje vysočinu a potom se diví, že mu je zle 😨 Ona ho má totiž jako vnoučka a taky ho tak oslovuje 🙂

dadous
11. srp 2010

@coko.joko fešak 😵

nadis.h
12. srp 2010

Ahojky, Naděnka dostala noťásek od taťky. Jupíí. 🙂

Coko ty brďo šikovnej pan foťák. 🙂

baronek
12. srp 2010

@nadis.h to se tak někdo má 😀 😅 😎

nadis.h
12. srp 2010

Baronku ahoj,těší mě že Tě poznávám. 😀
Měla jsem absťáček noo.. 😅

coko.joko
12. srp 2010

@nadis.h ,fotak nenenene,ale maminka sikulka dobre drzela Lennyho 😀 😀 tak notasek to se mas teda.......taky bych potrebovala uz novej 😀 😀
jinak krasna fotecka holka tobe to sekne..........

coko.joko
12. srp 2010

@dadous ,fesak to je,ale ta fotka hrozne z kresluje 😀

nadis.h
12. srp 2010

Coko dííky ale to se Ti zdá. To spíš mamka dobře vyfotila tuhle mojí fotku. 😀

coko.joko
12. srp 2010

@nadis.h ,no mozna maminka dobre fotila,ale stejne ti to sekne,ale Kajovi uplne nejvic...... 😵

nadis.h
12. srp 2010

Tak Kájíkovi joo to souhlasím. 😀

coko.joko
12. srp 2010

@nadis.h ,no to je prece jasny ty nase deti jsou vzdy nej....... 😀 😀

coko.joko
12. srp 2010

@nadis.h ,co povodne jak to u vas vypada......

nadis.h
12. srp 2010

Coko děsný. 😢 My jsme naštěstí v pohodě, ale ty vesnice to je nepopsatelný. Je mi tak hrozně líto těch lidí. 😔

coko.joko
12. srp 2010

@nadis.h ,my koukame na zpravy a porad to ctu na netu a jsem fakt hotova.....je to neco hroznyho a me je taky tech lidi lito ....

nadis.h
12. srp 2010

To je fakt nepředstavitelný jak jim musí být.

coko.joko
12. srp 2010

@nadis.h no me by asi hrablo,protoze tyhle veci si hrozne beru....tak jsem konecne udrncala synacka a jsem hotova.....vubec nechce spat sam a musim snim porad houpat a nebo uspavat na ruce....

nadis.h
12. srp 2010

Kájík zrovna sosá 😅 a taky začíná vrzat když chce chovat.Má větší rozhled na ruce i když ještě prd vidí. 😝 😀

coko.joko
12. srp 2010

@nadis.h ,to se ma Kajik,ze sosa 😀 no ja porad rikam,ze me za chvilku upadnou ruce vsak uz mapar kil a kdyz ho mas na ruce a jeste snim houpes tak to je narocny 😀 ale nech ho brecet to ja nemuzu

nadis.h
12. srp 2010

a co klokanku pořídit?

nadis.h
12. srp 2010

To mi přišlo vzkazem na lide.cz ... ty lidi mají starosti... 😲 😝 😀

Ahoj doufám,že tě neruším ale píši jelikož se chci s tebou poradit ohledně osobní váhy.Mám doma mechanickou s ručičkou a občas na ni docela prudce hupsne má sestra nebo některá z mých kamarádek jak se važí tak se na ní zhoupne třebas jen na špičky nebo paty nebo zapéruje v kolenou a ted když se zvažím třebas třikrát za sebou tak mi ukáže pokaždé jinač jednou třebas 58kg a hned podruhé 65.Jaký je tvůj názor na ty dnešní digitalní vahy třebas?Zkoušela jsi někdy na vaze třebas také nějaké hlouposti provádět?Pokud jo tak napiš co jsi třebas dělala ráda bych to porovnala s tím co občas vidávám co dělají na vaze mé kamarádky.