IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
13. srp 2010

@coko.joko neofoukla si?

dadous
13. srp 2010

@coko.joko potřebuju něco ověřit prosímtě 😅 dostaneš se na tohle tema? https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kecalky/...

coko.joko
13. srp 2010

@dadous ,to je mozny,ale fakt to boli si budu muset vzit nejaky prasek......nebo to nevydrzim.........nedostanu se tam...a ted vas uz nemuzu smirovat 😀 to si teda nevymyslela

meduna
autor
13. srp 2010

ahoj holky,díky za přání.ne Coko neožeru se.jedu uklízet teď,no fakt se mi chce.ježiš co to je zase další blokace 😕

meduna
autor
13. srp 2010

to už dadouška nevyhmátneme 😢

dadous
13. srp 2010

@coko.joko neboj duležity věci ti budu hlasit 😵
@meduna a tobě taky 😀

meduna
autor
13. srp 2010

tak čau,jedu,jinak se nedokopu.

coko.joko
13. srp 2010

@meduna ,hele od rana chodim jak idiot boli meto jao prase a pripadam si jak magor.....Lennyho beru do jedny ruky a fakt mazec......no to vis to dadousek udelal schvalne,abychom ji nemohly smirovat......

baronek
13. srp 2010

Přidávám se s přáním k svátku 🙂
Čoko a dala sis alespoň šátek na krk? Asi by to mělo být v teple 😝

coko.joko
13. srp 2010

@baronek ,to nepomuze uz mam v sobe prasky se to neda ani cvakat nemuzu tu dadluji jednou........a moje hlava je porad predklonena do predu...si fakt pripadam jako debil...... 😠

dadous
13. srp 2010

@coko.joko 😀 jak jsem to četla tak jsem myslela že už maš v sobě panaky 😀 😀

baronek
13. srp 2010

@coko.joko tak to je mi moc líto ☹

baronek
13. srp 2010

Holky nemáte nějakej recept na akné? Už mi to zase vyráží. Nikdy jsem na to moc netrpěla, a když jsem vysadila anti, tak se to pěkně rozjelo 🙂 Teď jsem měla rok pokoj a jsem v tom znovu 😝

dadous
13. srp 2010

@baronek 😅 za moji puberty jsme si matlaly na beďary kavsnice 😅

dadous
13. srp 2010

😀 kvasnice 😀

baronek
13. srp 2010

@dadous to jako místo pleťové masky?

dadous
13. srp 2010

@baronek jo 😵

baronek
13. srp 2010

Tak zítra jdu koupit kvasnice, ty jsem ještě nezkoušela, ale jinak snad všechno a nejhorší bylo pravidelné pití kopřivového čaje, ještě teď z něho mám vyrážku 😀

dadous
13. srp 2010

tady jsem našla že se děla i z pivovarskych kvasnic, ale my používaly klasika kvasnice, přidaš par kapek vody uíchaš kašičku a naplacaš na ksicht 😵

baronek
13. srp 2010

@dadous oh děkuji za radu, umíchám kašičku a doufám, že nebude Fandík doma, protože se bude zase tlemit 😀

dadous
13. srp 2010

@baronek no jo oni tomu chlapi nerozuměj 😀

baronek
13. srp 2010

@dadous občas mi připadá, že nerozumí vůbec něčemu. Dneska mi třeba Fandík odpoledne volal, jestli jsem byla už nakupovat, tak jsem mu začala diktovat, co potřebujeme a on mě zastavil a řekl, že právě z nákupu přijel, byl tam s mamkou, ale nám nic nekoupil 😠

dadous
13. srp 2010

@baronek 😀 😀 tak dadouš zas je v tomhle dobrej 😅 ale ma zas jiny nedostatky 😀

baronek
13. srp 2010

@dadous ono si nevybereš 😲 😎 😀

dadous
13. srp 2010

no dyt ja vím, proto s ním furt jsem 😀

dadous
13. srp 2010

hele tady si přečti jak to dělaj japonky 😵 http://www.prozeny.cz/magazin/krasa-a-moda/moje...

baronek
13. srp 2010

tak to je dobrý 😲 Ale zařadit ryby do jídelníčku je docela drahá záležitost a vůbec nevím, kde by se u nás dal koupit třeba kapr 😲 Mořské řasy, soja a tofu? No nechám si radši zajít chuť, už jsem zkoušela 😔 Ale ten doplněk stravy bych zkusila 😀 Zeptám se na to v lékárně. Čaje jsou moje velké hobby, hlavně bylinkové sypané, ale opravdový zelený čaj nemůžu 😝 Takže mi nezbývá nic než se smířit s uhrama ☹

dadous
13. srp 2010

@baronek neboj z toho vyrosteš 😀

koblichzek
13. srp 2010

Ahoj kočenky, letím sem zase Vás jen pozdravit a hodila sem do albíka zase nějaké nové kousky, jak rosteme. Něco nového?
Jak je Dadoušku?