IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
19. srp 2010

jo ale v kterou 😀 😀

meduna
autor
19. srp 2010

ty vole,můžu já normálně v klidu vytřít 😕 😕 ne,když mi to jelito chytá mop,tak jednou rukou vytírám mezi tím rychle hážu prasátko 😀

dadous
19. srp 2010

@meduna 😀 😀 😀 tak karel zas ma pří vytíraní nejvíc chození 😠

dadous
19. srp 2010

@meduna 😀 prej kterou 😀 vy jste tady v čechach častějc než my v dojčlandu a taky jste se tady ještě neukazaly 😀

meduna
autor
19. srp 2010

@dadous no to máš pravdu,no ale to je vždycky maso a celá rodina čeká,tak pak nestíhám nic 😖
jo tak to ona taky má nejvíc chození 😝

dadous
19. srp 2010

@meduna no takže setřu a stejně tam jsou pak tapinky 😀

meduna
autor
19. srp 2010

tak mám všechno hotový,ještě uvařit,ale to už dneska nedám 😝 zítra ráno jedu se známou chce pomoct u jedný ženský umejt okna,prej to bude tak na 4hodiny 😕 to jsem zvědavá co je to za palác teda 😕

meduna
autor
19. srp 2010

@dadous a někdy ty tlapinky dělaj černý obtisky a to je má utřený,je to jak guma ty jejich mechy 😀 ta taky dělá čáry

dadous
19. srp 2010

@meduna 😝 taky mě zas čekaj okna, naposledy jsem je myla těsně před porodem 😀

dadous
19. srp 2010

@meduna hele moje mamka jde do sebe, skoro 20 let nic nepekla, jako buchty a tak a ted jsme tam byly a ona měla napečíno 😅 jsem myslela že jsem vlezla někam jinam 😀 asi trenuje pak pro nikču 😅 jsou z ní taky pěkně zesrany 😀

meduna
autor
19. srp 2010

@dadous ty jo a co upekla,ještě z ní bude Rettigovka 😀 😀

meduna
autor
19. srp 2010

@dadous no bodejť ne,po tolika letech vnučka,Lukáš je už starej kozel 😉

dadous
19. srp 2010

@meduna no kynuty buchty s tvarohem a ještě tam měla kousek broskve, no vyborny, přišly jsme včas, byly ještě teply 😀

meduna
autor
19. srp 2010

ty vole tady se zavírá jedna diskuze za druhou co je jako 😕

dadous
19. srp 2010

@meduna jo a lukaš letos jedou na turne s danem bartou 😵

dadous
19. srp 2010

@meduna co se zas zavřelo?

meduna
autor
19. srp 2010

@dadous mňam,taky bych si dala.tak ona nepeče a pak se vrhne hned na takovou složitost 😕

meduna
autor
19. srp 2010

@dadous jé to bude super,já ho mám ráda.a kde to je všude a kdy

dadous
19. srp 2010

@meduna no hele ja uplně čuměla 😕

meduna
autor
19. srp 2010

no já čumím ještě teď 😀

meduna
autor
19. srp 2010

to je hodně koncertů a i u nás na Liberecku 😎

meduna
autor
19. srp 2010

ty jo ta mě tady zažírá,má nějak moc energie 🙄

dadous
19. srp 2010

@meduna no jo koukam že mate pěknyho čilouška 😀 tady vybíram židličku 😕

meduna
autor
19. srp 2010

byla jsem ve vaně.židličku už máš?

meduna
autor
19. srp 2010

jdu do pelechu,jsem nějaká ko.tak dobrou s kobrou 😎

dadous
19. srp 2010

@meduna židly už mam vybranou ale pojedem ji ještě omrknout do kramu 😵 taky mizím přijel tatka z kolbenky 😅

dadous
19. srp 2010
coko.joko
20. srp 2010

Ahojda,
taky koukam jak se tu zaviraji ty diskuze.........medu to nebudeme moc uz za chvilku nikde smirovat 😀 😀
dad,ta zidlicka je pekna,taky jsem uz koukala po nejaky a hlavne jaky maji,ale drahy jsou jako prase,teda tady....takze to vidim na listopad zase v CR......

baronek
20. srp 2010

Ahoj holky, když jste u toho uklízení, tak jsem taky měla včera uklízecí mánici - dala jsem se do kuchyně a dneska to dodělám a takhle půjdu místnost po místnosti a budu mít uklízíno jak v klícce. Jo a okna myju jen jednou za rok, takže si Dadouši z toho nic nedělej, že je taky nemáš 😀