IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
27. srp 2010

Ahojda,
ja taky makam 24 hodin denne.....vcera jsem byla v Holansku a bylo tam krasne a predevcirem jsem byla v cirkuse,ale bylo to delany a zalozeny na artistech,takze to bylo moc krasny.....
Lennymu jsem koupila s cokotatou adidasky zlevneny o hodne penez a pak jsem tam jeste jedny vyhrala,takze mame dvoje 😀
Leni,bych te ani nepoznala jsem si rikala,kdo me to chce do pratel 😵 😵 😵

baronek
27. srp 2010

@coko.joko výlety bych si taky nechala líbit 😀 ale cirkusy mě moc nebaví a navíc si myslím, že jsou moc předražený 🤐 A kde jsi vyhrála botičky?

coko.joko
27. srp 2010

@baronek ...tohle nebyl klasicky cirkus se zviratky to bych nesla to se me nelibi,ale byli tam jen artisti a fakt dobre vymakany.....uz jsem jich par videla a me se to moc libi....je to drahy jako prase,ale ja to neplatim 😵 botky jsem vyhrala v Holansku byla tam soutez s detma a tak jsem se prihlasila ze srandy a bylo z toho druhy misto 😀 kdyby prvni tak by to bylo lepsi,ale i druhy je krasny 😵

baronek
27. srp 2010

@coko.joko Tak to je super a v čem jsi soutěžila? 😝

coko.joko
27. srp 2010

@baronek ,nejdriv jsem musela malovat 😀 coz ja teda moc neumim,ale zvladla jsem to....a pak to bylo s detma jako takove cvico mely to rozdeleny na kategorie....takze nic slozityho..... 😀 😀

baronek
27. srp 2010

@coko.joko šikulka, výhra vždy potěší. Já teď soutěžím s Klasou a už jsem vyhrála čtyři vařečky 🙂 Ale obávám se, že když si spočítáš poštovný, tak jsem si je mohla koupit 😔 Ale mám z nich radost 🙂

coko.joko
27. srp 2010

@baronek ..co to je Klasa to neznam.....asi neco na vareni 😕
jo to potesi.....a hlavne,kdyz to mam pro prcka 😀

baronek
27. srp 2010

@coko.joko Klasa je značka kvality, má to už hodně výrobků, třeba Zátkovy těstoviny, mléčné výrobky, vody. Vystříhnu si z výrobku označení "A" nalepím a pošlu 😅

coko.joko
27. srp 2010

@baronek .....tak to jo.....to tady namaji 😀 ale kdybych hledala,tak bych treba nasla neco jineho.....taky rada soutezim....

lenkacar
28. srp 2010

já jsem jednou vyhrála od knooru velkou cestovní tašku a jinak nesoutěžim,vladís furt něco louská a potom posílá ,ale vyhrál jenom půllitr a 10piv ,tak nevim kam to teda posílá ,asi do pivovaru 😕 😝

lenkacar
28. srp 2010

jakto žes mě nepoznala ,jsem furt stejná tlama..ale tady v pase o 3roky ml. tlama

coko.joko
28. srp 2010

@lenkacar ,fakt nepoznala si uplne jina prave nez tady v pase a tak me to matlo a hlavne jsem si rikala co to je za Lenu.... 😵

lenkacar
28. srp 2010

😵 tos čučela jak jsem tlustá co?je to hnus ..jo tak malinkej má nové ády ten se bude mít

baronek
28. srp 2010

@lenkacar Každá ženská o sobě říká, že je tlustá 😀

lenkacar
28. srp 2010

chichi říkat může,ale mých 86kg asi nemá 😝 nejhorší je ,že si mi udělal takovej ten podbřišek tlustej a to je fakt nechutné..ruce jako zápasník a vůbec jsem děsně krásná hrošice ..

lenkacar
28. srp 2010

konečně se projektant vycenil ,takže prej za to povolení chce 12,500,- 😕

baronek
28. srp 2010

@lenkacar ty jsi vážně prdlá 😀 A ty peníze chce za výkres nebo za stavební povolení?

lenkacar
28. srp 2010

za všechno dohromady 😀

baronek
28. srp 2010

@lenkacar tak to je dobrý, ne?

lenkacar
28. srp 2010

koukám, že si spolu píšem na 2 diskuzích tak to je bordel velebnosti 😝 ,dneska jsem měla erotický sen o jednom fešákovi ,bylo to jako od námluv až po nějakej ten dotyk a v tom snu jsem se viděla v šíleně velkejch zapranejch bombarďákách,měly totálně šedivou krajku po stranách na prdeli a takový ani nevlastnim ,hm třeba po nich ve skrytu toužím 😕 😀 😝 😝 a vypadly mě kozy a vim že jsem tu kozenku tahala hore ,že jsem se styděla a nakonec jako ani k ničemu nedošlo 😖 🙄 ,páč mě jako začal shánět kazišuk vladís ..no toto.. 🙄 a takový to bylo pěkný 😲

lenkacar
28. srp 2010

nevim jestli ta cena je gut ,na to se ptam spíš tebe kolik vás to stálo

coko.joko
28. srp 2010

@lenkacar ,ty prdloni,prave,ze ti to tam moc slusi a vubec nejsi tlusta a tvych 86kg bych chtela mit...ja bojuji ted s vahou jako prase 😵 nic me neni a uz me to sere....

lenkacar
28. srp 2010

no čoko ona je to totiž gut fotka ,nejsou tam vidět mega kozeny ,ani břicho ,ani hnáty a ani moc do ksichtu 😀 😝

coko.joko
28. srp 2010

@lenkacar 😀 😀 je to krasna fotka a covece ten sen taky dobry 😵

lenkacar
28. srp 2010

no ten sen by byl dobrej ,kdyby mě v něm neotravoval ten kazišuk..přiznávam že kluk neni fantas magorie ,ten existuje ,ale to spodní prádlo neni z mého šuplíku 😀 😝 ,ikdyž teda pár takových exemplářů podobných taky vlastnim a na mrchu jak je ráda nosim 😀 😝

baronek
28. srp 2010

@lenkacar Já nevím kolik nás stál návrh, protože ten se dělal před 13 lety a já jsem s Fandou teprve 11, takže to by věděla asi jeho exmanželka 😝 My teď budeme řešit kolaudaci a na stavebním se z nás asi zblázní, protože ještě řešíme ten náš zahradní domek postavený načerno a teď jsme ještě zjistili, že máme propadlý i stavební povolení. Vůbec se mi tam nechce 😢

baronek
28. srp 2010

@lenkacar takovej sen bych si taky nechala líbit 😀

lenkacar
28. srp 2010

no u nás se nejedná o žádnej barák jen o přístavbu 3,5 na 4,6 místnost a to se mi zase zdá za to peněz jak za kozu 🙄

baronek
28. srp 2010

@lenkacar to je asi opravdu moc, když je to takhle malý, náčrt našeho zahradního domku - 2 na 3 stál 500,-- Kč

lenkacar
28. srp 2010

co jste dneska naházely do hrnců? já kuřecí vývar ,to je o víku nezbytné ,vladís si žádá polévku ,ale jako hl. chod ve všední den remcá ,že má hlad .. 🙄 ,p a k tomu peču kuř. packy a bude brambor