IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

monittka1
25. zář 2010

ahoj smím k vám?

coko.joko
25. zář 2010

@monittka1 ,ahoj,jasne,ze jo aspon nas tu bude vic a vic.......

monittka1
25. zář 2010

díky jak děláš to kopírování jména?to se mi líbí ..jinak já jsem nová snažilka..od příštího týdne..

monittka1
25. zář 2010

tak tu asi nikdo není,tak si popovídáme jindy,tak jdu do peří ,ahoj všem

baronek
26. zář 2010

@monittka1 zdravím 😀
To jméno se objeví, když dát u dotyčného odpověz 🙂

baronek
26. zář 2010

@monittka1 a příští týden už začínáš se stimulkou? A jaký máte problém? 😉

coko.joko
26. zář 2010

Ahojda,

@baronek teda ty jsi ranni ptace...,ze nespis ja bych to zalomila jeste tak na cca 2 hodky 😀
@monittka1 ,jsem musela vcera jit uz spat,protoze nevim kdy se me vzbudi mimi a tak abych byla trochu vyspalatak se tu treba potkame dnes a popovidame......tak nam neco o sobe rekni a ptej se i nas radi ti odpovime.....

baronek
26. zář 2010

@coko.joko to víš, venku prší, navařeno od včera a manžel totálně odrovnaný po včerejším mejdanu. Ty chlapi prostě nic nevydrží 🙂

coko.joko
26. zář 2010

@baronek ,tak prave proto bych spala,kdyz mas vse hotove,tady je taky hnus,ale ja se musim jit obleknout a jit ven s Lennym bo me doma ne a ne usnout a nez sejdu schody z tretiho patra tak bude tuhos.....a doma neusne

baronek
26. zář 2010

@coko.joko no jo, když mně to převalování v posteli vůbec nebaví, tak koukám na prostřeno 🙂 Pejsek se mnou ven jít nechce, když prší, už jsem to zkoušela a sama na procházku nejdu 😠

monittka1
26. zář 2010

@coko.joko ,no jo,dík za radu já myslela ,že se to musí kopírovat to jméno ..u nás leje,to je hnus ..no já jsem téměř v pořádku a manža má mírnou azoo..takže příští týden zastavovačka a jdem na věc..jsem docela v klidu

monittka1
26. zář 2010

byla jsem dneska ve městě a koupila jsem si pěknou osušku a ručníky s medvídkama,když to nevyjde tak s tim někoho podaruju,ale neodolala jsem ..

monittka1
26. zář 2010

už jsme doma po těch letech tak nějak otupělý,bude to 3pokus ivf..ale tak nějak se teď na to cítim,že to chci a nejsem do toho nucena okolnostmi..měli jsme delší pauzu.. 😉

monittka1
26. zář 2010

jakto ,že sem nikdo moc nechodí ,kde jsou všichni ,doufám ,že to není kvůli mě? 😕

monittka1
26. zář 2010

je tu vůbec nějaká stimulantka na obzoru?nebo je to tady samá maminka už? 😎

baronek
26. zář 2010

@monittka1 já tu jsem 😀
My máme úplný azoo 😲 takže podobná situace, teď čekám na MS a jdeme do toho, budu mít dlouhej protokol 🙂

coko.joko
26. zář 2010

@monittka1 ..ja musela ven s Lennym bo me nechce spat proste doma a venku spal 20minut se picnu...takze mam veselo.......tak doufam,ze to vyjde....preju hodne stesti.......jo a o viku sem nikdo moc nejde,v tydnu je to jiny......
@baronek ,co mate k obidku,taky bych neco dala.....

baronek
26. zář 2010

@coko.joko od včerejška máme knedlo vepřo zelo a bramboračku. Jinak u nás pořád prší a je to hnus a zítra zase do práce - hrozná představa, ale v úterý je státní svátek 🙂 A to budu mít uklízecí den, protože dneska nehodlám nic dělat, budu jen sedět u compu. Jak nám nešla skoro tři týdny televize, tak jsem si odvykla, že si ji ani nezapínám 😲

coko.joko
26. zář 2010

@baronek ..je to ja mam moc rada obe jidla a ja budu dnes o chlebu 😀 nechce se me varit pro sebe........a telku jsem nevidela ani nepamatuji........tady je krasne slunecno......

baronek
26. zář 2010

@coko.joko já pro sebe taky nerada vařím. Příští víkend budu sama doma, tak taky nebudu vařit a budu na chlebu 😀 Už teď z toho mám noční můru, protože sama jsem tu ještě celý víkend nebyla a já pak slyším každý šustnutí, tak jsem na sebe zvědavá 😀
Když jsi stimulovala, tak jsi měla pero nebo normální injekce?

coko.joko
26. zář 2010

@baronek ..tak to ja ted jsem a bude jste dlouho o viku sama,protoze maji zapasy a je to na prd,taky jsem se bala,ze to nedam a zvladla jsem to na jednicku,tak jen tak dal......ja mela oboje i pero i injekce.......

coko.joko
26. zář 2010

Nasla jsem v tom nasem mega mrazaku 3cm na 3cm pizzu tak ji soupnu do trouby a je 😀 to........

baronek
26. zář 2010

@coko.joko to se teda nacpeš 😀

coko.joko
26. zář 2010

Tak hlasim,ze to moje ditko si reklo,ze dneska nenecha maminku ani poradne vycurat 😀 po dlouhem premlovani a drncani na ruce usnul na 30minut a uz tam zase rve me lepne dneska

baronek
26. zář 2010

@coko.joko 😀 😀 😀

coko.joko
26. zář 2010

lepne-klepne 😀
to neni k smichu,protoze mam ruce jak opicka a prdim na to jdu se strojit a jdu s nim ven snad v kocaru usne a bude spat do 17hod.

baronek
26. zář 2010

@coko.joko tak já na tebe budu tady z gauče myslet 😀

coko.joko
26. zář 2010

@baronek ...jo to jsi mocccccc hodna,pockej vsak ja se pak budu smat tobe,az budes psat jak si nevyspala a jak unavena a jak ti nechce spat prcek 😀 😀 😀

baronek
26. zář 2010

@coko.joko tak na to se moc těším a doufám, že budu mít dvojčata 😀

coko.joko
26. zář 2010

@baronek ,blazen dvojky 😀 ja chtela trojky a mam jen jedno a ted jsem rada,bo to je zahul......