IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
1. říj 2010

@dadous ,taky musim jit do ty vany a zalehnu jsem hotovson a hovno jsem udelala,kecam tu s tebou a mam tolik prace.........si maknu zitra

nadis.h
2. říj 2010

Ahoj holcinky,

taky mi Kaja nejak roste. Uz nosi skoro vel 68 a vazila jsem se s nim a bez neho a rozdil byl 7300gr. :-/

coko.joko
2. říj 2010

@nadis.h ,ty blaho to je fakt mazec.....my mame pres 9,5kg a ma velikost uz ted 80 a neco malo 74...plinky uz 4....jsem hotova jak roste a vcera jsem na nej koukala a on je jak dospelej....nejradeji by uz chodil a sedel 😀

lenkacar
2. říj 2010

čoko to sis toho miminečka moc neužila 😔 😔

coko.joko
2. říj 2010

@lenkacar ,to mas pravdu,ale ted je to taky krasny,kdyz se na tebe po ranu usmeje a nebo kdyz se tulikuje a rika mam.....to jeuzasny

dadous
2. říj 2010

@nadis.h teda holky, my jsme nějaky trpaslíci 😅 všechny kluci nas už přerostly 😀

nadis.h
2. říj 2010

Coko to na tom budeme urcite podobne ve Vasem veku ne li budeme mit vic!:-O
dnes jsem ho chovala v krame aby usnul a neplakal a bolela me zada a ruce jako prase.:-/

Dadus bud rada za to Tve mimi male.🙂

dadous
2. říj 2010

@nadis.h 😀 no jo osm kilo, se taky už pronese, ale ja už to mam s pořadnym hopsaním

dadous
2. říj 2010

@nadis.h 😀 no jo osm kilo, se taky už pronese, ale ja už to mam s pořadnym hopsaním

dadous
3. říj 2010

tak co je zas tady? 😠

dadous
3. říj 2010

ta co je zas tady? 😠

coko.joko
3. říj 2010

Vsak ja tu sem porad,ale tady nikdo neni,tak si preci nebudu pisat sama pro sebe,staci,ze cely vikend trpim samomluvou a jeste tady na MK,bych byla jak blazen uz.....
@nadis.h ,no taky krasny....to je mazac 8kil ,my 9,5 a nez bude poradna,tak mame 10kil 😀 😀

dadous
3. říj 2010

@coko.joko no tak se ukažu ne? poslední příspěvek včera ode mě , tak nemužu čuchat že tu jsi 😀

lenkacar
3. říj 2010

aj já tu čumim dost často a zde ani hnátek,tak tu asi jen všichni čumíme a nic 🙄 😀 😝

dadous
3. říj 2010

@lenkacar 😀 😀 no tak to si pokecame když budem jen čumět 😀

coko.joko
4. říj 2010

vsak si dad,psala,ze tu o viku nebudes,protoze tam sedi dadous,tak jsem to vzala na vedomi a ani se nesnazila sem jit,protoze krom par lidi to tu umira a hlavne o viku.......jinak ja jsem napojena od rana a cumim kde kdo je a nikde nikdo nebyl.....tak jsem porad na FB....

baronek
4. říj 2010

Ahoj holky, tak jsem zvládla víkend bez manžela na jedničku 😀 😀 V sobotu jsem šla na dopoledne do práce, odpoledne jsem si poklidila a pak mi segra přivezla synovce (5,5 a 3,5 roku). Bylo to fajn, jsou to takový zlatíčka 😠 Vracela jsem je až v neděli večer a pak jsem zase uklízela. Se zatápěním mi pomáhal bratránek, tak jsme neměli ani šanci zmrznout 🙂 A dneska už zase v práci a celý týden před náma, prostě hrůza 😢

lenkacar
5. říj 2010

baronku ty jsi teda uklízečka ..to mě to děsně neba ..povlíkla jsem v neděli,vyluxla a byla jsem kaputo 😀 😝 dokonce mi v nové topné sezoně už zdechla moje letitá kytka ,mandarinka ,která už 8let je furt stejně vysoká ,fakt se o ní dobře staram ,občas jí i zaleju 😀 😝 ,myslim ,že už to nerozchodí ,jsem hroznej lempl na domácnost,uklidim co je třeba ,ale abych se v tom vyžívala to ne .. 😝 ,top se radši vyvalim s knížkou ..

baronek
5. říj 2010

@lenkacar to já taky radši ležím, ale někdy mě popadne uklízecí mánie a to je pak konec 😲

dadous
5. říj 2010

ahoj holky 😵
@baronek tak uklízecí manie mě naposled přepadla když jsem byla těhotna 😀

lenkacar
5. říj 2010

a mě? já si ani nevzpomenu 😀 😝

dadous
5. říj 2010

@lenkacar hele ale budem s tím něco muset udělat, za chvíli budou vanoce 😕

lenkacar
6. říj 2010

no dad jestli myslíš že by mi pomohlo být těhu? 😀 abych vzala hadr do ruky 😀

coko.joko
6. říj 2010

Ahojda,tak ja vas teda ujistim,ze me prepadla pred tydnem a mela jsem dost,,,,maleho za zadkem doma jako kdyz bouchne granat a pak jsem mela takovou radost,ze mam krasne uklizeno a otevreli se dvere a vesel tatinek a sel az do kuchyne v botach,pak se slikal jak hadatko a bylo po krasnym uklidu a ani si toho nevsiml,takze se na to muzu taky krasne vy......a nejaky okna a vanocni uklid to teda neresim,stejne tu budu porad sama,takze na co nejaky velky uklid

baronek
6. říj 2010

Ahoj holky, tak koukám, že jsme hezky uklidily 🙂 Včera jsem zase gruntovala - dvě skříňky v obýváku a nevěřily byste, jakej tam byl binec a kolik jsem toho vyházela 🙂
Dneska jsme byla v Artu a dostala jsem zastavovačku, tak jsem zvědavá na ty návaly a změny nálad 😲

baronek
6. říj 2010

@lenkacar no v těhotenství se člověk mění, tak z tebe by se třeba stala vzorná hospodyňka 😀

baronek
6. říj 2010

Jo a začala jsem dodržovat pitný režim, aby mě to za 14 dní nepřekvapilo a aby si tělo pořádně zvyklo. Teď už v sobě mám dva litry čaje a každých deset minut chodím na záchod 😢 🙂

nadis.h
6. říj 2010

Ahoj ženy, 🙂

dneska jsme byli na 3 měsíční KO. Holky řeknu Vám hrozný zážitek. 😒 Mamce jsem se skoro rozbrečela do telefonu. Do jednoho stehýnka Kájík dostal Hexu to bylo ok a do druhého jsem mu zaplatila Prevenar a to tak hrozně plakal až domů než teď usnul. ☹ Chudinka můj maličký.

Váží 7,20 kg a měří 61 cm.

baronek
6. říj 2010

@nadis.h Ale zvládli jste to, tak jste šikovní 😀

nadis.h
6. říj 2010

Baronku no maminka z toho bude mít trauma. 😀

baronek
6. říj 2010

@nadis.h 😒

coko.joko
6. říj 2010

@nadis.h ,ja znam a nekecam kdyz zacal plakat v ordinaci,tak me zacli tect slzicky taky a pripadala jsem si jako idiot,ale ja ho tak moc litovala.takze te uplne chapu.......