IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
15. led 2011

@olasek nahodou, bačkory jsou duležity 😀
@olasek houby budu sedět doma na prdeli, nebo si venku zlamu hnaty 😠

dadous
15. led 2011

😀 @lenkacar 😀 jo? 😀

lenkacar
15. led 2011

@olasek a proč zrovna bačkory? ty volís ,musíš něco jako ,,jo te quiero mucho,,

olasek
15. led 2011

@lenkacar no, nevím, proč si z celého jednoho roku, kdy jsem chodila na španělštinu pamatuju zrovna tohle 😀 juuu....co to znamená??? a propo....ještě umím " tiburon"= žralok a "ortiga" = kopřiva ..... to první by se mohlo hodit - ovšem jestli to stihnu vyslovit než mi ukousne prdel 😀

lenkacar
15. led 2011

to použij spíš mezinárodní SOS 😀

olasek
16. led 2011

@lenkacar beru na vědomí... 😀

lenkacar
16. led 2011

@olasek bačkorky si sbal taky ,až budeš snídat na balkoně krevety tak se budou hodit ..hlavně hodně fotte at z toho my nemajetní taky něco máme 😀

olasek
16. led 2011

@lenkacar hahahaha!! tak výrazy jako krevety na balkóně a "majetní" mě rozesmálo.... 😀 Holka, kdo šetří má za tři....ba ne - děti nemáme a bydlíme v baráku s rodičema - to se to holt pak šetří líp...hlavně strašně rádi cestujeme takže to je pro nás i jeden ze smyslů života.... Copak dneska provádíš?? Nečekáš chotě? 😀

lenkacar
16. led 2011

@olasek jen si užijte ty bláho at máte na co vzpomínat až budeš houpat vnoučata na klíně ,tak už penízky nebudou .. 😉 já už ho mám doma ,přišel dřív než jsem vstala,až se mi leknutím zastavilo srdce .. 😀 😝 takže to bylo probuzení 😝 a jináč jsem dodělala a dopapala obídek a venku sice svítí sluníčko ,ale já jsem totálně přežratá a budu se přemlouvat na nějakou tvorbu buchty ..as telka ,co jiného ,že,

olasek
16. led 2011

@lenkacar no tak to buď ráda, žes neměla v ložnici zrovna souseda - to bys měla asi fakt infarkt 😀 😀 😀 Taky jsme doobědvali a myslím, že navodím stejný program jako je u vás....počkám do 17h než Petr odjede na hokej a vrhnu se na zůstatkové pakování....ještě mi chybí takové prkotiny jako lékárnička, šitíčko, kolíčky a tak.....

lenkacar
16. led 2011

@olasek a víš že mě to taky napadlo? že mít tam chlapa tak je po nás 😀 😝

lenkacar
16. led 2011

@olasek hlavně si vem krém na opalování a foták .. 😉 určo to bude bezva ,my si to ani na dovce nikdy neužili ,já jsem takovej pitomej typ ..jezdim nejrádši kolem komínu u nás ve městě a věčně nespokojená ,když nemůžu odejít domu, když mě to přestane bavit .. 😝 a to jaksi z mallorky nejde ,že?

olasek
16. led 2011

@lenkacar opalováky mám v kufru a o technické propriety se stará moje polovička 😉 jo, myslím, že to bude fajne...jen z toho letu mám osypky - 10 hodin na jednom fleku bude pro mě naprosto šílený. Kdybychom letěli na noc tak to je v pohodě, ale přes den to bude úmorný...!!!

lenkacar
16. led 2011

@olasek fíha tolik hodin ..já znám max.3hod. let a bylo toho až dost 😝 ,ale vy se tam budete beztak cicmat tak vám to uteče 😀 😵

olasek
17. led 2011

mějte se tu krásně, holčičky.....až příjedu tak sem na vás zase juknu 😉 ! Papa

dadous
17. led 2011

@olasek moc si to užijte 😵
@lenkacar 😀 😀 prej cicmat 😀

dadous
17. led 2011

@olasek moc si to užijte 😵

lenkacar
17. led 2011

@olasek pá a pozdravuj žraloky ..

lenkacar
17. led 2011

ta nikča je ale zubatka už 7 zubů?jeden zoubek na jablíčko ,jeden zoubek na hrušku ..atd..

dadous
17. led 2011

@lenkacar ježiš radši at je nepotka 😕

dadous
17. led 2011

@lenkacar no jo však jdem taky za dva měsíce k zubaři 😅 to ji chci vidět, pže ta dobrovolně hubu neotevře 😀

lenkacar
17. led 2011

@dadous určo tam bude nějaké epesní mořské akvárium 😕

lenkacar
17. led 2011

@dadous ta tě bude milovat ..bože tak malá a už bude čumět na druhýho nejhnusnějšího dokyho na světě ..první je gynekolog..na toho má ještě chvíli čas

dadous
17. led 2011

@lenkacar a tak to jo 😵

dadous
17. led 2011

@lenkacar tak u mě je zubař nejhnusnější dr 😝 no musíme tam, pže ma křivy zuby po fotrovi, tak na to chce dr mrknout 😨

lenkacar
17. led 2011

a co ..sama říkala ,aby jí nekousnul do prdky žralok..trefí ho pantoflem a přejde ho chuť..

dadous
17. led 2011

@lenkacar 😀

lenkacar
17. led 2011

@dadous to se taky děje? křivý první zuby? já myslela ,že ne .. 😕 koukam na slunovrat a vyměnili mi herku a už to není vončo ..tamta byla hezčí..

lenkacar
17. led 2011

a jak jinak v dadouškově?

dadous
17. led 2011

@lenkacar to je nějaka romantika od rozemundy ne? 😅 joo dvojky nahoře ma skoro na štorc

lenkacar
17. led 2011

no beztak od tý rozy to bude

dadous
17. led 2011

@dadous no tady je to furt stejny, zrovna hledam nějaky cvičení, abych aspon mohla vypadnout z baraku, nikola je zavislak jako prase, co jsem přestala kojit, tak jak ji zmizím z dohledu, nastane srdcervoucí plač 😝 😝