IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
17. led 2011

@dadous to je logický ..koza odejde a nastane smutek.. 😔

dadous
17. led 2011

@lenkacar noo už odepisuju sama sobě 😀 musím z domu 😀

lenkacar
17. led 2011

jak sama sobě ?píšeš si dopisy a házíš si je do schránky?

lenkacar
17. led 2011

až budeš chodit do fachy ještě ráda vzpomeneš na tuhle dobu ,samej bobeček a zoubeček a nikinka se poblinkala..jen si to hezky užívej ..třeba je to naposled..už budou jen vnoučata ..

lenkacar
17. led 2011

tak dobrou ..víš že u nadi dali hadici pryč?jsem si vzpomněla ,,dobrou s kobrou ,,víš

dadous
17. led 2011

@lenkacar ne dopisy ne, tady si odepisuju sama 😀 no za rok pomažu makat, a doufam že nebudu jako všechny těhule co se tam vratily, a placali jen o dětech a nebyla s nima kloudna řeč 😀 dobrou o hadici nevím, ja vlastně nic nevím , to je v prdeli, když sem nikdo nic nenapíše 😕 😅

lenkacar
20. led 2011

baf 😕 😀 😝 olasek odjela a je tu mrtvo?

dadous
20. led 2011

@lenkacar ne ne všichni zas jen načuhujou a nikdo nepíše 😅

lenkacar
20. led 2011

aha tak to jo ..a proč někam nejdeš když mě někde vidíš chlístat?

dadous
20. led 2011

@lenkacar jéé do cizího ja nelezu 😀

lenkacar
20. led 2011

@dadous jak do cizího já jsem cizí? 😀

dadous
20. led 2011

@lenkacar nee ja myslela že nelezu do cizích diskuzí 😀

lenkacar
20. led 2011

@dadous dyt já vim jak jsi to myslela ..ale na artovskou jsi chodila i dřív přeci za mnou .. 😉

dadous
20. led 2011

@lenkacar 😕 jo ?

lenkacar
20. led 2011

@dadous ba ba ..chodila ..to jsi ještě nebyla taková stydlivka asi.. 😕 a jak se máš? dadouš v kolbence?

lenkacar
20. led 2011

už nebudeš chtít další mimi?niki to končí?

dadous
20. led 2011

@lenkacar no dej pokoj, další mimi už néééé 😕 ja mam už splníno 😅 jo dadouš v kolbence a ja se tady snažím narvat věci do bazarku 😝 no stydlivka to ja jsem 😀 😀 a ty , je nějaka prace na obzoru?

lenkacar
20. led 2011

@dadous dej pokoj z prací ..myslíš že jsem bulhar? 😀 nevim z prací ..nechám se překvapit ,nikam se nežnu mám plán ,být v klidu do ketu

dadous
20. led 2011

@lenkacar a seš ted teda na pracaku?

lenkacar
20. led 2011

@dadous ne do konce měsíce jsem na PN a pak jdu na pracák ,pokud se šéf nerozmyslí a nevezme mě z5.. 😉 ,ale do jiného krámu

dadous
20. led 2011

@lenkacar 😕 zase do kramu?

lenkacar
20. led 2011

@dadous jo něco naznačuje šéfka že do nordblancu ,ale mě se tam vůbec nechce ,protože pro mě to znamená běhat z krámu do krámu a střídat je obě jako debil ,protože budu znát oba programy v pc .. 😠

dadous
20. led 2011

@lenkacar jéé moje značka 😅

lenkacar
20. led 2011

@dadous no jsou tam podobné funkční věci jako v alpine ,takže to už znám a prodejní systém znám taky ,je jinej a složitější než mám tady já ,takže znova oprášit a naučit se spousty věcí .. a nevim jestli se mi chce ,je to tam takový na hovno ,ted jim vyšlo manko 30tis.a to vedení na vyliž prdel 😝

lenkacar
20. led 2011

mě se v nordblancu líbí třeba bundy,ale ty barevný mikiny to je děs a trika ,panebože ..jak to mám vychvalovat ,když se mi to nelíbí .. 🙄 no ale ještě přímá nabídka nepřišla ..tak uvidíme ,třeba to ani nevezmu ,vladísovi se to moc nelíbí

dadous
20. led 2011

@lenkacar no a cokdyž tě budou fakt chtít? to budeš muset nastoupit ne?

dadous
20. led 2011

@lenkacar bundy a kalhoty maj moc pěkny

lenkacar
20. led 2011

@dadous fakt nevim ..je to lepší než nic ,ale mě to přijde ,že to neni solidní nabídka ,když je znám co je to za šmejdy vedení ..

dadous
20. led 2011

@lenkacar a ty seš u nich furt jako zaměstnana?

lenkacar
20. led 2011

@dadous to by byla jiná smlouva tohle patří jeho ženě ..a ta je ještě horší..prej..