IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

olasek
2. únor 2011

@lenkacar to jsem - jsem pořádná bacule 😀 ale urážlivá nejsem 🙂

lenkacar
2. únor 2011

@olasek doufám ,že ne tak jako já po tuniským melounu v jejich ledu ,proslavená jejich srací voda,já byla na mrtvici ještě 3týdny doma 😝

dadous
2. únor 2011

@olasek hele ja se taky po melounu vždycky poseru, proto ho moc nemusím 😅

lenkacar
2. únor 2011

@olasek na mě holka nemáš ,ale já to taky v poho přiznám

lenkacar
2. únor 2011

@dadous no ale já se bála že se poseru v letadle

dadous
2. únor 2011

@olasek
@lenkacar 😀 😀 ted zrovna vedle řešíme jak jsme po porodu tlusty, a prej že plnym bokum se říka madla lasky a vyžranymu břichu se říka kožní řasa 😀 😀 😀

dadous
2. únor 2011

@lenkacar by si jim ucpala hajzlík vid 😀 😀

lenkacar
2. únor 2011

@dadous hezký no ..já mám tu řasu od očních řas až po palec na noze

lenkacar
2. únor 2011

@dadous no kdybych tam doběhla .. 😀 😝 čehož jsem se obávala ,ale nakonec zvítězil starch z létání a totálně mě to ucpalo tak dobrý ,ale zkazilo mi to půl dovolený musim říct

dadous
2. únor 2011

@lenkacar no jo tak si asi malo chlastala, myslím jako chlast 😅

lenkacar
2. únor 2011

@dadous já bych i chlastala ,ale to byses uběhala víš co dávali za kalíšky směšný?

dadous
2. únor 2011

@lenkacar no ja ted co měsíc nekojím, tak mam dole tři kila, ale sere mě že šly dolu jen kozy 😠

lenkacar
2. únor 2011

olasek čím si vypálila červa?ale tam to třeba evropani snáší líp ,ten tunis je vyhlášenej

olasek
2. únor 2011

@lenkacar no, holky v letadle 180 lidí a 2 hajzlíky....před odletem jsem si vzala 2 kousky Immodia, protože jsme se bála, že tam nedoběhnu ( seděli jsme u křídla !! ) Modlila jsem se, aby ta kupa důchodců, co s námi letěla měla plíny a nechali záchodky volný 😀 😀 😀

lenkacar
2. únor 2011

dad 3kg v prsou jo..no já bych se nezlobila ani za ty prsa ,mám to jako malá dojnička

olasek
2. únor 2011

@dadous to je dobrýýý - madla lásky - to musím říct manžílkovi.... on, tomu naprosoto nepoeticky říká "bochany" 😀 ....když někdy náhodou hubnou tak jdou kozenky dolů taky jako první.... ☹ , nevím, proč to tak je...

dadous
2. únor 2011

@lenkacar no jo ale ted to mam jak pytlíky na hady 😨
@olasek 😀 😀 😀 😀

olasek
2. únor 2011

@lenkacar vypalovali jsme akorát tím rumíkem - tmavým i bílým....ale Petr se asi po třetí Camperino poblil a zvracel celou noc...chudáček můj...

lenkacar
2. únor 2011

@dadous lepší než pytlíčky od vanilkovýho cukru

olasek
2. únor 2011

@dadous 😀 😀 😀 to je výborný přirovnání 😀 😀

lenkacar
2. únor 2011

@olasek nějakej barevnej kokteilík mohl být dobrej,ale asi bolehlav co?

dadous
2. únor 2011

@olasek no je to k plači 😕 a prdel nenarvu do kalhot 😠 ale ja zas začnu pořadně lemcat vodu a něco pujde dolu 😵

lenkacar
2. únor 2011

@dadous o prdeli ani nemluvim.. ☹ jo chtělo by to místo jídla 5l vody

olasek
2. únor 2011

@lenkacar si piš...ujížděla jsem na koktejlu Cocoloco - kokos, vanilka, skořice a hodně rumu a ledu 😀
@dadous taky bych se ráda narvala do věcí, které mi leží ve skříni - nemůžu uvěřit, že jsme někdy nakupoval v Orsay - teď bych tak musela sešít dva kusy dohromady ☹

lenkacar
2. únor 2011

tak já mizim..mějte se hezky kočky a dík za pokec

dadous
2. únor 2011

@lenkacar no jo ale ja normalně zapomínam pít, ja prostě nemam žízen 😕
@olasek 😀 😀

dadous
2. únor 2011

@lenkacar měj se a pak dej vědět co a jak 😵

olasek
2. únor 2011

@dadous a @lenkacar holky, dobrou nočku....právě se mi dopekl chleba v pekárně tak ho jdu vylovit a jdu spát...ráno fičím do Práglu tak ať zas nekoukám, jak nutrie 😀 papa

dadous
2. únor 2011

@olasek jo jo měj se a trošku zapracuj na těch fotkach jo? 😵 pa

nadis.h
11. únor 2011

😎