IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
16. dub 2009

no tak to je jasny 😵 ale co tady budu dělat 😝 bydlím v hrozny díře. To zavařím PC 😀

katy81
16. dub 2009

budeš spinkat, chodit na procházky, na netu budeš,plkat s těhulema jako já 😀 😀 no prostě relax 😀

dadous
16. dub 2009

jo jo chvilku tohle taky zvladnu, teda ten spanek mi neděla problem 😀 Dneska mi oba kluci odjeli za prací až někam do Lovosic, jsem ae těšila jak tady budu sama se psem si užívat, a už dopoledna se mi začlo styskat 😢 Ted ještě sousedum hara fena, náš jokl nadrženej jak stepní koza, furt tady pobíhá a že prej jako at s ním jdu ven 😨 Jak jste se tady dopo bavily o těch prdech, tak jsem asi těhotna, protože dneska je to kanonáda 😀 😀 eště že šem tu šám 😕

katy81
16. dub 2009

To je tak vždycky se těšíš, pak si chvíli sama a už se ti stýská 🙂 pejskovi se taky stýská po fence,no 😉
jo jo,my měli dneska bretaňský fazole,ale já nějaký rozdíl nepozoruju 😀 😀

dadous
16. dub 2009

to jako že upouštíš furt? 😀

katy81
16. dub 2009

chytrá holka 😀

dadous
16. dub 2009

😀 😀 jsem dneska objednala Dadovi dareček, až budou // tak dostane malinky bodyčko se znakem Alfa Romeo. je do ní děsnej fanda 😅

dadous
16. dub 2009

copak dostane tvuj milaček? 😵

katy81
16. dub 2009

tak bodíčko s alfou romeo,jo ? hmmm 😀
můj asi slzičky štěstí, a velkou pusinu...nemůžu nic malýho kupovat by mi pak hráblo kdyby to nevyšlo a jsem trošinku pověrčivá 😉

dadous
16. dub 2009

co to zase plácáš, vyjde to, proč by to nevyšlo.mame snad bejt optimistky ne? jak říkala zuzi

katy81
16. dub 2009

já vím, jen kdyby 😅

dadous
16. dub 2009

žadny kdyby 😠 jdu se proběhnout s vysavačem, tak navečer zas juknu. čusík optimistko 😉

katy81
16. dub 2009

pozor ať nevysaješ toho Tvýho pejsánka 😀 😀 pa pa

zuzana.79
16. dub 2009

Hezký večer kočičky!!!
Vy jste toho zase namluvily 🙂 drbny 😉 .. Já jsem tu měla kamarádku s půlročním chlapečkem, tak jsme byli (měkký I proto, že kluků bylo víc než nás 🙂 ..) kočárkovat.. Bylo to strašně fajn, ale je fakt divný tlačit monokočárek 😀 ..
Teď jsem Vás poctivě dočetla a už zase nevím, co bylo na začátku 🙂 ..
Dadousku, já jsem chvilku myslela, že vysavač říkáš Vašemu pejskovi 😀 ..
Katy, tak jestli máte problém se spermíkama, tak by to fakt mohly být ty holčiny!!! Ty bývají, když je špatné spermio.. Oni prý mají ženské spermie delší životnost a tak v těch špatných vzorcích spermatu vypadají lépe než mužské.. Tak budem mít třeba nevěsty 😉 .. A kdy si Katy měla to OPU??
Medunko, jak to dopadlo s neschopenkou? A jak si včera zvládla píchnout pregnyl? Už brousíme s klukánkama na zítra pěsti pro štěstí!!!!
a kde máme ostatní optimistky???

katy81
16. dub 2009

ahojda Zuzy 🙂
jejda chlapský sraz,jo ? to musela být švanda,ale aspon mají kluci kamaráda 😀
Měla jsem OPU 3.4. já ti nevím ale prostě nějak mě ty holky napadly,no a to jsem při nuceným výběru raději volila kluky,takže nevím 😅 jsem šíleně napnutá,ale to asi víš,že? mě pan primář říkal že prý je zlomový 10 den po ET,prý když to do té doby nedostanu,tak je větší šance,no ale myslel to s PK,tak uvidíme
Ty za chvíli jdeš koupat,co? to musí být taky něco,dvě mrňata koupat 😉

Medu,asi ještě mlátí doktorku 😀

dadous
16. dub 2009

jee zuzi tak to by nam taky mohla vyjit holčička 😵

katy81
16. dub 2009

Zuzka asi koupe 😀 ale Dadouši třeba holčičky 😀 😀

chaala
16. dub 2009

Ahoj holky 🙂 ,teda vy jste toho zase sepsaly 😀 😀 ...super,mám pěkné počteníčko.Škoda,že zavítám až večer a nemůžu drndat i přes den.

Medu,já chodím do Gennetu v Liberci.Otevírali ho tady asi před rokem,tak jsem moc ráda...máme to blizoučko.A je moc dobře,že jste se s manželem přece jenom pro mimi rozhodli 😉 Tak se drž,jsi bojovnice.Já taky začla propadat panice(a to jsem na úplném začátku),ale pan doktor mi včera moc pomohl.

Katy,už se těším na úterý a jsem moc moc zvědavá.Doufám,že ten super testík z Caru ukáže pěkně silné // 🙂 Luky už chodí do školky a já do práce,vracela jsem se letos v únoru.Tak si to počasí neužíváme 😒

Zuzi,ráda si vždycky přečtu Tvoje postřehy...někdy se pěkně nasměju 😀 ,ale i spoustu věcí dozvím.Paráda.jdu kouknout na Váš kočár.

Dadous,ty už taky vybíráš kočár?To je fajn...tfuj,tfuj,ať je to brzy aktuální.

dadous
16. dub 2009

ahoj chaalo, tak co jste tam dnes probraly?
katy mě by asi stačila jedna 😅

chaala
16. dub 2009

Medu,tak jak to vypadá s neschopenkou?Dala Ti ji doktorka?

chaala
16. dub 2009

Ahoj Dadous,čekám,až mě kluci odvolají na uspávání 😀 ...ale zatím z pokojíčku slyším pěkný bugr a na spánek to vůbec nevypadá.

katy81
16. dub 2009

Dadouši mě by stačily dvě 😀

Chaala to jsem netušila že jsi už u tabule 🙂

dadous
16. dub 2009

bacha bacha, aby nebyly tři 😀 jdu na přiblblej serial, ale budu nakukovat 😵

zuzana.79
16. dub 2009

Katy, tak myslím, že když si to nedostala 13 dnů po ovulaci, tak už to asi hned tak nedostaneš 😉 .. Alespoň v to pevně doufám!! V úterý budu sedět na palcích!! Slibuju!! I klučíkům je zamotám do pěstiček 🙂.. Katy, co je to "Nucený výběr"???????? 😲
Chaali, to se před tabulí moc neohřeješ 😉 .. To budou mít radost, jedna MD Ti skončila a v září už se do školy zase nevrátíš 😉 😉 To je morákla 😀 🙂 😀
Dadousku, to víš, že se té holčičky dočkáš!! I když u Vás už se asi nebude moct mluvit o sourozeneckém "párečku" co?? 🙂 .. To bude mít Lukáš na co lovit holky.. Můj dvacetiletej brácha vozil kluky a jeho spolžačky se mohly posr.... a chtěly půjčovat kočárek 🙂 To jen abys pak věděla, proč Ti chce pořád pomáhat s kočárkováním 😀 😀 ..
Medunko, STRAŠNĚ Ti na zítra držím palce!! Myslím, že my všechny tady!! Když to budeš ještě dneska číst, tak jen abys věděla, že jsme zítra všechny s Tebou!!!! A moji dva prdelkové taky!! 😉

dablikolik
16. dub 2009

Ahoj holky chci se zeptat včera jsem byla na odsátí vajíček a dnes se nemůžu moc posadit a bolí mě to trochu i při chůzi je to normální?

chaala
16. dub 2009

Dablikolik,já mám vše teprve před sebou...tak vůbec nevím.Holky psaly,že to bolímale jak dlouho,to nevím.

Katy,jo jo,hopkám u tabule 😀 Ve škole skoro celý den,dosedám až v jídelně k obídku.Ale baví mě to.Při mateřské jsem řešila-vracet se do školy nebo ne a teď jsem ráda.

Zuzi,doufám,že se tam opravdu neohřeju 😀 jedině do konce června,pak bych už byla ráda doma...a myslela na něco jiného.Tak snad se zadaří,raději pšššššššššt...ať to nezakřikneme.

Medu,zítra kupu štěstíčka,myslíme na tebe a držíme pěstičky i na nohách 😵

katy81
17. dub 2009

Medu držíme palečky,pak dej vědět jak si dopadla, si se neozvala co s tou neschopenkou ani 😒

Zuzy víš ono to není tak růžový,včera večer mě začlo být špatně jako při silné menzez, a bylo to dost špatně, i ráno mi nebylo dobře,ale bazálka je pořád 37,1 tak doufám, jsem vážně trochu vyklepaná 😕
mockrát děkuji a pěstíky 😉 nucený výběr? to je když by sis měla vybrat-no ale ono je to stejnějedno,jen aby to bylo zdraví 😀

Dablik jo jo, já měla taky probémy normálně sedět,každej to má jinak,ale prý to může být i tři dny,já to tak měla dva

Chaala tak to je fajn,že děláš co tě baví,to je fajn,a zvlášť na prvním stupni,že? caparti malý,ale už jsou rozumbradi co? 😀

zuzana.79
17. dub 2009

Dobré ráno berušky moje!!
Sluníčko je v prde.... ☹ , ale má to obrovskou výhodu, klučíci dneska spinkali do půl deváté, jak nám nikdo nestrkal paprsky do ložnice 🙂 ..
Dabliku, jestli to břicho nepřestane, utíkej do caru, nebo do špitálu!! Mohl by to být začínající hyperstimulační syndrom!! Po OPU může bříško trochu bolet, ale NÉÉ tak,abyses nemohla posadit!! Jestli to bude ještě dneska po obědě bolet, zavolej do CARu a vyražte.. Jistota je jistota!!
Medunko, Tfuj tfuj tfuj.. Už sedíme na palcích!!!
Katy, taky mi bylo jako na menses a taky jako na průjem.. A různě tam píchalo.. Dost zajímavé je, že všechny tyhle bolesti zmizí, když se objeví // 🙂 .. Uvidíš!! Myslím, že kdyby to neklaplo, tak bys už krvácela.. Přeci jen to pro tělo byla daleko větší zátěž, než obvykle..
Chaali, to je super, že Tě práce baví!! Myslím, že není moc takových učitelek.. Bohužel ☹..Učíš prvňáčky??
Ostatní moc zdravíme!!
Nás dneska asi čeká očkování hexavakcínou.. Pravděpodobně.. Minule nás neočkovali, protože Jeníčkovi se špatně hojí puchýř po očkování po TBC ☹..A hojí se to pořád blbě, tak uvidíme..
Zatím pa pa

zuzana.79
17. dub 2009

Kde jste?? My tady na té diskusi máme zvláštní dar s míjet 😀 😀 ..

katy81
17. dub 2009

Ahoj Zuzy,já jsem tu