IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

mandarinka
18. kvě 2009

to možná prodávaj, ale to jsem víc líná než mlsná 😉
ale fakt by mě zajímalo, kdy se můžou objevovat nějaký příznaky...za jak dlouho po ET

dadous
18. kvě 2009

no tak na tohle se mě neptej 😕

mandarinka
18. kvě 2009

já tak jen uvažuju...prostě tak si promítám to, jak mi je a jestli to něco znamená nebo ne...

dadous
18. kvě 2009

no prej maš zvlaštní pocit, ale jakej 😕 to si neumím představit 😅

meduna
autor
18. kvě 2009

dadousku to je dobry,ja rikam,ze jdeme za prasaky 😀 😀
nekdy nemam silu vecer na cisteni zubu a nechci byt sama,tak lanarim Romana,pooojd jdeme spolu za prasaky do pelechu 😀

meduna
autor
18. kvě 2009

Mandy ja myslim,ze to je jako u normalniho tehu a to taky nevis nic,do doby nez to nedostanes a nekdo ani potom ne

dadous
18. kvě 2009

😀 😀 to mame uplně stejně medu, ja vždycky na Dadu, budem šetřit? jako vodu, a von se hned chytne 😀

meduna
autor
18. kvě 2009

tady je nejhorsi to,ze to vis,ze ti neco delali,proto clovek citi to a ono.proste je to hruza ale jedine reseni jak vedet,zda jo,nebo ne je test a krev

meduna
autor
18. kvě 2009

to praktikuju taky nekdy 😀 😀 😀 ted uz se taky obcas chytne ale drive to bylo hrozny,on si ti myl ruce tak stokrat do hodiny,ted uz jsem ho trochu zkazila 😀 😀 😀

meduna
autor
18. kvě 2009

ja mu dneska rikala,hele vis co je jedinyho dobryho na tom,ze nejsi doma?ze konecne uschne umyvadlo a mydlo 😀 😀

meduna
autor
18. kvě 2009

jdu cadit

mandarinka
18. kvě 2009

tak u normální těhu mě bolelo druhej den břicho a pak bylo hotovo 😉 uvidíme, týden to teda ještě vydržím, jestli nepřijde mrcha dřív

mandarinka
18. kvě 2009

to mýmu to ani nemusím říkat, to je prasátko jako vyšitý 😝

meduna
autor
18. kvě 2009

musis do testu vydrzet,mrcha neprijde,protoze to zadrzuje estrofen a agolutin

mandarinka
18. kvě 2009

myslíš jako že to fakt nedostanu?

meduna
autor
18. kvě 2009

ne 🙂 🙂 🙂 .i kdyby nic,tak taky ne,az kdyz to vysadis,H ,mi to rikal

meduna
autor
18. kvě 2009

to ten muj,je horsi jak baba,ten se myje po kazdem zachode,to i kdyz jde jen curat,rikam,nam neuschne umyvadlo NIKDY

mandarinka
18. kvě 2009

aha, tak to mi teda neříkal 😉 no tak uvidíme, přestanu holt na kalhotkách vidět to, co tam teda bejt ani nemůže 😀

dadous
18. kvě 2009

nop u nas je občas sucho 😀

mandarinka
18. kvě 2009

můj chlap je prase, regulérně to tady přiznávám....už se ho nesnažím převychovat, naopak, pokud by se začal víc věnovat koupelně zbystřila bych, nějaká baba by byla na obzoru 😉

dadous
18. kvě 2009

jako už tady chytam nerva mě se už podruhy dneska stalo že mi nejde odeslat příspěvek 😠

dadous
18. kvě 2009

no to je zajimavy a tohle jde, jsem tam před tím hodila smajly a nechtělo to odejit 🙄

mandarinka
18. kvě 2009

dad tak se odhlaš zavří okno a zase přihlaš, to se někdy stává

dadous
18. kvě 2009

kratky příspěvky to asi neodesíla 😀 😀 😀

meduna
autor
18. kvě 2009

to se mi taky nekdy stane,ze to nejde ale pak zase jo

dadous
18. kvě 2009

no mě třikrat za sebou, a pak jsem napsala něco jinyho a odešlo to 😅 to je blazinec 😀 😀

meduna
autor
18. kvě 2009

no Mandy katata nepozoruj,ja jsem se ho pak ptala,proc to jeste nemam a on rekl,ze to zadrzujou ty leky.ale mala uz je tam urco zakutana 😉

meduna
autor
18. kvě 2009

zitra je 100 odjezdu z hotelu,to budu jak indianska babicka strhana 😀 😀

mandarinka
18. kvě 2009

no přehazuje peřiny fest, kočička moje....břicho mě chvílema fakt docela bolí 😝

dadous
18. kvě 2009

fuj, to je obrhotel ne? 😅