IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
19. kvě 2009

a jeje dapka skočila na tebe ☹

meduna
autor
19. kvě 2009

ja nevim co to mam,jsem jak sanky v lete 🙂 ne me sere jak to tam je,cim dal vic prace,kolektiv katastrofa a prachy zadny 😝 no to je fuk,nebudu tady tahat priblblou praci,tady se musime odreagovavat 😀 😀 😀

dadous
19. kvě 2009

jo ja to mam v praci podobny 😝 normalně to tam přežívam, jo ale v červnu nam tam maj nasadit nějaky činany, se prej budou učit naši technologii, takže je naučíme trošku mluvit sprostě 😀 na to se docela těším 😀

dadous
19. kvě 2009

medu a to tam je takova nouze o praci? co zkusit hledat jinej hotel nebo penzion? no i když ted to asi nema smysl, když pujdeš co nevidět na mateřskou 😀

meduna
autor
19. kvě 2009

vsude stejna sracka 😠 a nouze jako blazen,neni prace,co slo propustil a ted je malo lidi ale neveme nikoho a prachy taky ubral a jak chces vic,vymlouvaj se na tu dobu ted 😖

meduna
autor
19. kvě 2009

hele sprosty slova to bude prvni co budou umet.Co je s tou Kobliznici? 😀

dadous
19. kvě 2009

no ještě že ta krize je, na co by se jinak všichni vymlouvaly, asi řeknu bance, že je krize a budu posílat menší splatky 😀

meduna
autor
19. kvě 2009

no to by nebylo spatny,nebo az pujdu nakoupit,reknu ,ze tolik platit nebudu,kdyz je krize 😀

dadous
19. kvě 2009

😀 😀 😀 no za IVF taky dame mín 😀 😀

meduna
autor
19. kvě 2009

hm,tak to je tak realne,jako ze me do rana narostou krasny pevny trojky kozy 😀 😀

dadous
19. kvě 2009

😀 😀 noo ale k tomu ještě pupik 😀

meduna
autor
19. kvě 2009

jako tehu buben jo ale milon ze zradla ne,no ale pri mem obr stesti to bude ten milon ze zradla 😀 😀

dadous
19. kvě 2009

myslíš jako meloun 😕 ?

meduna
autor
19. kvě 2009

ne miloň-jako pupisko

meduna
autor
19. kvě 2009

ja pisu bez diakritiky,spatne se mi pise s tim,tak si hold musis domyslet,carky,hacky atd 😀 😀 😀

dadous
19. kvě 2009

no tak tohle slovo třeba vubec neznam 😅

meduna
autor
19. kvě 2009

vyhryzava ti taky nekdy pracka dirky do tilek?

meduna
autor
19. kvě 2009

protoze jsem ho vymyslela,ja pupisku rikam,milon,nebo milan,jak se mi chce 😀 😀 😀

dadous
19. kvě 2009

😀 ne medu 😀 to budou moli 😀

dadous
19. kvě 2009

tak ty vymyslíš slovo , a ja mam čuchat co znamena 😀

meduna
autor
19. kvě 2009

prej moli 😀 😀 😀 ne to ta mrcha mi to kouse,mini durenky,ale v bubnu nemuzu nic najit 😨 😨 ten ma tilka,jako by je daval k veceri molum 😀 😀

dadous
19. kvě 2009

vždyt v bubnu není nic ostryho 😕 pak to muže bejt ještě kvalitou latky 😅

dadous
19. kvě 2009

a nebo vymlatit zuby 😀

meduna
autor
19. kvě 2009

chtela jsem se zeptat,belis nekdy nejak bile pradlo?se mi zda,ze case to tak uz bile neni

dadous
19. kvě 2009

nebělím, peru v persilu a vždycky mam pradlo krasně bíly, ale zrovna dneska jsem si zasrala bíly tříčtvrtaky, jak jsem lezla z auta, a nemužu to doprat 😠 ted jsem dala ještě ten ariel na skvrny, tak čekam 😒

dadous
19. kvě 2009

jo a minule jsem si koupila rifle, 12 stovek stály, a zjistila jsem ,že na ne nesmí přijít avivaž 😕 jsem to dvakrat dala do avi, a měla jsem normalně maskače 🙄

meduna
autor
19. kvě 2009

hn,ja taky peru v persilu,nebo arielu,asi jsem magor,ja furt neco hledam 😀 😀 no nektere pradlo nesmis do avi davat,takhle jsem znicila bundu na hory 🙄 🙄 uz dohrala holka jedna,po koupeli v avivazi 😀 😀

mandarinka
19. kvě 2009

čus, tak jsem zpátky....

mandarinka
19. kvě 2009

já aviváž vůbec nepoužívám, páč jí tam vždycky zapomenu dát 😝

meduna
autor
19. kvě 2009

to jsi si udelala plisnace,jako v osmdesatych ,nebo devadesatych letech,ted nevim presne ,kdy jsem tu hruzu nosila 😀 😀