IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

katy81
17. dub 2009

Ono to je mi vážně jak kdybych to měla, a právě od večera, a trvá to i teďkom ☹ a to jsem odpo měla jít za kamoškou co má 8měsíčního chlapečka,ale asi nepůjdu,je mi dost blbě ☹

A co kulčíci a očkování? to jsou teda spáči 😀

katy81
17. dub 2009

Zuzko,mělo to být klučíci 😀 😀

zuzana.79
17. dub 2009

Beruško, to bude dobrý!! Musí být..
Na očko. jdeme až ve dvě.. Ale teď jsou protivky.. Jsou zvyklý spinkat po snídani a jak jsou vyspinkaný, tak to nejde.. A jeníček se počůral tak dobře, že jsem ho musela komplet převléct 🙂

zuzana.79
17. dub 2009

Katy, dokud je teplota nahoře a nekrvácíš, tak je to dobré!!! A co Tvoje "kozy"?? Pořád lesklé? 😀 😀

katy81
17. dub 2009

Aha tak to držím palečky,ať to hošíci zvládnou dobře 😉
Mám spíš pocit že každou chvíli začnu krvácet,ale pořád nic,jo mám je lesklé a jsem teda mnohem víc unavená,ale uvidím po víkendu čím to bude, pokud mě dřív něco nepřekvapí 😉

dadous
17. dub 2009

katy co to vyvadíš, musí se pořadně uvelebit, ty miminka 😉 tak to vydrž a odpočívej
zuzi "leskly kozy" jsem se malem potrhala smíchy 😀 😀
co ta medu?
Mam dotaz prosím, ta genetika, to jen odeberou krev a jde se domu?? 😅

zuzana.79
17. dub 2009

Hezký odpoledne holčinky..
Tak jsme od doktora zpět.. Jsem hotová!! Pan doktor se dneska asi "dobře" vyspal.. Kluci (hlavně Filípek) jsou pozadu, nedělají to co by měli, Fíďulka je stále lekavý, prohýbá se jinak, než by měl atd.. Napsal nám nějaký lék, který je na podporu mozkové funkce.. No, zkrátka, co jsme vylezli z čekárny až doteď jsem bulela.. Honza mě utěšuje, že je to dobrý a já si to v sobě myslím taky, ale tam jsem si připadala jako úplný debil, který má debilní děti.. Holt se prostě narodili o 5 týdnů dřív a budou to dohánět dýl.. Ale mám náladu úplně na prd... ☹ ☹ ..
Katy, myslím, že to nedostaneš!! Alespoň nějaké dobré zprávy tu všechny potřebujem!!
Dadousku, ta genetika by měla být krev+pohovor o rodinných anamnézách.. A ty "lesklý kozy" tuhle napsala sama Katy 🙂 ..
Medunko, kdepak Tě máme???

dadous
17. dub 2009

😵 zuzi oni to kluci doženou, neboj. Jsou krasny a to bylo aby nebylo 😉 hlavně nebud smutna

zuzana.79
17. dub 2009

Děkuju Dadousku.. Filípek tu pláče se mnou..Asi mu začíná reakce na očkování.. A Honzík už nabírá taky ☹ .. Nějak to na mě padlo a jsem psychicky na dně.. Já se tak snažím, aby měli první poslední.. Připadají mi dokonalí.. Potřebuju dneska nějakou dobrou zprávu.. Jak se máš ty beruško?

dadous
17. dub 2009

zuzi přestan plakat a klučíci přestanou taky. Jsou to tvoji milačci a když vidí plakat maminku tak se prostě opičí 😉 Ty jsi jejich mamina a když se ti zdaj dokonaly tak to tak prostě je a honem zapomen co říkal doktor.
Ja teda žadny dobry zpravy nemam. Zase jsem pošila par stanu 😝 to nechapu kam ty kvanta jdou 😅
ještě k miminkum, cvičíš s nima nějak?

chaala
17. dub 2009

Zuzi na pana doktora se vykašli ...má nějaké tabulky a snaží se do nich vecpat všechny děti.No a když jsou trošku jiné(to ale bývají všechny děti,každé je jiný),tak hned jsou "divní".Buď na ně pyšná a hrdá,jako jsi.Máš je moc ráda a to je nejdůležitější věc na světě...máma s tátou,kteří je milují 😵 A to vy dva jste.Takže dost slziček,jsi skvělá máma! 🙂

Katy,tak doufám,že ti bude brzy lépe.Drž se a odpočívej.

Dadous,jak už psala Zuzka.Genetika je pohovor o rodině(nemoce rodičů,prarodičů a sourozenců z obou stran) a krev.Někde dávají formuláře před schůzkou a ty je vyplňuješ.Ale my jsme si jen o tom povídali přímo s panem doktorem..

dadous
17. dub 2009

no tak to je dobry , to se jich budem muset ještě zěptat, ale problem je že nevědí do čeho jdem 😅

katy81
17. dub 2009

Ahojte holky,co to tady čtu? 😕 Zuzy,prosím Tě je jasný že pan doktor má tabulky,a jak psala Chaala každýho chce do nich dostat. Je jasný že když se narodili trošičku dřív a to přeci dvojčátka dělají tak mají ze začátku trochu větší boj než doženou ty ostatní. A vůbec si nepřipadej nijak špatně,kluci to určo vycítí že jsi vynervovaná tak budou békat s Tebou..... a taky každej pediatr je jinej, někomu by to přišlo normální,hlavní je že se mají čile k světu,né? a to víš že jsou dokonalí 😀

Dadouši u nás genetika taky tak,povídání o nemocech v rodině, krev a šupajdá domů

Chaala,no klidně ať je mi zle,jen ať to má za výsledek malýho špunta,mám strach,ale už je to lepší,manža hodně pomohl.

dadous
17. dub 2009

katy dva špunty 😀

katy81
17. dub 2009

Dadouši kéž by byl aspon jeden,ale už se cítím líp-psychicky,prostě proč by to nemělo vyjít,že? Dřív mě říkala doktorka že mám moc pěknou dělohu,tak aby se jim pěknej bejvák nelíbil 😀

dadous
17. dub 2009

😀 a mě gyndař řekl že mam sportovní prdelku 😀 je mu tak kolem sedmdesatky 😀 a neboj budou dva špunti 😵

katy81
17. dub 2009

manža je taky nerves,asi ze mě,tak možná budem testovat v neděli,no uvidíme,možná to necháme na pondělí, já nevím...chci to vědět, a zárove%n mám strach,ale co nějak to dopadne

dadous
17. dub 2009

ty trdlo nech to na utery. První slovo platí... 😉

katy81
17. dub 2009

myslíš? že to vydržíme???? uvidíme 😉

zuzana.79
17. dub 2009

Holky, Vy jste zlatíčka.. Jste mě všechny dojaly!! Moc.. Myslím, že se z toho vyspím a bude líp..
Katy, klidně si udělej test zítra!! To je deset dní po transferu.. A mimískům už bude 15 dnů, tak budeš mít klid.. Je úplně fuk, kdy budeš testovat.. Určo tam budou // 😉 .. A nekažte si celý víkend.. Když testnete zítra budete veselejší 😉 😉 ..
Dadousku, kolik stanů už si ušila??

katy81
17. dub 2009

Zuzy spánek je mocný čaroděj,to je pravda. Hlavní je že klučíci jsou v pohodě,a znám případ chlapečka,který byl opravdu trochu opožděný-mentálně,a to jsi i viděla na tváři a teďje mu asi 15 a docela v pohodě,prostě ale jeden doktor z něj dělal uslintanýho vola,oni ti doktoři jsou divný, i některý maminky,prostě jejich děti uměli vše tehdy a tehdy,a tak,ničeho se neboj....jsou to krasavci k pohledání 😉

já nevím, mám strach testnout,víš? a slíbila jsem manželovi že to nechám na něm 😉

dadous
17. dub 2009

no to nevím když už přemejšlíte o neděli 😀 ale tak co, zksíte to v neděli a když nic tak ještě v utery a to už tam určo budou 😉

dadous
17. dub 2009

no zuzi 5, když nam našli 5 spermii, tak od ty doby šiju 5 stanu 😀

katy81
17. dub 2009

Dadouši,mám právě taky pocit že když testnem dřív tak to nevyjde,ale ono přece je to už jasný co a jak,takže to vyjde na stejno,né?

Dadoušku buď ráda že Vám nenašli třeba milion,bych tě chtěla vidět jak šiješ mega stanů 😀 😀 😀

dadous
17. dub 2009

tak ted nevím co je lepší 😕

katy81
17. dub 2009

to nic se mi nějak vrátil humor 😀 😀

dadous
17. dub 2009

v pořadku ještě nějak rozveselit zuzika 😵

katy81
17. dub 2009

Zuzka určo koupe pašáky a ti se řechtají tak se směje s nimi 😉

dadous
17. dub 2009

ajo vždyt už je večer 😅 Ja tady popíjím stříček 🙂 víš dokud ještě mužu 😀 V neděli se mi vratí milaček a v utery zas odjíždí ☹ no jo když potřebujem koruny 😕

katy81
17. dub 2009

já se nabaštila a bolesti polevily,tak jsem z toho jelen 😕 manža říká že měli mimi hlad 😉