IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
17. dub 2009

to je pravda 🙂 někdy byva v těhu špatně, protože maj mimi hlad 😉 tak se o ně koukej taky trochu starat 😉 ted už krmíš tři 😀

chaala
17. dub 2009

Katy,tak jsem zvědavá,kdy nakonec testnete 🙂 ...do kdy to čekání vydržíte.Určitě tam budou //.

My zítra ráno mizíme na víkend k rodičům manžela.Tak se všechny důležité zprávy od Vás dozvím až v neděli odpo...kdyby Katy náhodou nevydržela s manželem až do slibovaného úterý 😀

dadous
17. dub 2009

chaala to víš že nevydrží 😀 😀

katy81
17. dub 2009

Holčiny,jste hrozitánsky hodné,že držíte palečky, snad to tak bude. Akdyž né já tak to vyjde určo Vám 😉

Chaala neboj, krizovka by byla neděle,zítra to nedám,ale stejně bych to viděla na pondělí 😉

dadous
17. dub 2009

holky ja mam nějak zabržděnej net ☹

zuzana.79
17. dub 2009

Katy ty dvě tam budou zítra i v úterý 🙂!!!...
Dadousku a máš nějaký firemní odběr?? Jako slevy? Žebys ty stany mohla prodávat třeba nám, nebo na aukru 😉

katy81
17. dub 2009

Zuzanko, tak co už je líp? kulihrášci už hajají,co?
já vydržím,nejdřív neděle,to už by tam něco mohlo být 😉

Dadouš,na aukru že by prodávala stany,no tak to se musím mrknout 😀 😀

dadous
17. dub 2009

hele neutahujte si ze mě. Mam pocit že by se vam asi nechtělo tahat s 50ti kilovym stanem 😅

katy81
17. dub 2009

to šiješ armádní stany nebo co?

dadous
17. dub 2009

no neviděly jste nikdy v kempech ty hangary co v nich vegetí holandani? a do některych typu se davaj hasičsky hadice. vypada to jako ten šustakovej s těma dratama, akorat že ma dva a pul metru do vějšky. No prostě hnus velkej 😀

dadous
17. dub 2009

fakt nekecam 😅

katy81
17. dub 2009

cooo???? 😕 a to jich zvládneš 5? bych dala možná půlku jednoho,a to asi ani to 😅

dadous
17. dub 2009

ne neblni, neušiju celej, jen rozešiju ten zaklad 😀 a dost o praci 🤐
zuzi kluci už spinkaj,

dablikolik
17. dub 2009

Ahoj holky kolik jste si brali ráno utrogestanů když jste šli na transfér?

katy81
17. dub 2009

dablik,já neporadím, já mám gel crinone, a ten aplikuju jen ráno

zuzana.79
17. dub 2009

Holky,
do albíka jsem vložila dnešní fotky našeho "zaostalého" Filípka, aby jste měly představu...

dadous
17. dub 2009

zuziku prosím kašli na to, Filípek je nadhernej a vlastně jako by mu byli dva měsíce, takže nechapu co ten doktor chce po dvouměsíčním miminku. Ale jestli by tě to mělo pořad trapit , tak zkus zajít k jinymu pediatrovi 😉

meduna
autor
17. dub 2009

Ahojte holky,tak OPU mam za sebou,mela jsem 4 folicky,zitra budou volat co a jak,dr rikal,ze mozna udela i PK.Diky moc,ze jste na me myslely.Na cestu domu jsem vyfasovala leku,ze fetak by se blahem po... 😀 😀 😀 Picham,agolutin,zobu acidum a estrofem-ty hned tri,to asi at jssem poradne sjeta 😀 😀 😀 .Narkoza v poho,akorat,ze jsem tam blekotala nemecky 😀 😀 😀 ,ja ktera za normalniho stavu s tim mam obr problem 😝

Zuzi,co to ten magor rika????Proboha jak na neco takoveho prisel a jeste ti to tak neomalene rekne?Kazde dite je jine a neni to podle tabulek jak si asi oni predstavuji,jak neco neni podle jejich papiru,tak hned je to spatny?Ser na neho a vubec se nenervuj,klucici jsou BOZI .

Katy TFUJ TFUJ TFUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Urcite ti je spatne,protoze se tam zavrtavaj jako cervicci do jablka.

meduna
autor
17. dub 2009

no nekterej dr je fakt debil,co jako cekal?,ze tam filipek dorazi sam po svejch ne???

dadous
17. dub 2009

ahoj medu, tak to už si brzo zasexuješ 😀 co je PK?

meduna
autor
17. dub 2009

😝 😝 😝 neeeeeee,ja ji mam ted na dlouhou dobu vyrazenou z provozu 😀 😀 😀 Je to MRTVOLA

meduna
autor
17. dub 2009

PK-prodlouzena kultivace

meduna
autor
17. dub 2009

Zuzi moje kamoska ma 5mesicniho chlapecka a ten teda ani nahodou nepase konicky a kdyz ho da na brisko,tak hlavicku takhle nezvedne.Ti rikam,kazde decko je jine a dela jak je to pro neho dobre.To mas jako s mluvenim,mamky bracha nemluvil jeste ve 3 letech-pro vsechny byl divnej 😠 No a dnes ma VS a mluvit tak,ze moje mama rika,ze mu ta nemluvnost mozna mela zustat 😀 😀 😀

zuzana.79
17. dub 2009

Zlatíčka, jste skvělý!! Všechny!! Děkuju Vám za podporu!!
Medunko gratuluji k zvládnutému OPU a do zítra sedím na palcích!! A pěstích pro štěstí!! Ať jsou všechny embrijka OK!!

Holky,ani to nebyl neurolog, ale obvoďák.. Neuroložce chci volat v pondělí, protože ta před měsícem řekla, že jsou to krásný děti, který všechno doženou!! A on jim dneska ještě napsal Encephabol, což je psychofarmakum.. A píšou doslova: "Dětem a kojencům od 3 měsíců se Encephabol podává při poruše vývoje centrální nervové soustavy pouze na doporučení lékaře"..Z toho jsem hotová.. Moje děti nemají poruchu vývoje.. Myslím, že dneska toho moc nenaspím.. Ten lék jim bez souhlasu neuroložky dávat nebudu.. A pravděpodobně ani se souhlasem ne..

Jé sex.. Na ten taky už měsíce nemám náladu ☹.. No, snad načerpám zase svůj optimismus!! S Vámi určitě!!! 😉 Ještě jednou DÍKY berušky!!

dadous
17. dub 2009

medu ja myslela samozřejmě s doktorem 😀
zuzi ja bych si tím ted nekazila naladu a počkala bych až co řekne ta neuroložka 😉 A nemužeš se furt nervovat , ty tvoje zlatíčka to opravdu vycítěj ,že mamka není v pohodě 😵

zuzana.79
17. dub 2009

Jdu chrupkat berušky moje.. Ráno moudřejší večera!!
Dobrou a děkuju!!

meduna
autor
17. dub 2009

no vidis co je to za vola,ze predepise takovou sracku 🙄 Mas recht,ja bych to taky diteti nedala.Zuzi,ty je mas doma a vis jaci jsou,takze se nenervuj.Vydlabni se na to.Zajdi k neurolozce a pokecej s ni.

meduna
autor
17. dub 2009

Dadousku myslela jsi sex s doktorem?Hmmm,mozna se mi probudi 😀 😀 😀 To jo,ty jich za den videj,ze kdyby ji naka na nej vytasila tak tu babu utluce 😀

dadous
17. dub 2009

😀 😀 nebo uteče. takže to ted vypadaš jak kdybys byla pořad nalamana, když toho tolik bereš? 😀

meduna
autor
17. dub 2009

No to jo,uz dneska rikal jak mi daval narkozu,taak a ted takova mala opicka a jeste v leze.Ja mu rikam,hm ja uz 5 let nepiju,tak ani nevim jake to je se uz motat,tak rikal,tak si to pekne zopakujete.Tak ted v tom pojedu asi dlouho 😀