IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
20. kvě 2009

ktera tam je celebrita?a co propiraj,to vis zajima me to ale mam smolika 😢

meduna
autor
20. kvě 2009

dorostou,ja mela taky prcky , zvedl mi davky a pak dobry,takze bud v klidu a kam jdete?

daja.w
20. kvě 2009

jo jinak se o mimi pokoušíme 4roky a pořád nic změnila jsem doktora poslal mě na laporoskopii amám ucpaný vejcovody tak to máme po prvně IVF jo a děkuji za přivítání 🙂

daja.w
20. kvě 2009

jezdíme do Brna do Unicy taky doufám že vyrostou 🙂 taky mě zvedl dávky ale píchá mě manžel já se injekcí bojím ☹

meduna
autor
20. kvě 2009

tak ted uz to pujde jak po masle 😉 ja uz je nemam vubec,mela jsem je taky nepruchodne 😒

lenkacar
20. kvě 2009

dajo ahojky a rovnou skáču šipku do postele,manža mě nechce ..bébébé

meduna
autor
20. kvě 2009

ja myslela,ze uz davno pinas a ty nic,tak se jdes tulit jo? 😉 😉 😉

daja.w
20. kvě 2009

včera jsem kukla tady na vás a je to ut fajn člověk aspon ví že v tom není sám a aspoň tady splknete 🙂

meduna
autor
20. kvě 2009

tak kdyz te nechce,proc se tam hrnes,pekne bud s nama 😀 😀 😀 😀 ale dnes je to tady teda mrtvolov 😠 😠 😠

daja.w
20. kvě 2009

jo jo když nechce tak nic 😀 ten můj zas usnul v křesle 😅 a mě se zas nechce spinkati

meduna
autor
20. kvě 2009

jo dajo,tady je sranda s holkama,ale dnes tu nejak nejsou drbny jedny 😀 😀 😀 Dadous ma celebrity v bedne,Barunka nevim,Lena jde do kutlochu,Mandy se tuli k manzovi,Koblizek se neozvala,tak nevime co s ni je a Zuzanka je s klucickama,ma dvojcatka,taky z IVF 😵 😵 😵 😵 😵

meduna
autor
20. kvě 2009

jo a momani je na op,taky vejcovody jdou pryc 😠 no ale co s nima,kdyz nefachaj 😝

meduna
autor
20. kvě 2009

v kresle jo?no ten bude vypadat 😀 😀 😀 😀 😀 to bude mit housera 😀 😀 😀 😀

daja.w
20. kvě 2009

No to koukám když jsem Vás tu tak zhruba včera četla tak jsem se i pobavila asi jsou unavený ze sluníčka 🙂 .Dvojčátka to je krásný

meduna
autor
20. kvě 2009

se jukni,Zuzka,dnes tu byla na chvilku,ma je v albicku,krasavci dva 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

meduna
autor
20. kvě 2009

a co mas za injekce?

daja.w
20. kvě 2009

to je jasný jsou tam zbytečný když teda nefachaj 🙂 no housera mít nebude usne kdekoliv je mu je to jedno to mu závidím pokud nejsem ve svém a ve své poloze tak nespim

daja.w
20. kvě 2009

dali mě dipherelin,puregon a ted menopur

meduna
autor
20. kvě 2009

to ja taky,jak mam spat nekde jinde jsem na s....y ale u chlapuje to jinak,ty spej jak spalci vsude 😀

meduna
autor
20. kvě 2009

co je ten dipherelin,jeste jsem to neslysela

meduna
autor
20. kvě 2009

teda dadousku,ty mas dnes ale absenci 😠 😠 😠 😎 😎 😎 to si budes muset nadodepsat 😀 😀 😀 😀

daja.w
20. kvě 2009

to jsou injekce to jsem dostala hned na začátku,ale přesně naco to je nevím. Jo chlapům je to jedno a hlavně když je nějaký to pivko 🙂

daja.w
20. kvě 2009

Medun a ty jak s IVF už čekáš nebo teprv začínáš,

dadous
20. kvě 2009

takova normalní rodinka se mi taky líbí 😀

meduna
autor
20. kvě 2009

koukam,ze celej narod ceskej pije pivinko 😀 😀 mamka prijede ted v patek a uz se me ptalaa kouüpila jsi pivinko,ja bych si rada dala jedno vecer po te ceste 😀 😀 rikam jo,Roman uz pritahnul basu do sklepa a soudek je tam taky 😀 😀

meduna
autor
20. kvě 2009

me taky,to je totiz jak u nas.U nas je to dobra pakarna,kdyz se sejdem,kazdej si mluvi to svoje,rveme jedem prez druheho a nakonec se zhryzeme a pak zas na novo 😀 😀 😀

meduna
autor
20. kvě 2009

dajo,ja uz to mam parkrat za sebou ☹ ale v zari jdeme znova do boje 🙂 🙂 🙂

daja.w
20. kvě 2009

😀 😀 😀 to jo pivko to musíme mít taky v zásobě 😀 alejá ho nepiju dám 2 a jsu namol 😅 😅

meduna
autor
20. kvě 2009

to musis jen desitecku 😉

dadous
20. kvě 2009

medunko až zítra, to nadodepíšu 😀 jsem nějak schnila u ty telky, a zítra mi přijede dadouš, heč 😅 ale až pozdě večer 😕