IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

mandarinka
24. kvě 2009

zdary, jsem zpátky, vykoupaná a jdu zase jíst 🙂
jsme byli na výletě a páč jsme doma nechali mapu, tak jsme do cíle nedojeli 😀 ale i tak to bylo hezký

meduna
autor
24. kvě 2009

Ahoj drbny 😀 😀 😀 ani nestiham docitat,kdyz mam ted tu konikovskou sbsenci 😀 😀 Ale neco o blondynach tady probehlo,pak o chlastu,neco mi hlava jeste bere 😀 😀 jee a tady maminky na posledni strance 😉 teda tchyne,je toprave slovo 😀 Holky dnes to teda pere venku,v praci jsem koncila kolem 4 a jeste jsem zasla s mamkou na limo,pivo,no ja to limo 😠 😠 Mandy,zitra ti budu moc prat stesti 🙂 🙂 🙂 🙂

meduna
autor
24. kvě 2009

to jsi hodna cerecka Dajo,ze si ji obcas berete.A kde jste Mandy byli vyletovat?Jdu se sprchovat,jsem propocena jak prase 😖

meduna
autor
24. kvě 2009

Zuzanko,Barunka zkousela ale bohuzel ☹ ☹ ☹

daja.w
24. kvě 2009

Mandi tak hlavně že jste se v pořádku vrátili a že to bylo fajn 🙂
Medun ahojky stiháme všechno 😀

dadous
24. kvě 2009

ahojda, medu to je fajn že jste zašly mezi lidi 😀
mandy ja taky a ještě držím palečky 😉

mandarinka
24. kvě 2009

No chtěli jsme jet někam k Frantovkám na motýlí farmu a nechtěli jsme jet přímo, po rovný silnici, ale silničkama.... no a jka jsme neměli tu mapu, tak jsme prostě pak nevěděli kudy a pak jsme to teda vzdali, protože už byly 4 hodiny a oni tam maj stejně jen do 5. No tak tam pojedem někdy příště

a díky za držení palců, snad to bude něco platný 🙂

daja.w
24. kvě 2009

aspon jste se pěkně projeli 🙂 a neboj to vyjde 🙂 vždyť Tě všichni budem držet pěstičky 🙂

dadous
24. kvě 2009

mandy jste jely na motorce? 😉

meduna
autor
24. kvě 2009

Tak co Dadousku,kde jsi se vcera toulala?mozna jsi to psala,ale ja ted nebudu docitat.Ju Mandy,ja bych se na motorce taky jen tak projela,takova svoboda na motorce
Dajo ty uz zitra taky vid 😉

dadous
24. kvě 2009

medu, přišla večer kamoška, tak jsme trošku zapily tu pateční navštěvu v caru 😀 😀

mandarinka
24. kvě 2009

Jo, na motorce - nejdřív jsem nechtěla, ale pak jsem si říkala, že ta sestra po ET říkala, že můžu dělat všechno, jen ne nic namáhavýho. A jezdit na motce není namáhavý.....navíc manža jel dneska fakt opatrně, a bylo krásně a vůbec, bylo to super 🙂

dadous
24. kvě 2009

ja se na motorce bojím 😕 jsem hroznej srabík 😅

daja.w
24. kvě 2009

Jo už zítra už aby to bylo zamnou 😉 akorát řešíme že prý si mám vzít pyžamo 😅 a já žádný nemám 😀 😀 jen takovou košilku opět jako vždy vše na poslední chvilku 😢 😀 😀 😀 😀

dadous
24. kvě 2009

at ti manža pujčí nějaky velky triko 😀

mandarinka
24. kvě 2009

Dad ono asi taky záleží na řidiči, já prostě vím, že manža je opatrnej....neříkám, že to někdo do nás nemůže nabořit, ale jezdí prostě opatrně

daja.w
24. kvě 2009

motorka je supr můj chce taky ale enduro a to já nechci to je riziko

mandarinka
24. kvě 2009

Mě říkali triko a kalhotky takový, aby tam šla vložka....já si vzala triko, co jsem nám nechala udělat ke svatbě 🙂 aby jako mimi vědělo, že jsme rodiče my 😀

meduna
autor
24. kvě 2009

tak jdi v kosilce,vzdyt je to jedno,stejne se prikrejes a budes tam chvilku a kazdymu je do toho prd co mas na sobe 😉 no Mandy,u nas v rodine jezdej vsichni na motorkach i strejc s tetkou v kuzi a to jim je 63 😀 😀 ale jsou prdacky

daja.w
24. kvě 2009

no asi bude muset 😀 😀 😀 já totiž nesnáším pyžama 😒 a nebo ještě sjedem něco koupit 😀 😀 😀 už ho vidím jak se mu chce 😅

mandarinka
24. kvě 2009

my máme taky kůži, jsem za to dala na podzim skoro 10000 😖 a 6 za helmu....

meduna
autor
24. kvě 2009

a ja krava kalhotky tanga. 😀 😀 😀 jsem byla fakt za damu 😀 😀 ta tam tu vlozku musela pekne omotavat na tu snurku 😀 😀

dadous
24. kvě 2009

mandy, semnou to je těžky, ja se bojím i v autě 😝 pořad brzdím 😀 😀 jako spolujezdec 😅

mandarinka
24. kvě 2009

Dajo to je fakt zbytečný, stejně to musíš vyhrnout, takže triko, delší teda, stačí a hlavně kalhotky bez děr 😀
probudíš se stejně přikrytá

meduna
autor
24. kvě 2009

no ja jsem koukala,to jsou hrozny palky za doplnky na motorku

daja.w
24. kvě 2009

jo ale je to krása se jen tak projíždět 🙂

dadous
24. kvě 2009

medu 😀 u tebe jsem ani nic jinyho nečekala 😀 tanga 😀 😀 😀 😀

mandarinka
24. kvě 2009

Dad tak to fakt radši na motku ne, kdyby ses v zatáčce nakláněla na druhou stranu než řidič a motka, tak si akorát tak rozbijete hubu 😝 😀

meduna
autor
24. kvě 2009

ja se taky bojim,strejc me vzdy povozi a ja mam srdce v kalhotech a zaludek v krku 😀

mandarinka
24. kvě 2009

Medu ty woe, tanga na OPU 😀 😀 copak Ti to tam ta sestra neříkala? Mě teda jo, i když já se zeptala