IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
18. dub 2009

no medu se nediv, když se ti v něm pohrabali 😀 😀

meduna
autor
18. dub 2009

Zuzi,chtela jsem se jeste zeptat a uzivala jsi take tri tablety denne(Estrofemu)?

katy81
18. dub 2009

MAx má hypoalergenní jídlo,má alergií na jídlo,takže může jen něco,teda spíš skoro vůbec nic

meduna
autor
18. dub 2009

Katy,ty uz jsou tam zakousany.Ale ja te chapu,ze mas nervy,je to pakec na psychu,tahle cela procedura

meduna
autor
18. dub 2009

no ten by asi koukal na mys,kdyby nejakou chytil 😲

katy81
18. dub 2009

Jo ta psychika dostává brutální záhul,ale to třeba někdo kdo mimi nechce,nebo né teď vůbec nemůže pochopit,si myslí že to moc řešíš
Max by se možná myše bál,nebo by si s ní jen hrál,ale nic víc 😅

zuzana.79
18. dub 2009

Katy, mě říkala Dr. v CARu, že se den ET normálně počítá!! Tak si jedenáctý!! Já se jí na to tehdy ptala speciálně kůli diskusím na netu!!
Medu, kašli na morčata.. Až budeš těhu, tak je vystěhuješ na balkon!! 😉

katy81
18. dub 2009

Jéé Zuzy,tak to já jsem myslela taky,ale holky mi říkaly že né,no přece jen když se počítá první den cyklu tak taky ten den kdy to dostaneš,že? 😉

Morčátka to zvládnou a pak je umačká mimi 😉

zuzana.79
18. dub 2009

Katy, strašně se to přiblížilo, viď.. Tak už zítra, nebo v pondělí?? Já Ti to tak strašně moc přeju.. Mám úplně podobný nervy jako před rokem, když se přiblížil ten den, kdy jsem se sama se sebou domluvila, že testnu.. Byl to čtvrtek..
Jinak naše kočky jsou taky "bytové", ale myš ulovili, když jí uviděli 😉 ..

dadous
18. dub 2009

holky věřím tomu, ře naš karel kdyby viděl myš tak by ji chtěl vojet 😀 😀

katy81
18. dub 2009

Asi zítra,tedkom jsem koukala na jednu diskuzi a tam taky koc píše že je 11 den a byla stejný den na ET jak já,tak snad tam ty // budou 😅

Dadouši ještě že máte malýho jorkšíra 😀 😀

dadous
18. dub 2009

katy budou, neboj 😉 dneska mě jorin pěkně se.., zas cejtí nějakou čubu a nachcal v obyvaku 😠 jsem ho seřezala a ted je zalezlej pod postelí 😅 a kouka jako že on nic 😀

katy81
18. dub 2009

chudáček,chce si najít nevěstu a ty ho nepustíš 😕

Bojím,ale nahlásím,doufám že tam budou 😉

dadous
18. dub 2009

ja mu dam nevěstu, ma šest dětí tak co by ještě chtěl 😅

zuzana.79
18. dub 2009

Katy tak to snad dneska nebudu ani spát 😲 .. To budu ráno načuhovat dřív, než půjdu klučíkům dělat mlíčko 🙂 ..
U nás je kočka žensky chytrá a kocour chlapsky blbej.. Ten asi neví co je myš.. Dokud mohl šukat a ukecal kočku,která už je léta vykastrovaná, tak stejně nevěděl, kam jí ho cpát.. A tak jí třeba hoďku souložil záda.. Pak jí ruply nervy a zdrhla mu.. Taky bych utekla.. Ještě u toho na ně koukala naše fenka Julča.. To je ten "lišák" jak se mě ptala Medu.. Mám jí na fotce u kočárku..

katy81
18. dub 2009

no co by chtěl,no vrznout si 😀 😀

zuzana.79
18. dub 2009

Dadousku.. Chtěl by sex 😉 Na děti prdí 🙂

dadous
18. dub 2009

souložil zada 😀 😀 😀 se po..ru smíchy 😀 😀 ten naš ma medvěda plyšaka medvěda a taky ho vždycky brousí, samozřejmě ho vždycky odtahne do ložnice 😀

katy81
18. dub 2009

To to se vyspinkej Zuzy,co když bych Ti zkazila ráno, mám strach,víš?

jo jo jak to tak čtu,tak náš kocourek ještě na tom není tak špatně 😀

chaala
18. dub 2009

Holky,tak nakukuju alespoň na chvilenku.To jsem se zase moc pobavila...ty vaše rozhovory,super 😀 😀 😀 Zuzi,obzvlášť tvoje historka s kocourem.
Luky už dneska chrupe(on takový nespavec,to se jen tak nestává).Tak večer bude s rodičema a s vínkem u telky.
Medu,dvě embryjka jsou super 😉 A v pondělí s nima šup do bříška,ať tam jsou moc spokojení.
Katy,zítra taky budu nakukovat,kdyby byla nějaká "výborná"zprávička.A jak jsi psala ,jsem fakt závisláček.Bez Vás jsem to nevydržela 😀
Dadous,tak třeba to vyjde bez caru 🙂 udělali jste na vaše tělíčka trochu bububu...a už mu to došlo.

katy81
18. dub 2009

Kočky jdu spinkat,dobrou nocinku a zítra dám vědět 😉 snad to bude dobrá zpráva 😉

dadous
18. dub 2009

chaala to by nebylo vubec špatny, ale tomu moc nevěřím, bubu na ně dělame už od listopadu 😀 😀

dadous
18. dub 2009

jo jo katy dobrou a krasny sny o // 😉

zuzana.79
18. dub 2009

Chaali, to je dobře, že jsi na nás závislá!! Já jsem na Vás holky taky závislá!!! Přeju krásný večer s vínkem a rodičema..
Dadousku, to já někde zkusím toho kocoura v akci najít na fotce, ale to snad pošlu radši mailem 😉 ..
Katynko, ať máš příjemnou a v rámci možností klidnou noc.. Alespoň do pěti do rána 😉 .. Ráno tam budou //..
Medunko, Tobě taky krásnou noc, jestli už se chystáš, je to předposlední noc bez miminek 😉

katy81
19. dub 2009

ahoj moje holky,tak jsme teda testli,no a děs 😢 o pěti jsem vstávala,šla si udělat udělat test,vlítla do postele a asi za tři minuty vyslala Tondu ať se jde podívat,šel,ale jak se nevracel,tak jsem věděla že to není ok,taky zahlásil že jen / 😠 ,tak jsem to ořvala ,a že to jdu uklidit,a málem mě škráblo 😕 😕 😕 ona tam druhá je,ale slaboučká,tak jsem ho přilítla seřvat jak se koukal,a on že asi blbě takže máme // ale ta druhá je slaboulinká 😀 😀 , holky mám radost,snad zítra bude silnější a když jo tak hnedka volám do caru
díky mocinky že jste se mnou drželi palečky a fotečku mám v albíku 😉 na fotce je slabší,ale ve skutečnosti je krásná 🙂
Krásnou neděli 🙂

zuzana.79
19. dub 2009

Katynko, strašně MOOOOOOOOOOOOOOOC gratulujem! Klučíci i já!! Strašně si to užívej!! Ta druhá čárka je krásná!!!! Viděla si přeci, jaký se vkládaj někdy holky testy s "duchama"..Tahle je jako vyšitá!!! 🙂 😅 🙂 .. Mám hroznou radost!! Jaro je jaro 😉 ..
A teď k tomu Vašemu testování.. Právě proto jsem Ti psala, ať si koupíš nějaký POŘÁDNÝ test!! Já jsem totiž měla taky takovýhle "No name" test a proběhlo to téměř totožným způsobem 😉 ..Udělala jsem ho ten 10.den a chvilku počkala.. Kontrolní byla rudá, ale testovací žádná.. Šla jsem plakat do koupelny a čistit si zuby.. Říkala jsem si, jak je dobře,že jsem testla sama a že budu mít čas se srovnat, než to řeknu Honzovi..No, prostě jsem se politovala 🙂 a když jsem se vrátila do obýváku, tak na ten test koukám a ona tam ta druhá byla..Slabounká,ale první v mém životě.. Takže Tvoje pocity velmi chápu!! Mazli se se svou druhou čárkou... Budeš maminka Katko!! Ještě jednou moc gratuluju!!
PS: Zkusím dát do alba fotku mého testu z toho desátého dne z odpoledne.. Abys viděla, jak vypadá čárka na dvojčata 😀

dadous
19. dub 2009

ja jsem to řííííííkala, začnu věštit 😀 😀 uplně mi buší srdíčko 😅 katy strašně moc gratuluju 😉
Tak medu a ted jsi na řadě ty 😵

dadous
19. dub 2009

jo zuzi čarečky hezky, ale klučíci hezčíííí 😉

katy81
19. dub 2009

Zuzy,Dadouši moc děkuji,jsem taky šťastná jak blecha 😀 jen je mi teďkom pěkně špatně celý dopoledne
A já mám právě test kvalitní,jenže umělý světlo,manža po ránu,no asi myslel že mají být obě tak silný,já mu neřekla že může být slabá. A teď na denním světle je teda víc výrazná a na té fotce to ani moc poznat nejde

dadous
19. dub 2009

ale je tam vidět 😵 ja ji vidím 😀 je to super 😉