IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
25. kvě 2009

a darce vlastně manža nechce ☹

zuzana.79
25. kvě 2009

Mandy, i mě je to líto.. Myslela jsem, že to klapne, když byl mrňosek takový bojovníček ☹ ☹ .. Třeba se ještě pokusíte, až tohle přebolí.. A co třeba adopce?? Nebylo by to pro manžu schůdnější, že by jste pak byli vůči miminku ve stejném vztahu..
Ahojky Dadu a Dajo.. Daji, 11 je fajn! Na zítra držím palce, ať jsou zprávy jen dobré!!!

dadous
25. kvě 2009

ahoj zuzi 😉 pilně cvičíte? 😉
dajo jsem tě předtím uplně přehlídla 😅 tak to je pěkna urodička 😀

daja.w
25. kvě 2009

dado je to v pohovšak su maličká 😀 😀 😀

dadous
25. kvě 2009

a ja tady hodinu brouzdam, a říkam si kdepak asi všechny jste 😀 😀

daja.w
25. kvě 2009

to nejsi sama hned jak jsme přijeli tak jsem k tomu sedla 😀 😀 já už bez PC nemůžu být 😢 😀 😀 😀

dadous
25. kvě 2009

😀 ne ty pravě nejsi vidět na fotce, tak proto jsem tě přehlídla 😀 😀 hele jaky to bylo, myslím ten odběr?

dadous
25. kvě 2009

ani ja 😀 😀

daja.w
25. kvě 2009

jo šlo to akorát že jsme dlouho čekali než mě vzali.No sedla jsem na kozu 😀 natáhly mě něco na nohy,anesteziološka mě píchla do žíle 😖 a pak jsem hajala 😀 a vzbidila jsem se na pokoji a normálně jsem se vzbudila a začala jsem brečet protože se mi zdál sen že mě řekli že vajucha zmizeli a bylo po IVF a já myslela že to bylo doopravdy než přišla embrioložka ta mě řekla že jich je 11 😀 potvůrky neutekli 😀 😀

dadous
25. kvě 2009

ty si trdlo 😀 😀 😀 jak dlouho si hajala? 😎

sexyfraga
25. kvě 2009

Ahoj můžu se k vám přidat?Dnes jsem byla na krvi po 1.IVF a nevyšlo to mam méněí než 5,00 a to jsem tomu tak věřila poradí mi někdo jak se tohle dá zvládnout?Ani na chvilku jsem si nepřipouštěla,že by to nevyšlo,ale bohužel teď jsem dostala tu obří facku a nevím jak a co bude dál.

daja.w
25. kvě 2009

no řekli mě že budu chrápat tak 2 hodky,ale já asi za necelou hodku byla vyspaná 😒

dadous
25. kvě 2009

ahoj sexy, neboj u nas brzo zapomeneš a za chvilku pujdeš do druhyho 😀 je mi lito že to nevyšlo ale s tím musíme tak trošku počítat každa 😉 jee koukam že jsi z Litoměřic 😅 muj dadouš jezdí do Lovosic makat 😅 to je kousek od vas , ne?

dadous
25. kvě 2009

jee ja jsem hroznej spaáč tak to ja si tam podadam 😀

dadous
25. kvě 2009

jen se bojím abych nechrapala nebo neslintala 😀 😀

daja.w
25. kvě 2009

Ahoj sexy jo přidej a netrap se stím když to nevyšlo ted tak to vyjde příště ,ale mrzí mě to že tě to nevyšlo

daja.w
25. kvě 2009

dado já jsem taky spáč a vidíš nic ale byla tam se mnou paní a můžu Ti říct že teda chrápala 😠 😀 😀 😀 ta musí mít na zimu vystaráno 😀 😀 no a když jim to poslintáš 😀 😀 tak to vemeš dom a vypereš no co

dadous
25. kvě 2009

nic prat nebudu, takovy prachy to stojí a ještě jim budu prat, ne?! 😝

daja.w
25. kvě 2009

to máš úplnou pravdu 😀 já jsem jim to tam taky nechala 😀 😀 a nejlepší je že se vzbudíš a mezi nohama máš tlustou vložku 😖 😲

dadous
25. kvě 2009

takovou tu komunistickou, ne? 😀 😀 a bolí tě pupik? 😎

daja.w
25. kvě 2009

a ve finále jsem dostala pichanec do zadku 😒 a každý ráno mě bude manža píchat do prdele 😀 😀 doufám,že si pak sednu 😀 😀 😀

dadous
25. kvě 2009

au, teda my budem rozpíchany ☹

daja.w
25. kvě 2009

jo jo tlustá vatovka 😀 😀 pupík nee jen podbřišek ale jen trošičku hlavně když vstanu a chodím jak sedím tam moc nee

daja.w
25. kvě 2009

to jo manža říká že si konečně pořádně zapíchá 😀 😀

daja.w
25. kvě 2009

že baby musijou obsrat všechno 😒

dadous
25. kvě 2009

no tak sed a nikam nechod 😀

meduna
autor
25. kvě 2009

Ahoj holky 😉
Mandy,drz se,je to rana jako krava,trva to ale clovek se s tim casem nejak smiri a dostane chut na dalsi boj,kdyz jste ted bojovali,tak najdete silu i spermijky do dalsiho boje.Moc vam to preju

daja.w
25. kvě 2009

Ahojky medu,dado však tu pořád sedím 😀

meduna
autor
25. kvě 2009

Daji,gratuluji k uspesnemu sneseni tolika vajuch 😀 😀 😀 to bude ted pichando kazdy den s manzou vid 😀 😀 😀

Ahoj Dadousku,Barunko,Zuzanko,Leni,Bebe,Momani, 😝 😝 😝 😝 😝 jo jeste sexynka je nova 😀
jen se pridej,takdy jsme parta blaznivek,nektere to maji uz za sebou,jine cekaji,Zuzanka uz ma klucicky a Bebe ceka mimi

meduna
autor
25. kvě 2009

byla jsem ve meste,vedro jak v pr...i 😝 jsem propocena,otekla no humus